Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV | Czech.Lamareschale.org

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV

Jak mnozí z vás možná víte, vedoucí vývojář Reddcoin, Laudney, announcedthe oficiální vydání Reddcoin POSVWallet v1.3.0.0 dnes. I když to není nutné provést upgrade na tuto úschovnu okamžitě, neboť plný přechod na POSV se nestane, dokud ne 2. Srpna 2014, uživatelé by měli zvážit přechod Reddcoin co nejdříve. Na rozdíl od předchozích aktualizacích peněžence, tentokrát se trochu víc práce, takže vám pomůže vzít krok za krokem:

load...

Stáhnout New Reddcoin POSV Wallet

Nová peněženka lze získat z GitHub, že přejdete na tento odkaz. Vyberte si svůj operační systém stáhnout vhodný formát. Tato příručka se zaměří na verzi systému Windows z peněženky, ale mohou být aktualizována, aby zahrnovala Linux a případně Mac, v budoucnu.

Šifrovat Aktuální Reddcoin peněženka

load...

UPOZORNĚNÍ: Při šifrování vaší peněžence, ujistěte se, že Nahrajte si heslo pro šifrování takovým způsobem, který si nejde to, a že nikdo jiný nemůže přistupovat k němu. Pokud dojde ke ztrátě hesla, nemůžete používat peněženku.

Otevřete aktuální Reddcoin peněženku, klikněte na „Nastavení“ a potom „Šifrování Wallet“

To přinese do nabídky Pro vstup šifrovací heslo. Ještě jednou, prosím, buďte opatrní s tím. Po zašifrování peněženku, musíte mít heslo k využívání finančních prostředků v něm. Ztratíte-li heslo, jakékoliv Reddcoin v peněžence jsou účinně ztratil stejně. I když bych nenaznačují archivování peněženky, který je nešifrované, protože to není bezpečné praxe, pokud si nejste jisti, že můžete vzpomenout na heslo, nebo držet krok se záznamem, a raději se vzdát, že zabezpečení, poté byste měli udělat kopii nezašifrované peněženky, než ji zašifrovat. Nicméně, jak jsem již řekl, že není bezpečný způsob, jak ukládat digitální měny.

load...

Zálohování Váš Reddcoin Wallet.dat

Poté, co jste zašifrována svou Reddcoin peněženku, vytvořte kopii souboru wallet.dat, který je ve složce Reddcoin.

Ujistěte se, že vložit tuto kopii v jiném adresáři než váš normální Reddcoin wallet.dat. Je to ještě lepší nápad, aby bylo možno kopírovat na flash disk, externí pevný disk, jiný počítač, nebo všechny výše uvedené.

Odinstalovat starou Reddcoin Wallet a nainstalovat novou Reddcoin POSV Wallet

Odinstalovat starou Reddcoin peněženku, nejprve je nutné spustit aplikaci pro odinstalování

Tím bude mít některé soubory beze změny. Nyní je třeba odstranit všechny zbývající soubory, s výjimkou wallet.dat.

Nyní zkopírujte reddcoin-1.3.0.0-win.zip do složky Reddcoin, a rozbalte ho.

To bude vytvářet nové složky, a tak přejít na dílčí složky vytvořené v Reddcoin adresářů, reddcoin-1.3.0.0-win32 a spuštění aplikace reddcoin-1.3.0.0-win32-setup.

Během procesu instalace budete vyzváni k poskytnutí vaše Reddcoin adresář. Ujistěte se, že jste vybrali složku, která obsahuje vaše Reddcoin wallet.dat.

0

Zahájit novou Reddcoin POSV Wallet

Nyní přejděte do svého Reddcoin-qt aplikace, spustit jej a Reddcoin síť by měla začít synchronizovat. Můžete si všimnout, že jsem pomocí zástupce, jak mohu použít -datadir = „Cesta_ke_složce“ nasměrovat, kde jsou uloženy mé Reddcoin datové soubory. Není to nutné, ale dělám to, aby se od naplnění mé SSD. Můžete ignorovat, pokud mají důvod ukládat všechny datové soubory ve stejném adresáři.

Nyní vše, co musíte udělat, je čekat na síť dohnat. Důl je v současné době seznam „žádné zdroje blok k dispozici“, i když to obvykle bude jasné až s trochou času, a měl by se méně obyčejné jako více uživatelů přejít do nové peněženky. Aktualizace: V současné době je synchronizace! Obraz je aktualizován tak, aby ukazují, že.

2

Související zprávy


Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I

Post Altcoin

8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin

Post Altcoin

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč

Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

Potcoin cesta

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Kompletní průvodce výběru peněženky Litecoin

Post Altcoin

Jak analyzovat Bitcoin cenu jako Pro

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Cesta od Odeslat k příjmu

Post Altcoin

Sex a jediný Bitcoin