Mastercoin a Omniwallet Beta | Czech.Lamareschale.org

Mastercoin a Omniwallet Beta

Mastercoin a Omniwallet Beta

Mastercoinsare digitální kapitál potřebný pro využití Master protokol. Master protokol používá kladkostroj k tomu, aby funkce, jako jsou chytré smlouvy, uživatelské vyvinuté měn, a decentralizovaných peer-to-peer tržištích. Protokol je přirozený vývoj Bitcoin

Vrstvené papírku. Celkem 619,478.6 Mastercoins existovat a ne více bude někdy být produkován, ať už prostřednictvím těžby nebo jakýmkoli jiným způsobem.

V září roku 2013 se Mastercoin nadace byla vytvořena řídit měnu v Exodus adresy a distribuovat Mastercoin. Deska nemá v úmyslu stát se centrální rozbočovač, jehož prostřednictvím se všechny operace Mastercoin cestoval přes, ale jako přechodný subjekt ohlašovat v demokratickém systému, pokud jde o budoucí rozhodnutí Mastercoin. Mastercoin transakce vyžadují poplatek ve bitcoins, aby mohly být přidány do blockchain, protože jsou zásadním způsobem Bitcoin transakce s různými daty v jejich výstupů.

Co je to Mastercoin Omniwallet?

Omniwalletis nová webová peněženka, která má v úmyslu sloučit vysokou úroveň zabezpečení, intuitivní rozhraní a podporu pro více cryptocurrencies. Uživatelské peněženky jsou zálohována každých třicet minut, a podporu pro spojování peněženky sociálních médií účtů je k dispozici. Soukromých klíčů nejsou odeslány na server s výjimkou nečitelný šifrovaném formátu s tím, že celý program je open source, a hosting jsou k dispozici na jakémkoliv serveru výběru uživatele. To nevyžaduje žádný software ke stažení, bez synchronizace s blockchain, a má se zaměřit na intuitivním interface.Omniwallet je pre-zlikvidovány k práci s Bitcoinand Mastercoin, s nativní podporou pro inteligentní vlastnosti spolu s uživatelskými vytvořil měn rozvinutých přes Master protokolu. Má v úmyslu rozdělit do dalších Alt-mince, které nejsou vytvořeny přes Mastercoin, jako Litecoinand ostatních. Opatrnost by měla být stále excercized při používání Omniwallet, a to zejména s velkými částkami, neboť vstoupil beta Červenec 1st, 2014 tým se těší na vytvoření crowdsale stránek, rozvoj výměny mezi různými druhy uživatelských mincí a contiuing zabezpečení dav-source testing.The master protokol a Omniwallet přinášejí i vývoj uživatelských měn, a inteligentních smluv pro masy komunity Bitcoin. Cílem je, aby tato jednoduchá a nevyžaduje potřebu jednotlivcům testovat software na svém počítači. To by mohlo signalizovat novou éru ve vývoji kryptoměna s měnami je tak jednoduché vytvořit, které by mohly být použity v zábavních parků jako tokenů pro vyjížďky nebo jako úvěr v prodejně při výměně položky v cihel a malty zařízení. Dostupnost využití inteligentních smluv rozšiřuje rozsah toho, co je možné s Bitcoin a jiných měnách, spojený s vývojem uživatelských měn, cryptocurrencies mohou stát prostředky, které se vyskytují všechny tyto transakce. Zda koupi domů, platit za služby nebo vykoupení členské odměny v restauraci, Master protokol a Omniwallet přinést Bitcoin do nového, zajímavého, říše. V případě, že myšlenka uspěje, a poskytuje použitelnost je to vývojáři v úmyslu, zdá se pravděpodobné, že narazit na cenu a stabilitu, jak Mastercoin i samotného Bitcoin.

Související zprávy


Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Staňte se expertem Bitcoin Safety Expert

Post Altcoin

4 jednoduché kroky k přijetí Bitcoin ve vaší firmě

Post Altcoin

Cryptocurrency bitva zelených

Post Altcoin

Jak koupit Zcash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Stát Dogecoin

Post Altcoin

Tmavá peněženka Alpha 7 Release

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Post Altcoin

Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Cesta od Odeslat k příjmu

Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část