Potcoin cesta | Czech.Lamareschale.org

Potcoin cesta

Potcoin cesta

Existuje spousta cryptocurrencies tam, (a vzhledem k povaze crypto) některé z nich se věnovali plnění specializované výklenky. Jak jsem již uvedl dříve, je to moje upřímné přesvědčení, že Bitcoindrew to je výchozí hodnota z Internetu nejúspěšnější drog Emporium Silk Road. Drogy nikdy vyšlo z módy, a možnost jejich zakoupení v téměř úplné anonymitě byla obrovská výhra pro jednu z největších světových průmyslových odvětví. Proto nebylo zrovna překvapení, když banda vývojových týmů rozhodl naskočit do rozjetého vlaku a věnují světově nejoblíbenějších plevel.

 Potcoin: konopí průmyslu kryptoměna

Potcoin

Self-samozvaný Oficiální měna Cannabis průmyslu, je snadno nejúspěšnější, jak jsem uvedl dříve. A tajemství tohoto úspěchu není až tak překvapující: oni si vybudovali silnou komunitu od základů. Ve srovnání s dogecoin (jeden z Cryptos která nikdy nedokáže mě překvapí svou pružností) Tento Potcoin komunita je malý, Potcoin subreddit pochlubit jen pouhých 1769 předplatitelů s asi jeden nový příspěvek denně. Přesto, to je daleko větší, než kterýkoliv z konkurenčních Green Cryptos a Nevidím žádné známky tohoto polevuje.

Za devět měsíců, které Potcoin byl asi oni vyvinuli aktivní přítomnost na YouTube, a to díky úsilí Mad Potcoin, jméno, které já osobně bych to vybrali kvůli problémům ochranných známek (Oh, kdo jsem já srandu? Já ne opravdu záleží na otázky autorských práv), který i nadále psát týdenní aktualizace na samotném Potcoin, ale i další konopí zprávu, že komunita mohla zajímat.

Potcoin je Inovace a rostoucích firem

Významnou novinkou přišla v podobě programu Oficiální Potcoin Ambassador. Podařilo Alec Rochfordu, Chief Marketing Officer, ti, kteří mají skutečné podíly v crypto (jako já), se mohou obrátit na reprezentovat značku (což jsem udělal). Odpovědnost této pozice bylo, že byste pak jít ven a obchodníkům přijímat kryptoměna, šíření přijetí a zvyšuje krevní oběh.

Nyní, po více než pár lidí četl, že předchozí odstavec a řekl: „Hele, to je jen banda podniků, kámo. Kde je ta komunita aspekt jste zmínil? Což je správná otázka, to připouštím. Za to, že budu nasměrovat svou pozornost na Potfunder iniciativa crowdsourcing vymyslel dlouholetého potcoin nadšence (a na počátku osvojitele) Ironhammer5. Jejich nejúspěšnější kampaň dosud bylo o 200.000 potcoins chovaná pro výzkum povaze a lék na vrozenou vadou syndrom fragilního chromozomu X, který způsobuje mentální retardace.

Pro sportovní nadšence je hazard místo Potbetza s pro fanoušky fotbalu, smíšených bojových umění, a konopí. Dovedu si představit, že začnou přidávat jiné sporty do mixu, ale je to zajímavý začátek. Vám obvykle nemyslí na lidi, kouření marihuany a dostat se do bojů (protože to je téměř nemožné dělat), ale tam je překvapivý počet lidí, kteří mají rádi kouřit mísu a sledují ostatní lidé dostat se do bojů. Za peníze, samozřejmě, což je práce, a ne osobní dělá.

Development Team Potcoin je rostoucí

Tam je také rostoucí seznam nových vývojářů v týmu, kteří začali bi-měsíční Hangouts na Google+ (a jste si mysleli, nikdo se za použití této služby.) Pod vedením Nicka Iverson, tým stále roste, protože přidat nové programátory zaujaté růst Potcoin.

V Martin Scorsese je „Gangy New Yorku“ Daniel Day Lewis zmiňuje, jak někdo, kdo ovládá pěti čtvrtích na město může stát cokoli, cit opakoval George RR Martin v „Píseň ledu a ohně“, protože pět prstů jsou dobré, ale jedna pěst je mnohem silnější. Pravda myšlenky je vyjádřena Target Corporation, kdo má rád používat slogan „Síla mnoho, moc jednoho.“ Protože jsem pracoval pro Target můžu upřímně říct, že nemusíte stoupat velmi vysoká ve vedení, pokud nechcete přijmout (nebo budit dojem, objímat) tuto filozofii. Armáda veverek je stále armáda, a milion potheads pomocí jednoho crypto koupit výbavu, květiny, nebo cokoli jiného, ​​je stále životaschopná ekonomika. Tržní hodnota Potcoinmay klesly v posledních týdnech, ale má to cenu Bitcoin, a myslím, že je to ze stejného důvodu: jsou skutečně využívány pro obchodní činnost, i když Bitcoin v mnohem širším měřítku.

Když krypto přestává být uchovatel hodnoty a stává se měnu, bude cena klesat i obchodníci prodávají na burzách. To jen znamená, že nová vlna osvojitelů může přijít a vzít ty Cryptos zpět z oběhu, čímž se řízení ziskovosti cyklu. Myslím, že jen čas ukáže, jestli mám pravdu.

Související zprávy


Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Jak koupit Ripple (XRP) ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Post Altcoin

Bratislava podzemní převzetí Worldcoin Ačkoli WDC Alliance vyrazí revoluční Drunk Turtle Peněženka Release

Post Altcoin

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Jesse Powell Ripple odstoupí

Post Altcoin

Jak nárokovat svůj Bitcoin Cash a prodávat jej za Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin

Post Altcoin

Rise of Potcoin