Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin | Czech.Lamareschale.org

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin

Snažil jsem se vymyslet něco vtipného a užitečným pro můj první příspěvek mince Representativefor Potcoin, ale nedávné události a vývoj, to znamenalo, že jsem odešel s jinou možnost, než pokusit se kolem nich všem až do úvodním článku. Skutečnost, že některé z těchto změn letěl pod mým vlastním radarem donedávna by vám měl něco říct. Takže bez dalších okolků, zde je souhrn všeho Potcoin - spojeny s trochou osobního analýzy - pro ilustraci důvody, proč jsem si myslel, a teď vím, Potcoin je tam, kde je to na (daddio)!

load...

Potcoin má velký a rostoucí, vývojový tým

Zatímco celá crypto teprve nedávno stal posedlý proof-of-Developer Potcoin byl na špici a teprve nadále předstihnout konkurenci. Oficiální internetové stránky, Potcoin.com, má být jedním z nejkomplexnějších, úhledný, uživatelsky přívětivé, a multi-tváří webové stránce kryptoměna bázi venku, s vyhrazenými média, obchodník, investiční komunitou a zboží portály (včetně T trička a pre-naložený PotCards uplatnit online). Všichni vývojáři a vedení již dlouho jmenován s profilesfeaturing podrobnosti o jejich obrovské, kolektivní zkušenosti v různých kapacitách. Nedávná editionsto tým viděli události v oblasti prodeje, marketingu a koordinace sociálních médií, a já zvlášť nadšený o přidání vývoj webových aplikací Matt Bernierfor vzhledem k jeho značné znalosti, zkušenosti a obecné krypto-nerdiness. Na vrcholu toho Developer Program Potcoin je ve skutečnosti, shromáždit a podporovat dovednosti komunity. Kromě toho mají nejen Potcoin usadil do své nové kanceláře v Montrealu, mají bezplatná numberemblazoned na levém horním rohu titulní stránce webu. Která jiná mince má, že?

load...

Summer of Potcoin a Program Potcoin Ambassador

Stejně jako se ukazuje některé lidi off (RIP Bill Hicks), marketing je klíčovým aspektem jakéhokoliv podniku a nemusí být nedílnou zlo. The Summer of Potcoin propagační turné je v plném houpat, s posádkou tvrdě pracuje na podpoře Potcoin stojany na nedávném Cannabis Cup v San Francisku a amerického Glass Expo v Las Vegas. Zatím to není tak, že vývojáři pracují na podporu Potcoin; komise založené Potcoin Ambassador programmeis také v plném proudu, se členové komunity se přihlásilo na celém světě a dodávány s propagační balíčky na podporu Potcoin prodejcům v jejich oblasti. Face-to-face komunikace je zřejmě hlavní ohnisko celého týmu, a dychtivost, s níž mnozí jsou ochotni dát svou tvář za příčinou je dobrým znamením pro budoucnost.

load...

Potcoin je PotLabs

Nedávno založené PotLabs (nové webové stránky v dílech) bylo tvrdě pracuje po vzniku Potcoinjoint, populární komunitní fóra s čerstvě integrovaným IM a funkcí chatu místnostmi. Jejich současný projekt je PotWallet, online peněženka s SMS (pouze v Severní Americe v současné době) a e-mailové zařízení pro přenos Potcoin. Nyní si můžete e-mailem anyonesome POT, a výsledný proces povede příjemce hladce přes vytvoření PotWallet přijímat své mince (který může být zrušeno až do splacení). V návaznosti na tento čin, jejich dalším cílem je vytvoření webu Místní Potcoins doplněný úschově pro nákup a prodej Potcoins off-trhu. Očekávají mnohem více ze synergií vyvíjejících mezi těmito muži, vývojářského týmu a komunity... Prostě nemají očekávat, že bude křičet o tom. Sledujte tento prostor těsně!

Potfunder pro Potcoin podporovaných charit

Zatímco Dogecoinand Bitcoin, mimo jiné, měly svůj podíl na charitativních pohonů Potfunder zaměřuje komunitu Potcoin o konkrétních cílech. Zřízené komunitní těžké váhy @deemington a @ Ironhammer5 - druhý která byla nedávno povýšen do úředního postavení Potcoin social media koordinátor - Potfunderis úhledný a už tolik miloval Potcoin instituce-in-progress zvyšování velké částky na charitu a rozvoj prémií, První cíl charitativní pohon byl rozbil z parku, s $ 2000 (dále 200k POT) zvýšen pro FRAXA, charitativní organizace vyvíjející léčbu konopím souvisejících pro syndrom fragilního X. S tolika zdravotní přínosy konopí jen čekají na to být přijat lékařskou komunitou, nebo lépe řečeno, vlády lze očekávat, že to, aby se stal velmi užitečné téma, které lze snad přitáhnout pozornost hlavního proudu to tak důkladně, kterou si zaslouží.

Kulturní Niche of Potcoin

Tisíce let nezávislého a propojeny kulturní evoluce, co se týče kouření konopí, z Hindu, k hippies, i mimo něj. Již existuje univerzální kultura čerpat; dělat ok znamení s prsty, a nyní dát své spojovacích prstů k ústům - to je téměř jako univerzální znamení-jazyk jako poklepáním zápěstí požádat někoho času. Historie ukázala, že změněné stavy vědomí, v kombinaci se společnou historií útlaku, je zatraceně těsný základ pro společenství, a to platí zejména v nově připojené věku, který je společně a rychle delegitimising řekl útlaku. To je silný důvod pro mince společenství, včetně vývojářů, aby věří.

Klíčové je, že komunita také implicitně zahrnuje většinu potenciálních dodavatelů, kteří více-často než ne, jsou stoners sebe a mají víc než jen pouhou měnovou jednotku, aby pomohl podpořit Potcoin. Prodejci se zaregistrujete po celou dobu, včetně největší evropskou on-line hlavy obchodě Azarius.com, což Potcoin využití v reálném světě, že komunita aktivně chce. Dokonce si můžete koupit semena s Potcoin, a když budete muset zkontrolovat zákony ve vaší oblasti, to je zatraceně zaručena návratnost investice ve střednědobém horizontu!

Potcoin Community

Hrnec kouření komunita, stejně jako globální a rozmanité, mají nepoměrně více času na jejich rukou, s cílem přispět k rostoucí komunity, obchodování a používání Potcoin s dodavateli. Kuřáci jsou, jsem si představit, i nepoměrně více aktivních uživatelů internetu, a jsou jistě neúměrně kreativní parta. Již komunita byly zdrojem mnoha úspěchů Potcoin; Potfunder a PotcoinJoint již bylo zmíněno, ale navíc je zde Potcoin zpravodajský web HighonPotcoin (opět díky @ ironhammer5) Díky pravidelné podcasty - včetně developerských hangoutech - vysílání a nahrával živě; vývoj a uvolňování beta-fáze Electrum peněženky; Reddit tip-bot doplnit aktivní sub-reddit a obecnou atmosféru, která je přesně to, co byste očekávali od spoustu průkopnických potheads. Je to pěkné místo k návštěvě, ale je to ještě hezčí místo k pobytu, a ten, který vám umožní spokojeně bag-držet, bez ohledu na aktuální ceně, tak dlouho, jak to s nímž máte svázané dohromady jako skupina.

Na závěr mé myšlenky na Potcoin v dlouhodobých

Potcoin má všechny atributy potřebné pro dlouhodobý úspěch. Kompetentní a vášnivé vývojáři, které interagují a zpětná vazba z vyhrazeného a rostoucí komunity, cílové mezeru na-trhu, který je tak široký a globální že se cítí zvláštní, dokonce volat to výklenek, vážné množství času a kreativity kapacitě, pro niž se čerpat a nádherná směs profesionality a lulz se dokonce Chevy Chasegetting v na akt u Montreal je „Jen pro smích“ Festival. A co víc, Potcoin ukázalo na velkou dobu v širším kontextu radikální dekriminalizace úsilí nejen ve Spojených státech, ale následně po celém světě. Každý pokus lobbovat, každý kousek tiskové zájmu představuje příležitost pro Potcoin nejen tlačit je vlastní zájmy, ale také více vznešené cíle v oblasti zdraví a spravedlnosti. Pro ty zájmy jsou jedno, a to je pro tento důvod, především ty, které jsem naznačil, že mě vedl ke spáchání tohoto mince.

Udělat si vlastní průzkum, a těším se připojí všichni přivítat vás do stáda.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Čtyři fakta o Bitcoinových peněženech, které musíte znát

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

SEC předběžné vyšetřování v GAW důlníci potvrdil, a informace unikly

Post Altcoin

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Post Altcoin

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Post Altcoin

Analýza: Bill Gates říká, že Bitcoin je lepší než měna

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Dogecova Dogecar u Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Dogecoin přijal Twitch.tv!

Post Altcoin

Kompletní průvodce výběru peněženky Litecoin