Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč | Czech.Lamareschale.org

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč

Brock Pierce, Bitcoinentrepreneur a nově zvolený člen správní rady nadace Bitcoin, představila své plány na rozvoj nové krypto-měnu. Pierce projekt, Realcoin, si klade za cíl vytvořit novou platební struktury v horní části blockchain, které umožňují plynulý převod dolarů.

load...

Takže technicky, Realcoin není zcela nezávislý krypto-měna sama o sobě. To jen přináší blockchain technologie k americkému dolaru. Tím, že krypto-měny technologii k dolaru, bude to umožňují decentralizované platební systém konkurovat tradičnímu bankovnímu modelu, aniž by přímo napadat základní infrastrukturu bankovního systému nebo Spojených států vládní monopol na emisi peněz a regulace jejího zásobování.

load...

Vzhledem k tomu, že působí na horní části Bitcoin blockchain, budou uživatelé Realcoin získat okamžité a prakticky bez nákladů peněžních převodů, která je baví s Bitcoin zatímco ještě používá dolarů. Realcoin působí jako znamení, což představuje vlastnictví dolarů; Pierce doufá, že to bude dělat, zabývající se digitálním měn méně zmatků, protože Realcoin bude mít 1: výměnného poměru 1, což znamená, že jeden Realcoin bude stát za jeden dolar, spíše než malé desetinné číslo, které se neustále mění. Pierce doufá, že vázání Realcoin k dolaru bude eliminovat volatilitu, že cenové zkušenosti Bitcoin, který řídí mnoho lidí od používání Bitcoin, protože nevidí to jako bezpečný, stabilní uchovatel bohatství.

load...

Realcoin podle Pierce, bude mít záznam v reálném čase všechny rezervy USD držených v rámci platebního systému Realcoin. Tento záznam umožní uživatelům nejen vidět, kolik peněz mají ve svém vlastnictví, ale také umožní, aby někdo vidět množství dolarů, se začnou používat nebo hromadí v oblasti platebního styku. K dispozici bude také úplný záznam USD rezerv Realcoin, že bude ověřen na blockchain, takže Realcoin kniha transparentní a spolehlivý.

Pierce plánuje rozšířit Realcoin jak daleko v celém finančním světě, jak on může; Coindesk hlásí, že byl v kontaktu s několika bankami a pracuje s nimi integrovat Realcoin do jejich infrastruktury ATM. Že integrace umožní uživatelům obchodovat s Realcoin na jakémkoli místě, kde mají přístup k integrovanému Realcoin bankomatu.

Ale je Realcoin opravdu stojí za čas a úsilí? To opravdu poskytnout nic podstatného na krypto-měny komunity?

Realcoin Řeší pouze dočasné Bitcoin nedostatky

 

Je jasné, že Brock Pierce gól Realcoin je vyřešit některé problémy, které jsou zdrojem stížností od skeptiků Bitcoin. Odstraněním těkavost a v důsledku toho nestabilní směnných kurzů dva hlavní anti-Bitcoin argumenty zmizí.

Nicméně, tyto problémy, které řeší Realcoin nejsou žádné inherentní problémy s Bitcoin, jsou problémy, které vyřeší samy časem jako Bitcoin stává více široce přijata. Dva hlavní prodejní body Realcoin-no volatilitou a stabilních směnných krypto-USD sazeb, jsou těžko léčí u velkých chyb v protokolu Bitcoin. Pokud Pierce opravdu chtěl, aby se kryptokrystalická měnu, která řešila naléhavou problémy Bitcoin, tak proč ne prostě pracovat na zlepšení protokol Bitcoin sám? Není to jeho práce jako člen správní rady nadace Bitcoin na podporu přijetí Bitcoin a rozvoj svého základního kódování?

Volatilita cen Bitcoin se vyrovnají protože digitální měna se stává široce přijetí u běžné populace. V důsledku toho, jak Bitcoin volatilita cen odezní, směnné kurzy BTC-USD bude stabilizovat. Takže Realcoin opravdu prostě není potřeba, je-li vše, co je naplňuje je vyřešit dva dočasné „problémy“ Bitcoin v současné době čelí. Určitě bychom chtěli vidět aktualizaci Bitcoin jádro, které řeší v hornictví centralizace problém Bitcoin, spíše než mít „stabilní“ směnný kurz dolaru. Proč není Pierce pracuje na tom? Provedením takového projektu, to dělá to vypadalo, jako kdyby Brock Pierce se nestará o své pozici v Bitcoin Foundation, která byla, plném scandalrelating na Piercovy stinné minulosti-či samotné Bitcoin.

Realcoin Pokusy negovat potenciálu Crypto-měny

Není třeba vůbec pro novou minci, která bude řešit tyto drobné problémy Bitcoin; mnohem menší potřeba, je mince, která bude tyto problémy řešit tím nerozlučně spojuje sama měně rozkazu. Vytvořením digitálního tokenu měnu, která se opírá o jiné měny tokenu zcela maří účel krypto-měny dohromady.

Crypto-měny jako Bitcoin jsou navrženy tak, aby fungovaly jako zlato; Bitcoin a další digitální měny jsou „přirozeně“ vzácné, dělitelné, zastupitelné, a přenosný. Tyto vlastnosti jsou čtyři hlavní kvalifikace peněz. Tyto čtyři vlastnosti jsou velký důvod, proč zlato staly peníze. Nicméně, zlato má chybu, která Bitcoin nemá. Fyzikální podstata zlata sice své velikosti a hmotnosti, vedly k touze po způsob, jak vydělat zlato snadněji přenáší. Tato touha je, jak papírové peníze, přišel do existence. A jakmile vlády byli schopni přerušit spojení mezi zlatem a jeho papírových certifikátů, měli přístup k nekonečné nabídky peněz, která byla zdrojem některé z nejhorších ekonomických katastrof v historii.

Ale Bitcoin netrpí fatální chybu, která vedla k papírových peněz; s Bitcoin, nejsou tam žádné požadavky na skladování. Bitcoin neexistuje ve fyzickém světě, je bez tíže a Bezrozměrná. Minimální fyzické úložiště potřebné pro Bitcoin je USB disk. V důsledku toho není třeba mít papírové náhražky Bitcoin. Proto zlata jako komodity je možné obchodovat jako snadno jednodušší i-jako papírové peníze, aniž by ekonomické nebezpečí papírových peněz. Crypto-měna je zlato pro 21stcentury a Realcoin zcela převrací výhody krypto-měny.

Tvorba odkaz krypto-měny na nekryté měny svůj zdroj hodnoty dělá to zcela bezcenné v dlouhodobém horizontu. Realcoin bude odepisovat jako dolar znehodnocuje, a uživatelé Realcoin utrpí všechnu bolest účastní poprsí fáze aktuálního Federal Reserve vyvolané hospodářským cyklem. Realcoin není opravdu nabídnout něco nového, pak. To jen usnadňuje obchodovat s měnou, která je na cestě ke katastrofě. Je to v podstatě high-tech verze výměnného zlatého standardu, který dovolil Spojené státy a Velkou Británii, aby se svět na horské dráze jízda inflace, která skončila s Velkou hospodářskou krizí. A z jakého důvodu? Je myšlenka, aby se digitální měnu, která není hněv vládu? Pokud tomu tak je, pak to, co je bod? Důvodem, proč tolik vlády jsou agresivní vůči Bitcoin je, že to ohrožuje jejich monopolů nad peněžních zásob svých zemích, který mnozí think Bitcoin společenství je dobrá věc! Má Brock Pierce, člen správní rady nadace Bitcoin, opravdu nechápu, že?

Realcoin není nic víc než nový platební systém digitální, který bude zcela podrobeny rozmary vládou Spojených států a Federálním rezervním systémem. Řeší žádný z opravdu významných problémů Bitcoin, jako Bitcoin těžební centralizace. Proto, to opravdu není žádný smysl, proč Brock Pierce se rozhodla zaměřit svou pozornost na vytváření Realcoin spíše než dělat svou práci, která je obhajovat pro Bitcoin.

Takže se zdá, jako by Bitcoin Foundation opravdu nebude dělat žádný pokrok v rámci komunity Bitcoin co vlastně zlepšení se týká protokolu. Naštěstí, budeme mít brzy alternativu k nadaci Bitcoin. Mike Hearnův Lighthousewill doufejme, přinese decentralizovaným crowdsourcing platformu, kde vývojáři Bitcoin může být adekvátně kompenzovat jejich práci při zlepšování jádra Bitcoin protokol je.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)

Post Altcoin

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Reddcoin odhaluje Sociální peněženku, aktualizace POSV a sociální platformu

Post Altcoin

Rise of Potcoin

Post Altcoin

BTC.com Prodáno Joshovi Garzovi z GAW Miners

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoinovo řešení pro hlubinné dobývání

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Investiční strategie

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Systém GAW Miners je konečně odhalen