Je to o Blockchain, ne Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Je to o Blockchain, ne Bitcoin

Je to o Blockchain, ne Bitcoin

„Co dělá Bitcoin cenná?“ Často rozhovor o Bitcoinwith ten, kdo není typu Bitcoin evangelisty vede k této praktické otázky. Dalo by se namítnout, že výhody funkce Bitcoins' jako samotným měny s nízkým třením transakcí, téměř celkové anonymity a podvod prevence, si zaslouží jeho použití.

load...

Zatím co dělá Bitcoin natolik ničivé není jeho zpracování plateb schopnosti. Jako Coinbrief editor Dustin O'Bryant poznamenává „The Bitcoin blockchain je místo, kde leží skutečný průlom“.

Bitcoin Jazyk urychlovat inovace

Zjednodušeně řečeno, z Bitcoin blockchain je decentralizovaná síť, která podporuje ověřování a ukládání všech transakcí Bitcoin. Bitcoin začíná svou cestu skrze blockchain pendlováním prostřednictvím sítě Bitcoin minersdistributed po celém světě.

load...

Podněcovat o možnost vydělat Bitcoin, Miners ověření transakce při řešení složitých matematických proofs- To je klíčové, integrita blockchain jako datové struktury je závislá na pobídky poskytnuté horníků ověřit datový Každý ověřena transakce je pak zaznamenána v blockchain Bitcoin (podobně jako hlavní knihy). Bitcoin transakce je sám o sobě téměř okamžité, a pak, během několika minut, transakce ze strany A se strany B je potvrzeno, že je platný.

Transakce zahrnující jiné cryptocurrencies nebo Altcoins, jsou rovněž ověřen a zaznamenán v blockchain, buď nezávisle, nebo se spojil s, to Bitcoin (více o rozdílu mezi blockchain Bitcoin a nezávislými blockchains později).

load...

V obou případech je společný jazyk (dále jen blockchain systém) umožňuje transakci mezi oběma stranami. To je jazyk příští říše Bitcoin inovací. Co můžeme dělat s aplikací blockchain jazyka je omezeno pouze na naší vlastní představivosti.

To je posíleno v nedávném articlepublished Institutu pro etiku a Emerging Technologies,

Paradigm 5 (další rušivé výpočetní paradigma) funkčnosti může být zkušenost neustále připojené bezešvé fyzikálně-svět plný různých zařízení výpočetní vrstvě, s blockchain technologie překrytí pro platby, a nikoli pouze plateb, ale mikroplatby, decentralizované výměna, symbolické zisky a výdaje, digitální vyvolání aktiv a převod, a chytrý kontrakt vydávání a provedení; vše jako ekonomické vrstvy web nikdy neměl.

Brute Force z Bitcoin Blockchain

Neztrácel čas, mnoho dev týmy již přineslo nové funkce blockchain aplikace do reality. Nejpozoruhodnější je prozatím Counterparty, decentralizovaná finanční platforma postavená na vrcholu Bitcoin blockchain. I když jsou zahájeny peer-to-peer interakce (self-vykonávajícím chytrých zakázek, finančních derivátů, výměn aktiv, žetony, které mohou vydat dividendy a hlasovací práva), s využitím protistrany rodný XCP tokenu (jejichž hodnota je zavěšen Bitcoin) svého založení spočívá na spolehlivých těžební moci Bitcoin blockchain.

Protistrana díla ukládání dalších dat v pravidelných Bitcoin transakce, což činí každou protistranu transakce A Bitcoin transakce, i když velmi malý. Jsou-li protistrany transakce vysílány do sítě Bitcoin jsou ověřeny Bitcoin horníků a uloží do Bitcoin blockchain vytvořit zabezpečené a ověřitelné záznam.

Protistrana klade svou důvěru zpříma na bedrech blockchain, že horníci jsou nejvíce motivováni k dolu a následně, kde existuje největší těžební výkon, na Bitcoin blockchain. Nezávislý blockchain-ist platforma Ethereumhas přesto být vytlačena, čeká na vedlejší kolej jako platforma protistrany je živá a už viděl více než 100.000 transakcí od ledna.

Nezávislé Blockchains příslibem

Ethereum je platforma, která nabízí prakticky stejné peer-to-peer interakce jako druhá v současné době nabízí (přesně stejný), na základech decentralizovaného konsensu nezávislé od toho Bitcoin blockchain. Kde ethereum je blockchain slibuje je ve způsobu, jakým její bloky jsou formulovány.

Z bílého papíru ethereum to,

Navíc, protože všechny informace o stavu je součástí posledního bloku, není potřeba ukládat celé historii blockchain - strategii, která, pokud by bylo možné aplikovat na Bitcoin, lze vypočítat, aby 10-20x úspory prostoru.

Tímto řešením problémů pomalého času na potvrzení a vysokým poplatkům postihující Bitcoin blockchain.

Při řešení otázky rizika koncentrovaných těžebních útoků, nebo 51% útocícího kde specifický výtěžek bazén ovládá většinu síťového napájení, která umožňuje schopnost zabránit potvrzení transakce a jinými zlovolnými acts- ethereum má za cíl podporovat používání bočního chainsupon uvolnění své platformy.

Blockchains jsou náchylné k 51% útokům, a menší blockchains jsou citlivé na menší 51% útoků. V ideálním případě, pokud chceme bezpečnost, rádi bychom pro více řetězců, aby bylo možné na zádech na zabezpečení toho druhého, takže žádný řetězec může být napaden, pokud každý řetěz je napaden ve stejnou dobu.

Budoucnost Blockchain Applications

Jako kolega CoinBrief spisovatel Ali Amin správně říká: „Více svobody a sebeurčení, než kdy dokázal představit, že je možné je dosaženo, nikoli v rukou hodí politikům, ale v rukou klávesnic a zástupných služeb.“ Musíme pokročit s větším pocit autonomie, bez ohledu na to, zda je s Bitcoin blockchain, nezávislého blockchain, a / nebo postranní řetězec.

Účinky disintermediation sahají daleko za hranice naší finanční infrastruktury. Stojíme na okraji propasti významné změny ve tvaru našich společenských systémů.

Jak vidíte realizován blockchain technologie? Zanechat komentář níže a dejte nám slyšet vaše nápady.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Průvodce pro začátečníky k provozování vlastního bankomatu ATM

Post Altcoin

Myriads EasyMiner přináší Myriadcoin na nové trhy

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

Jak získat vlastní adresu Bitcoin

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky

Post Altcoin

Jak nárokovat svůj Bitcoin Cash a prodávat jej za Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Zlatá pravidla: základní příručka pro nákup a používání Bitcoinů

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)

Post Altcoin

Jak koupit Zcash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit NEO ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky