Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost | Czech.Lamareschale.org

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost

V březnu roku 2014 někdo volá sebe „Baldur Friggjar Odinsson“ rozhodl vydat první národní kryptoměna, Auroracoin. Navržen tak, aby nahradit islandská koruna, to byl odvážný nápad, a polovina z 10 milionů Aurora někdy existovat byly předběžně těžil jako součást kampaně „výsadek“. V tomto výsadek, islandskou národní registr by být použity k distribuci nové silné šifrování pro občany národa.

load...

Uvedeným důvodem pro tento nový crypto byla konzistentní ztráta hodnoty Krona v průběhu posledních pěti let. Výsadek byla naplánována tři fáze, přičemž každé kolo je otevřený pro celou populaci ~ 320,000. To by umožnilo brzké době přistoupit k akumulovat větší podíl nových crypto, protože každé kolo by se rozdělit zbývající počet z předchozího kola. Pokud byste chtěli svůj plný podíl, nejlépe přijmout brzy jinak dostanete menší počáteční podíl. Baldur tvrdil, že distribuci 5 milionů Auroracoin obyvatelstvu předem, pak umožňuje standardní miningto dokončit zbytek, umožní hladký přechod od Krona na Aurora.

load...

Vzhledem k tomu, časovač tikaly dole k datu výsadek, předvídavost postavena. Dokonce jsem osobně navštívil islandský konzulát v San Francisku k projednání této záležitosti s Robertem Cartwright, generálního konzulátu. Bohužel, pan Cartwright, zatímco nadmíru zdvořilý, opravdu nevěděli nic o tom.

Idea Spready: Spaincoin, Mazacoin a SiliconValleycoin Emege

 

Mezitím, hodnota Auroracoin vyletěl, vrcholit u ohromující $ 68 každý před padající na jejich současnou úroveň $.07. Přesto, jak jsme viděli tolikrát, tam byl spěch napodobitelů, jako Spaincoin, Mazacoin (pro Oglala Sioux) a dokonce SiliconValleycoin. Spaincoin byl naprostý podvod, a Mazacoin tvrdil reprezentovat domorodé indiánské národ, ale to bylo překvapení zástupcům Oglala Sioux, že jsem mluvila o tom před třemi měsíci. Pokusy o mluvit s PayU Harrise, tvůrce Mazacoin byly neproduktivní.

load...

Isracoin: A Piece of Středního východu

 

Dalším významným hnutím národní kryptografické scéně byl vývoj Isracoin, národní crypto Izraele. Použití výsadek plán 4-stupňový, více promyšlené a podrobnější než to Auroracoin tento krypto měl diferencovaného přístupu k přijetí / distribučního plánu. Vývojáři Isracoin pre-těží 10% jejich Scrypt-basedcoin a distribuovány 500 ISR každý na první 50.000 podniků, které uplatňují pro ně čímž se uvolní 25.000.000 do volné přírody. Toto číslo, tak velký, jak to je, jen represents.52% z celkového počtu mincí.

Fáze II, ve kterém ISR bude distribuován do skutečného počtu obyvatel, budou mít 3-dílný seriál, kde izraelští občané, kteří mohou prokázat sebe bude každý obdrží 100 ISR. Že Nabídka je rozšířena na 2,850,000 lidí, celkem dodatečný 285,000,000 ISR v oběhu. A to je pouze 5,9% z celkového ISR.

Fáze III uvidí zavedení kreditního udělení 5000 ISR pro podniky, které přijímají ISR jako způsob platby. To je omezena na prvních 10.000 podniků, které se použijí po začíná Phase-III, a je také omezena na maximální hodnotě $ 10,000 určené směnných kurzů k datu udělení. Grant je výhradně pro účely a použití, mezi podniky, které přijímají Isracoin jako platební metodu, a budou provedeny přes prostředníka systému, spíše než uvedené přímo na kreditní žadatelem. Celkové přidělení z Isracoins pro tuto fázi je 50000000, nebo 1,04% z celkového počtu mincí.

Konečná fáze výsadek bude Phase-IV, a je realizace fondu pro hospodářský rozvoj izraelském trhu pomocí Isracoins. Tento fond bude financovat provozní náklady a další rozvoj, investice do začínajících izraelských, darovat na charitu a podporovat projekty, které podporují rovné příležitosti a / nebo ekonomické svobody v Izraeli. Fond bude investovat a darovat Isracoins, a vyžadují, aby příjemci většinou používají ISR přímo, místo výměny jej ostatním měnám. Celková Přidělení pro tuto fázi je 120000000, což se rovná 2,5% z celkového počtu.

Je to jasné, v tomto okamžiku, pokud Isracoin bude mít žádný větší úspěch než Aurora má, ale víme, že cena nikdy nedosáhlo stejné úrovně, že Aurora udělal. Isracoin vyvrcholila na $ 0,68 je nyní na $ což představuje 0,007 každý. Nicméně, jsme stále ve fázi I jejich výsadek, takže je na co dívat.

Tyto časné Národní Cryptos byly všechny vyvinuty nezávislými subjekty, kteří všichni tvrdili, že oni byli v úmyslu pomáhat jejich příslušné volební uniknout z centrální banky, S a rozmary globální bankovní elity. Netřeba říkat, že to bylo nebude jim vyhrát nějaké body s ‚Masters of the Universe‘, kteří mají hodně co loseshould některý z těchto altcoins uspět. Dokonce i šíleně velké množství Isracoins nakonec zvolil existovat může být velkou hrozbou pro izraelskou šekelu.

Meso-americký sen: Ecuador Vytvoření oficiální národní kryptoměna

 

Nyní, v pohybu, který šokoval mnoho, Ekvádoru oznámil, že mají v úmyslu vyvíjet a distribuovat své vlastní národní kryptoměna, a zároveň zakazuje Bitcoinand další cryptocurrencies. Minulý měsíc Ekvádoru Kongres schválil legislationto spuštění digitálního měnu pro použití vedle amerického dolaru, oficiální národní měně. Poté, co podepsal do práva, bude země začít používat tak, jak dosud nepojmenovaný crypto jakmile října. Bude zřízen měnová autorita pro regulaci peněz, která bude podpořena jako dosud nejmenované „likvidních aktiv.“

Prezident Rafael Correa, který se dostal k moci v „Pink Tide“, která se přehnala Latinskou Ameriku v posledním desetiletí zvýšila sociální výdaje na nebývalé míře jako součást investice do národní infrastruktury. Nyní, méně než šest let poté, co kráčí od 3,2 miliardy $ dolaru dluhu denominovaného, ​​jeho národ je konfrontován s deficitem běžného účtu, které jsou krvácení, suché a rekordní finanční potřeby. Pomocí virtuální peníze na zaplacení státních zaměstnanců a dodavatelé by pomohlo zachovat dolarové rezervy, ale analytici firmy jako Landesbank Berlin Investice obávají měna může vyzvat Correa zvýšit utrácení ještě víc a podkopávají schopnost národa splácet dlouhodobé dluhopisy.

„To je obvykle začátek znehodnocení, inflace a znehodnocení,“ Lutz Roehmeyer, který pomáhá spravovat asi 1,1 miliardy $ aktiva rozvíjejících se trhů na Landesbank Berlin, včetně Ecuadorean dluhu, řekl v rozhovoru s Bloonberg. Roehmeyer, kdo investuje do Ekvádoru již více než 15 let plánuje snížit své podíly národa dluhu. Landesbank Berlin drží podíl ve výši 2 miliard $ dluhopisů že Ekvádor prodaných v červnu, aby byl tento vyvíjet velký zájem.

Vládní ministři jsou velmi tajnůstkářský o celé záležitosti s tím, že ministerstvo pro hospodářskou politiku klesá, aby se vyjádřil, a s odkazem na otázky k centrální banky. Tisková kancelář banky, ale také odmítl komentovat a odkázal novináře s rozlišením června podepsané generálním ředitelem banky, Mateo Villalba. Rozlišení říká elektronické dolarů bude podpořena likvidních aktiv a nemůže být vyměněn za vládní dluhopisy. Netřeba dodávat, že to není nic vysvětlit, a způsob, jakým se situace bylo manipulováno se přirozeně vyvolává obavy ve finančním sektoru.

Jak jste Ekvádor dostat do bodu vytvoření Národní kryptoměna?

V roce 2000 Ekvádor přijal americký dolar, jak je to jediný měny ve snaze omezit inflaci a stabilizovat ekonomiku. V posledních čtyřech letech, nicméně, oni zaslali deficity běžného účtu pokaždé, a to především díky programům sociálních výdajů Correa je. V letošním roce se jeho ministři projekce 4,5 miliardy $ rozpočtu mezera. Aby se zabránilo nedostatku dolaru od mařícím veřejné výdaje, Correa nabídl více než polovinu zlatých rezerv Ekvádoru jako zajištění získat půjčku 400 milionů dolarů od společností Goldman Sachs Group Inc. V květnu. Ve stejném měsíci se dostalo do dohodu s Čínou půjčit $ 2 miliarda výměnou za budoucí produkce ropy, což bude zajímavé jako Ekvádoru zásoby ropy se tenčí.

Pak v červnu, vláda prodala $ 2 miliarda v dluhu je balení jako podřadnými dluhopisy, podle agentury Bloomberg. Ani to nestačilo s Correa hledá pomoc od Latinské Ameriky rezervního fondu, FLAR, o měsíc později na 618 milionů $ úvěru. To vše je součástí odhadem $ 35 miliard Ecuador bude muset půjčit až do roku 2017, po kterém Lze předpokládat, že investice do vzdělání a snižování chudoby by měla začít být viděn.

Budování národa je časově náročné proces, a v návratu Digital Age investic je požadováno TEĎ ne za deset let, takže Ekvádoru ekonomika je ve velmi prekérní situaci.

Některé z nich, jako je Jose Mieles, ekonom Quito bázi výzkumného ústavu Cordes se obávají, že nová měna bude použita na úhradu národů pro účty. Je to velmi reálné obavy jako členové Correa party porazili úsilí průmyslových skupin, které zahrnují garanci zálohovat novou měnu se stejným množstvím dolarů do nového zákona.

„Problém by bylo, kdyby se začali věnovat místní věřitele“ řekl Mieles v rozhovoru. „Mohli by použít tyto prostředky získat okamžité likvidity.“

Jiní, jako je Juan Lorenzo Maldonado, Latinskou Ameriku ekonom Credit Suisse Group AG, jsou více optimističtí o tomto novém vývoji.

„Pokud se zjistí, způsob, jak efektivní využití elektronického měny řídit pouze určité typy plateb a učinit některé postupy jednodušší a rychlejší, a drží se na to dělat odpovědně, může to být dobrá věc,“ řekl.

Steffen Reichold Stone Harbor Investment Partners LP, a další jemu podobní, se obávají, že Ecuadorans se může pokusit dostat své úspory ze země, aby se zabránilo se vyplácí s virtuálními penězi. Stone Harbor dohlíží na 65,3 miliard $ na ekvádorský majetku, a má legitimní důvod k obavám.

„Nechtěl bych být přeměněn na novou měnu spravovaného netestované centrální banky,“ řekl Reichold. Vytvoření měnu „není jednoduché, i když jste v zemi, s perfektním záznamem úspěšného hospodaření, a nemyslím si, že Ekvádor je v dané kategorii.“

Zda Ekvádor vlastně takto postupuje tohoto plánu, nebo ne se teprve ukáže. Vše, co víme jistě, však je, že Correa vláda, tak zadlužený, jak to je, je i nadále schopna najímat tým schopný přizpůsobení některého ze stávajících cryptocurrencies pro jejich použití. Je také možné pro ně vytvořit nový crypto od nuly a implementovat jej do 90 dnů nebo méně.

To, co se teprve uvidí, ale je to, jak úspěšný tento experiment bude.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Dogecoin přijal Twitch.tv!

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Hledání zástupců mincí z kryptografických komunit

Post Altcoin

Anonymní kryptocity: jejich historie stručně

Post Altcoin

Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije)

Post Altcoin

Jak koupit Dogecoin s Paypal nebo kreditní kartou Okamžitě

Post Altcoin

Výuka: Aktualizace peněženky Reddcoin POSV na počítači Mac

Post Altcoin

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitový objem

Post Altcoin

Coin Brief je poslední aktualizace, a brzy bude implementován

Post Altcoin

6 Bitcoin obchodní školení stojí za čtení

Post Altcoin

Nákup a vyřízení