Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije) | Czech.Lamareschale.org

Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije)

Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije)

V současné době je hlavním vývojářem Reddcoin, Laudney, announcedthe oficiální vydání POSV peněženky 1.3.0.0. Reddcoin je POSVis tématem jsme se zabývali dříve, a je zcela nový důkaz systém, který by měl využít bezpečnost POS, zatímco odradí hromadění. Toto oznámení přichází krátce poté, co obrovský nárůst hodnoty Reddcoin, který se vznášel v rozmezí 3-6 Satoshi po celé měsíce, před explozí až do výšky 29 Satoshi, a nyní je na stabilní úrovni kolem 20.

Očekávám, že toto oznámení bude začátkem dalšího tlačit vzhůru, blokování jakékoliv pokusy udržet ceny dolů, jako potvrzení, že POSV byl fungující natolik dobře, že mají být přijata k živému síti má stále poměrně málo investorů na plotě. V prohlášení také ukázal, že celkový počet DDD, které budou existovat v okamžiku spínače bude o něco méně než 27 miliard, což je téměř o půl miliardy méně, než se původně předpokládalo.

Důlní bazény a výměny budou muset vyškrábat nastavit své nové peněženky, protože tato změna je tak velká, že by to mohlo způsobit transakce, které mají být ignorovány, jakmile přechod k POSV je kompletní. Nicméně, jak se tým Reddcoin zůstal v úzkém kontaktu s majiteli hlavních burzách, stejně jako velké důlní bazénů, mělo by to být non-záležitost.

Spíše než jít o tom sám, zdá se účinnější poskytnout Laudney poselství přímo.

Vážení kolegové Reddheads:

A konečně, obrovský děkuji všem, kteří nám pomohli testovat PoSV. Je to vaše úsilí a přínos, díky nimž toto vydání je to možné.

Pozdravy

Laudney

Budu aktualizovat svůj vlastní peněženku na okamžik, a připraví krok-za-krokem návod pro uživatele, kteří váhají skočit do toho hned. To by mělo být k dispozici ještě dnes.

Aktualizace: Přechod na POSV šlo velmi hladce a mince Stručná vydala Návody pro výrobu přepínače. Tyto návody jsou k dispozici zde: Windows Reddcoin POSV Wallet upgrade Tutorial andMAC Reddcoin POSV Wallet upgrade výuka. Také Reddcoin sociální walletthat jsme kontrolovali před, je nyní k dispozici pro veřejnost.

Související zprávy


Post Altcoin

Tipy pro nové investory

Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

Post Altcoin

Gems přináší Crypto všem

Post Altcoin

Rebranding, rozhovory a úplný seznam mincí

Post Altcoin

Zlatá pravidla: základní příručka pro nákup a používání Bitcoinů

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Dogecoin # 98 NASCAR Dogecar je připraven jít

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Tmavá peněženka Alpha 7 Release

Post Altcoin

Jak koupit NEO ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak nárokovat svůj Bitcoin Cash a prodávat jej za Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)