Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend | Czech.Lamareschale.org

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Jedná se o malý tutorial představit novou Darkcoinwallet s DarkSend. To má tak mnoho nových funkcí, které jsem se cítil trochu úvod k ní by vyhladit křivku učení někdo pocit, ohromen. Doufám, že to bude motivovat lidi, aby do toho pusťte a vyzkoušet DarkSend pro sebe. Nemyslím si, že někdo bude chtít vrátit do libovolného peněžence, která neposkytuje soukromí poté, co si uvědomil, jak snadno DarkSend je použít i soukromí je dosáhnout.

load...

Začínáme s Darkcoin Peněženky

Za prvé, při spuštění peněženku, uvidíte naši novou úvodní obrazovku. Jedná se o malý náhled novým designem pro nadcházející GUI (grafické uživatelské rozhraní). Myslím, že to vypadá skvěle!

Chcete-li použít DarkSend, budete muset nastavit pár věcí up. První věc, kterou budeme dělat, je umožnit „kontrolní mince funkce“ DarkSend Nejprve jděte na Nastavení> Možnosti....Jak je uvedeno níže:

load...

A volí režim zobrazení.

Na kartě zobrazení klepněte na políčko, které říká „(pouze pro odborníky) displej ovládací prvky mince“ a stiskněte Použít. Teď nevím, proč je to „pouze pro odborníky“, protože ve skutečnosti, že chcete použít, pokud používáte DarkSend pro vaše transakce. To vám dává tolik kontrolu a informace. To vám umožní vidět, kde se vaše mince stojí a je místo, kde všechny akce! Ale předtím, než půjdeme do Sendtab, kde uvidíte toto dodatečné informace, musíme se dostat DarkSend práci. Takže musíme jít do theMain kartu.

load...

 

Jak aktivovat Darksend v Darkcoin peněženka

Peněženka se DarkSend ve výchozím nastavení vypnuta, protože tam jsou malé poplatky spojená s použitím funkce DarkSend. Nicméně, tým cítil, že to bylo důležité, aby lidé nebudou účtovány poplatky bez souhlasu. Takže používat DarkSend, budete muset zapnout. To se provádí unclicking zaškrtnutí „Zakázat DarkSend“. Dále zvolte kolik kol směšování byste chtěli peněženka použít. Nastavení na 1 se rovná 1 kolo, což je dost, aby vám soukromí od většiny lidí. Nebo si můžete vybrat celou cestu až 8 darksend kol za nejbezpečnější, nejvíce nemožné zcela odporně soukromé počtu kol posílat své mince projít.

Vybrala jsem si 3, protože si myslím, že by mi extrémní bezpečnost, a protože jsem chtěl vidět, že systém pracovat trochu víc než 2. Konečný počet je, kolik mincí peněženka měli udržovat denominovány. Vložíte-li do 50 let, pak peněženka bude mít 50 mincí na ruce po celou dobu, které jsou anonymní, i když máte 1000 mincí, bude jen 50 být předem smíchány a v pohotovosti. Výchozí hodnota je 1000, ale to není limit, jej mohl nastavit na 5000 nebo 10000 atd Můžete nastavit to na částku, která Vám vyhovuje. Takže v tomto bodě, klikněte na tlačítko OK Applyand!

Po zavření okna možnosti, vaše peněženka měla požadovat od vás vaše přístupové heslo k jeho odemknutí. Pokud tomu tak není, může být nutné ji zavřít a znovu otevřít peněženku. Pokud máte stále problémy, nemusí mít hit „platit“ na hlavní záložce v okně Možnosti. Takže pokud jste připraveni začít, pokračovat a zadat přístupové heslo. Ale pokud nejste připraveni v tomto okamžiku (nelze udržet svůj počítač na několik příštích hodin, nebo tak něco, stačí kliknout na zrušení. To vás bude ptát znovu při příštím otevření peněženku.

Nyní je vaše peněženka bude třeba uvolnit v příštích několika hodin nebo více, v závislosti na počtu mincí se míchání a počet nábojů. Můžete se podívat na uzamčeném stavu vaší peněženky v pravém dolním rohu hlavního Overviewtab.

Pokud podržíte kurzor myši těchto ikon, bude to říkat Wallet je encryptedand aktuálně odemčen. Po jeho dokončení směšování mincí, zobrazí se ikona zámku uzavřen a zpráva bude číst, že je uzamčen. Pokud se tak nestane, můžete zavřít peněženku a znovu jej znovu otevřete. Hit zrušit, když se vás zeptá na heslo, a vaše peněženka bude uzamčen. Ujistěte se, že vaše peněženka je skutečně skončil jinak dostanete malý trest odpojení poplatek.

Ovládání Coin Darkcoin své vlastnosti

Takže pojďme se dozvědět o funkcích Coin Control!

Možná si vzpomenete, jak se vaše karta send používá k vyhledávání, stejně jako jakýkoli jiný Bitcoinbased peněženky:

Ale z důvodu nastavení jsme právě změnili, máte nyní soup'd up Sendtab!

Počínaje od spodní části můžete vidět některá známá tlačítka. Přidat Recipientbutton prostě přidává další zaplatit prodloužení, takže si můžete udělat několik plateb najednou, a Clear Allclears všechny záznamy, které jste provedli, takže můžete začít znovu od začátku. Nyní se dostáváme k něčemu novému. Toto rozbalovací menu umožňuje sdělit svou peněženku, jaký typ fondů, které chcete využít. No Preference využije toho, co financuje práci, anonymní (denominovaný) nebo non-anonymní fondy jsou samozřejmý. DarkSend Status => zobrazuje stav všech vstupů vaše peněženka je manipulace. Jak je uvedeno výše, mám vstup a čekám na jinou osobu, aby se připojily k bazénu. A konečně, můžete vidět váš celkový zůstatek a tlačítko pro odeslání.

Další část up je místo, kde zadáte číslo účtu pro osoby, kterou chcete zaplatit. Označte ji vhodně „mámin účet“ a samozřejmě i částku, kterou chcete odeslat. Tato funkce přesně tak, jak všechny ostatní peněženky na funkce rodiny Bitcoin.

Nyní se dostáváme k dobré věci! Horní část je mince Controlsection. Ukazuje vše o obsahu vaší peněženky má.

Výše, jsem se rozhodl použít jediný anonymního čísla účtu, v hodnotě 10 mincí, vybral jsem si to pomocí tlačítka vstupů, které ti ukážu za chvíli. Zvolíte-li vaše vstupy, všechny informace, které potřebujete, je právě zde na dosah ruky. Můžete vidět, že používáte 1 účet (množství) můžete vidět, co je hodnota v tomto účtu (částka) pomocí tohoto účtu, vypočítané poplatky jsou tam (za poplatek) a pokud se vaše transakce je dostatečně malý, v bajtech, existuje bez poplatku. Tento poplatek, pokud tam byl jeden, bude odečtena z vašeho zůstatku na daném účtu a budou zobrazeny pod Po Fee. Jedná se o největší částka, kterou může zaslat v této době, s volbami, které jste provedli. V této části se také říká, kolik bytů bude tato transakce bude, a to je to informace, která určuje poplatek, můžete vidět nastavení priorit tam, a já nevěřím, že existuje způsob, jak se ještě změnit. Věřím, že v budoucnu budete moci zaplatit být naražený až pro rychlejší zpracování. Takže když jsem si vybral skupinu účtů, a chtěl poslat 44 mincí anonymně, to je to, co to bude vypadat:

A já jsem stále není nabitá! A konečně, na této kartě, můžete mít všechny své změny odeslané na stejnou adresu, stačí zadat jej v adrese zvyk změnit, pokud se vám líbí. Nakonec, když tato adresa je více než 1 mince, bude automaticky být smíchány. Bylo by také být smíchány, pokud jste měli spoustu malých fondů v mnoha účty, které se rovnal více než 1 mince, takže to není nutné, jiný než udržovat počet účtů ve vaší peněžence na minimum.

Mohu si vybrat, které Darkcoins jsou odeslány Through Darksend?

Ano můžeš. Nyní umožňuje vidět to, co jsem udělal. Co se skrývá za Inputbutton?

Zde můžete vidět rozpis všech svých mincí. Každá skupina mince mají své vlastní čísla anonymních účtů, že jen vy a vaše peněženka může vidět. Nedávají tato čísla účtu, na nikoho pro zasílání finančních prostředků! Takže, pokud kliknete na pole, dostanete zaškrtnutí a jste si vybrali tento účet má být použit pro platby. Můžete kliknout na libovolný počet účtů, jak budete chtít. Řekněme, že jsem chtěl poslat 24 mincí. Mohl bych si vybrat 2 - 10 mincí účty a 4 - 1 mince účty a klepněte na tlačítko OK. Nebo můžete nechat peněženku rozhodnout, které financuje použít.

Věřím, že toto okno bude organizována jinak. Bývalo mít nadpisy, jako je 100, 10, 1 a těchto číslech, když rozšířené, by ukázaly jednotlivé účty s těmito částkami uvedenými pod ním. Nějak se tato organizace je pryč v tomto prvním vydání. Jsem si jistý, že to bude brzy stanovena, nicméně nápad a funkce bude stejná.

Jak mohu kontrolovat postup My Darkcoin transakce?

Po několika hodinách, Ověřil jsem si na mé peněženky a viděl, že dokončil všechny své denominace. Viděl jsem v rámci každého účtu, že DarkSend Roundcolumn vykazoval 3, což znamená, že finanční prostředky byly smíšené 3krát. Vidíte-li -1, -2 nebo -3, která je údaj o tom, kolik kulek zůstanou v závislosti na nastavení. Nastavil jsem moje nastavení dělat 3 kola, takže když jsem viděl -2, chtěl bych vědět, tyto prostředky dokončeno 1 kolo a musel 2 jít.

Na brilantním malou poznámku, peněženku i pre-mísí několik poplatek činí výše uvedeným způsobem tak, že jsou v pohotovosti, když je potřeba.

Po kontrole všechny své prostředky, a že oni dokončili proces, zavřel jsem peněženku, protože to ještě ukázalo jako jsou odemčené a restartovat ji. Pak jsem narazila zrušit, když mě požádal o můj frázi. To by nemělo být nutné, a já nemusí mít čekali dost dlouho na to, aby odemknout na to vlastní. Nicméně, je to jednoduchá věc dělat, pokud si myslíte, že vaše peněženka je dokončena, ale zamykání zálohovat.

Doufám, že to vymaže věci do pořádku pro vás a že pokud se vůbec unavený této nové peněženky, že nyní cítit jistotu při používání vašeho DarkSend peněženky. Užijte si soukromí a nikdy nic menšího než to, co je vaše právo mít finanční Privacy akceptovat!

load...

Související zprávy


Post Altcoin

13 Místa ke kontrole dat trhu Litecoin

Post Altcoin

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Post Altcoin

Kickstarter pro Sluice Box Vlastní šifrovací zařízení

Post Altcoin

Ripple Implozion

Post Altcoin

Jak získat vlastní adresu Bitcoin

Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Hledání zástupců mincí z kryptografických komunit

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky

Post Altcoin

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Post Altcoin

Příručka krok za krokem k vypalování vlastního Bitcoin uzlu