Bratislava podzemní převzetí Worldcoin Ačkoli WDC Alliance vyrazí revoluční Drunk Turtle Peněženka Release | Czech.Lamareschale.org

Bratislava podzemní převzetí Worldcoin Ačkoli WDC Alliance vyrazí revoluční Drunk Turtle Peněženka Release

Bratislava podzemní převzetí Worldcoin Ačkoli WDC Alliance vyrazí revoluční Drunk Turtle Peněženka Release

Worldcoin Allianceis s potěšením oznamuje další významný krok v historii Worldcoin. Po připevnění nějaké problémy s kompatibilitou v průběhu posledních 14 dnů, zcela nová a konečně stabilní Worldcoin peněženka verze 1.0.1 - kódové označení „Drunk Želva“ - byl uvolněn pro veřejnost před několika okamžiky. Tento revoluční peněženka je vybaven funkcemi, které jsou všechno o zvýšení pružnosti obou uživatelů a vývojářů straně. Prior k tomu, je Subway franšízy Bratislava založené využity Cryptodiggers' Android platební terminál přijímat platby Worldcoin.

load...

New Wallet Představuje připravit cestu k prosperující budoucnosti Worldcoin

Drunk želvy je první kryptografických walletever, že obsahuje uživatelsky přívětivé konfiguraci a aktualizaci průvodce. „Valná Dostupnost aktualizace systému službu“ (Gauss) umožňuje kryptovací nováčci snadno inicializovat jejich osobní peněženku. Uživatelé již nebudou muset ručně aktualizovat software: Gauss pravidelně kontroluje změny a upozorní uživatele, jakmile aktualizace jsou k dispozici. V rámci uživatelů Gauss také mít možnost si vybrat, jaké aktualizace pro instalaci (výjimka: kritické aktualizace systému) a může se přihlásit k odběru kanálů, aby se filtrování druh aktualizací on nebo ona chce přijímat. Tato funkce má tu výhodu, že uživatelé Worldcoin mohou rozhodnout, zda vyzkoušet beta balíčků nebo počkat na konečné verze.

load...

Kevin Quasarano, jeden z hlavních vývojářů, hrdě dodává: „Jsem tak nadšená o nové peněženky 1.0.1! Worldcoin je první šifrovací měna pomocí QT 5.3 a automatická aktualizace systému. Aktualizace systému je prostě úžasná. To dává uživatelům možnost aktualizovat peněženku snadno, i když jsou přidány nové funkce. Jsem s věnováním týmu a komunity, zatímco rozvíjející se to velmi šťastný. Nemohu se dočkat, až uvidím, jaké nové věci komunita bude dělat další!“

Gauss je první celovečerní poskytuje zcela nové aplikační server „Pulzar“, který byl zcela kódované od nuly. To umožňuje vývojářům Worldcoin Aliance poskytnout peněženky zásuvné moduly bez dotyku některého z životně důležitých klíčových systémů.

load...

Sendviče Subway prodejné s Worldcoin: Bratislava

Nedávno Slovensko založený tým Cryptodiggers odhalila svůj nový Android platebního terminálu app. Umožňuje společnostem snadno přijímat platby Worldcoin (BTC a LTC také podporovány) s jakýmkoliv smartphone nebo tablet zařízení - žádné speciální vybavení potřebné na rozdíl od účtu API, které je třeba nastavit na CryptoDiggers.eu.Store úředníci stačí zadat ceny v USD nebo eUR a aplikace automaticky vypočítá jeho protihodnotu Worldcoin. To pak generuje QR-kód, který má být snímána zákazník pro spuštění platby. Snadný postup byl dost přesvědčivý pro pobočku Subway v Bratislavě realizovat aplikaci do svého podnikání.

Přestože Peter Běšiny a jeho motivovaný tým zaregistrovala companynot dávno, mohly by již dosáhnout podstatných cílů. CryptoDiggers krátce nastartoval svůj internetový obchod výpis jen něco málo přes 5000 položek (zejména elektronika, jakož i spotřebiče) a vyvinul krypto-měnové pluginy pro velké internetovém obchodě systémů takže je stále snazší přijmout Worldcoin, Bitcoinand litecoin. Pobočka Subway přijetí řešení CryptoDiggers podtrhuje důležitost takových snadno použitelné systémy a zvýšit motivaci týmů a to i dále, protože Peter Běšiny popisuje:

„Konečně můžu používat peněženku Worldcoin Android koupit něco, co je dotýkání, fyzický předmět. Hlad přišel s instinktem, tak jsem si myslel, náš systém POS může skončit dny zuřivě hledal Loose Change. Bylo zjištěno, v Subway (Páričkova ulici, Bratislava), kde jsem jít k jídlu poměrně často. Nedokážu popsat štěstí, že prošel mého mozku poté, co jsem vešel dovnitř a zaplatil za poprvé! Koupil jsem si Tuna a italskou BMT sub s čokoládou cookie a můj oblíbený nápoj Pepsi, se - samozřejmě -! Worldcoin“

O Worldcoin

Worldcoin (WDC) je v současné době nejrychleji kryptoměna, pomocí protokolů podobné Bitcoin ve vyspělé digitální měny světa. Zatímco Bitcoin bude trvat až 20 minut potvrdit platbu, Worldcoin transakce mají cílovou dokončení na pouhých 30 sekund, soupeřit rychlost transakcí kreditními kartami. To dělá Worldcoin jedinečný, s neomezeným potenciálem v denním maloobchodního využití. To je jedna z mnoha výhod Worldcoin má oproti většině digitálních měn.

O Worldcoin Alliance

Worldcoin Alliance představuje skupinu motivovaných uživatelů Worldcoin kteří dobrovolně věnují svůj čas a odborné znalosti k rozvoji Worldcoin do legitimní alternativní měně. Naši členové pocházejí z celého světa, včetně Velké Británie, USA, Kanada, Nizozemsko, Hong Kong, Finsku a Rakousku.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak obchodovat s Bitcoins a NEZabezpečení

Post Altcoin

Bitcoin a budoucnost peněz

Post Altcoin

Jesse Powell Ripple odstoupí

Post Altcoin

Jak se dostat Bitcoins - Průvodce získáním Bitcoins rychle a zdarma v roce 2018

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Post Altcoin

Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije)

Post Altcoin

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost

Post Altcoin

Nákup a vyřízení

Post Altcoin

Kalifornie o krok blíž k legalizaci Bitcoin

Post Altcoin

Investiční strategie