Výuka: Aktualizace peněženky Reddcoin POSV na počítači Mac | Czech.Lamareschale.org

Výuka: Aktualizace peněženky Reddcoin POSV na počítači Mac

Výuka: Aktualizace peněženky Reddcoin POSV na počítači Mac

Nedávno jsme vydali návod pro upgrade na novou Reddcoin POSV 1.3.0.0 peněženku v systému Windows. Od té doby jsme si všimli, že poměrně málo Mac Reddcoinusers měli problémy s přechodem, takže jsme pro Vás připravili nový výukový program pro Mac.

load...

Poznámka: Doporučuje se, že máte peněženku zašifrována za všech okolností. Pokud byste chtěli použít pro šifrování peněženku před zahájením tohoto kurzu, a tak zabránit tomu, aby se nešifrované záložní kopii, přejděte dolů na ‚Zabezpečení Reddcoin POSV Wallet, a příprava na Mint‘ sekce. Šifrovací proces je stejný v předchozích peněženky, a může být dokončena před upgradem.

load...

Zobrazení složky Reddcoin dat

Ve výchozím nastavení je složka Data Reddcoin nelze zobrazit v OS X, takže je nutné provést skryté složky zobrazit. Stisknutím cmd + prostor pro spuštění reflektor, typ terminálu, stiskněte klávesu Enter a zadejte „defaults write com.apple.finder AppleShowAllFiles TRUE“ bez uvozovek. Po stisknutí klávesy ENTER, bude to vám umožní zobrazit všechny soubory a složky ve vašem systému.

Poté klikněte na „Finder“ poté klikněte na tlačítko „Go“ rozbalovací nabídky a zvolte počítač.

Tak se dostanete do seznamu zařízení a sítí v počítači. Kliknutím na pevném disku počítače Macintosh.

load...

Poté klikněte na tlačítko „Uživatelé“

Vyberte uživatelské jméno, které jsou přihlášeni.

A teď se podívejte na složku s označením „knihovny“. To bude částečně šedě, protože je skrytá složka. Kliknutím na něj nemusí otevřít. Namísto toho klikněte pravým tlačítkem myši na složku a klepněte na tlačítko Otevřít.

Nyní klikněte na podporu aplikací. Složka Reddcoin bude uvnitř.

PŘÍprava Reddcoin složky pro Wallet upgrade POSV

Nyní, uvnitř aplikační podpory, najít složku Reddcoin a zkopírujte wallet.dat (to může pomoci přejít na zobrazení seznamu, kliknutím na 4 naskládané řádky v horní části obrazovky).

Vložte Reddcoin wallet.dat do libovolné složky mimo složky Reddcoin. Složka dokumenty mohou být nejjednodušší pro vás, ale její uvedení uvnitř skryté složce je bezpečnější, když je peněženka není šifrována (samozřejmě, měli byste mít vždy všechny peněženky zašifrována!)

0

Nyní se vraťte do složky Reddcoin a odstranit všechny soubory uvnitř KROMĚ pro wallet.dat. Vaše peněženka je nyní připraven pro upgrade.

1

Upgrade na Reddcoin POSV 1.3.0.0 Peněženka

Přejděte do http://www.reddcoin.com/#Walletsand vybrat Mac.

2

To stáhne mac.dmg soubor reddcoin 1.3.0.0. Ve vašem Finder, přejděte na „stažení“ a otevřete soubor.

3

Nainstalovat program Reddcoin-Qt přetažením snímku Reddcoin k aplikacím. Pokud obdržíte upozornění informující, „Reddcoin-Qt již existuje,“ měli byste na tlačítko Nahradit.

4

Gratulace! Váš Reddcoin Qt by nyní měla být úspěšně aktualizován na Reddcoin POSV 1.3.0.0 peněženky. Nicméně si nejste zcela připraveni na POSV dosud.

Zabezpečení Reddcoin POSV peněženku, a příprava na Mint

Chcete-li spustit novou Reddcoin POSV1.3.0.0 peněženku, vrátit do svého nálezce, přejděte do aplikace, a klepněte na tlačítko Reddcoin-Qt.

5

Nyní Reddcoin-Qt spustí a začne synchronizovat se sítí. Pokud váš Reddcoin peněženka dříve nebyl šifrován, musíte jej zašifrovat teď. POSV vyžaduje vaše peněženka bude šifrována, aby správně fungoval. Možnost šifrování je k dispozici v rozbalovací nabídce Nastavení v horní části obrazovky.

UPOZORNĚNÍ: Při šifrování peněženku, použít silné heslo, ale to není zapomenout. Navrhuji, napíše to, a dělat záložní kopie heslo, potom jejich uložení na bezpečném místě, které nemohou být ztracena. Existuje několik způsobů, jak bezpečně ukládat šifrovací hesla, ale to je nad rámec tohoto návodu. Stačí být velmi opatrní s tímto krokem. Máte-li šifrovat peněženku, a ztratí své heslo, nebude možné získat přístup k mince, pokud máte nešifrované záložní wallet.dat (což se nedoporučuje).

6

Poté, co váš zahájit proces šifrování, bude vaše peněženka restartuje sám. Jakmile se restartuje nyní jste připraveni k přechodu na POSV! Nicméně, 2. Srpna 2014, kdy přechod k POSV je kompletní, je tam jeden závěrečný krok potřebný k zahájení ražbu. Musíte odemknout peněženku, pomocí encrpytion hesla. Tato možnost je k dispozici v nastavení spadnout.

7

Nyní byste měli vidět, že vaše peněženka je tak zašifrována a odemykání 8

Proces modernizace peněženku s Reddcoin POSV 1.3.0.0 peněžence se může zdát skličující na první, ale pokud budete postupovat podle těchto kroků by mělo být rychlé a snadné. Nicméně, pokud se dostanete do nějaké problémy, prosím komentář níže.

Zvláštní poděkování REDD_Mikefor screenshotů Mac. Měl potíže s upgradem, a my jsme pracovali společně, aby se jeho peněženka funguje správně. Poté, co jsme měli proces dolů, on souhlasil, že vytvoří novou peněženku, a projít to, krok za krokem, snímání screenshotů pro cvičení.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Rise of Potcoin

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Jak nárokovat svůj Bitcoin Cash a prodávat jej za Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část II - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Investiční strategie

Post Altcoin

Jak získat Bitcoins online zdarma: 18 webů, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I

Post Altcoin

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky