Reddcoinův růst v roce Bitcoin Bear Market | Czech.Lamareschale.org

Reddcoinův růst v roce Bitcoin Bear Market

Reddcoinův růst v roce Bitcoin Bear Market

Hlavním trendem na místě od začátku roku 2014 bylo trvalé medvědí trh pro Bitcoin, se sklonem, který řídí trhy všech cryptocurrencies, a to navzdory skutečnosti, že některé projekty se těší krátké hroty pozornosti. Zdá se, že jako Bitcoin začala své první trvalé vpád do „hlavního proudu“, ale také setkal s jeho první vážný záchvat rostoucí bolesti. Klíčovým faktorem byla infrastruktura; Problém je, že není dost.

load...

Bitcoin je nedostatečně rozvinutá infrastruktura

Termín „infrastruktura“ zahrnuje mnoho aspektů. Týkající se IT, například infrastruktura zahrnuje mimo jiné vývoj v oblasti bezpečnosti služeb (naléhavého problému zvýrazněna otřesných událostech v určité Japan-based companyat začátku roku) a snadnost použití. Ale tam je také legislativní infrastruktury, zejména letošní notoricky známý návrh na regulaci Bitcoin- na Bitlicense navržený New York odbor finančních služeb v červenci.

load...

Dlouhé a krátké na to je toto: skutečná a praktická přijetí Bitcoin jako aktiva, měny, platební sítě, atd nedržela krok s úrovní intenzivní humbuk, který byl vytvořen na konci roku 2013. Kryptoměna je není virový jev; komplikovaná povaha a skutečně dalekosáhlé důsledky této ničivé technologie požadovat významné nové infrastruktury a komplexní integraci s existující IT, finanční a právní systémy, což jsou prvky, které ještě nejsou plně na místě. Proto je nejdelší období deprese v dějinách Bitcoin. Volně parafrázovat Warren Buffet, příliv vbíhá, takže nahého Bitcoin v písku.

Ale co Reddcoin, sociální měny?

load...

Co to všechno má co do činění s Reddcoin? Ze všech kryptoměna projektů z tamějších, Reddcoin má jednu z nejsilnějších reputaci pro rozvojové teamwho ne-nesmysl pod-slib a nad-dodat. Je pravda, že v některých podnikatelských kruzích to nemusí být považována za ctnost, ale po roce nekonečné zklamání a iluze jedna věc je jistá: ve světě kryptoměna nadměrně slibují číslo jedna vice.

Něco, na kterém většina lidí v komunitě Reddcoin dohodnou, a něco, co jsme viděli důkaz při několika příležitostech, je to, že vývojáři Reddcoin raději vydat kvalitní software bez intenzivního fanfár a humbuk, který je generován jako absolutní prioritu mnoho dalších kryptoměna projekty. Zřejmé Nevýhodou modelu humbuk bázi se destiluje ve staré pořekadlo, „Nepočítejte slepice před tím, než se vylíhla“. Faktem je, že mnoho kryptoměna komunity jsou již počítat stovky kuřat, než byl položen jediný vejce. Když humbuk vypařuje hmotnost deprese zatlačíte na komunitním duchem a masivní vytížení tyčící se nad vývojářů je, že v mnoha případech příliš ke klice.

Uznávajíce bezprostřední psychologické problémy spojené s humbuk a šílenství budoucí očekávání nám umožňuje podívat se za hranice, aby skutečná praktická záležitost je vysvětleno v úvodních odstavcích: problematiku infrastruktury. Také zde postoj vývojového týmu Reddcoin vystupuje jako příkladné. Jako 2014 se blíží ke konci, to je ten správný čas, aby sestavila seznam (demonstrativní a nemusí být nutně v chronologickém pořadí) z úspěchů týmu v projektu tak daleko, vše dokončeno v období kratším než jeden rok.

Přecházet do roku 2015 hnutí proti centralizationshows žádná známka toho, že polevuje. Zatímco někteří přít další práci, aby se dosáhlo toho, co je třeba udělat, aby bylo dosaženo vize, která leží v srdci Bitcoin: vytvoření řešení problému závislosti na „důvěryhodné třetí strany“, jak je stanoveno Satoshi Nakamoto v článek 1 Bitcoin Bílé knihy. Stále více a více lidí, které mají žárovky-okamžik, když si uvědomí, že vývojáři Reddcoin budují toto řešení. Koneckonců, jak Thomas Edison kdysi řekl: „Tři velké Důležité dosáhnout něčeho hodnotného jsou jednak tvrdá práce; za druhé, držet-to-itiveness; Třetí, zdravý rozum.“

Související zprávy


Post Altcoin

Příručka krok za krokem k vypalování vlastního Bitcoin uzlu

Post Altcoin

Potcoin cesta

Post Altcoin

Bitcoin a budoucnost peněz

Post Altcoin

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Post Altcoin

16 úžasných a užitečných Bitcoin kalkulaček

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

SEC předběžné vyšetřování v GAW důlníci potvrdil, a informace unikly

Post Altcoin

Darkcoin byl přidán do trhů s drogami Darknet

Post Altcoin

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV

Post Altcoin

Jak koupit NEO ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další