Jak získat svůj první Bitcoin dnes | Czech.Lamareschale.org

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Bitcoinis úžasné inovace, který má mnoho lidí nadšeni, ale pro průměrného člověka, je zahalena tajemstvím. Skutečně pochopení Bitcoin protocolis monumentální čin, a ne ten, který většina z nich je připravena řešit. Naštěstí, jeden nemusí rozumět všemu o Bitcoin, kryptografie, nebo digitální měny k získání a používání, Bitcoin. V minulosti Bitcoin je měna, vyžaduje trochu technické znalosti k použití, ale to není pravda dnes.

load...

Budeme nastínit všechny kroky nezbytné pro zahájení práce s BTC, počínaje výběrem peněženku. Nicméně, pro uživatele s dosavadní zkušenosti, možná budete chtít přeskočit. Chcete-li přejít na některý z úseků, klikněte na jeden z níže uvedených odkazů:

Peněženky

[Tlačítko color = "oranžová" size = "medium" link = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/#online-bitcoinwallets"] Online Bitcoin Peněženky [/ tlačítko] [Tlačítko color = "oranžová" Velikost = "medium" link tlačítko = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/#light-and-full-bitcoin-wallets-on-your-computer"] PC-Based Bitcoin Peněženky [tlačítko /] [ barva = "oranžový" size = "střední" link = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/#mobile-bitcoin-wallets"] mobilní zařízení Bitcoin Peněženky [/ tlačítko]

load...

Kupovat Bitcoins

[Tlačítko color = "oranžová" size = "medium" link = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/2/#using-a-bitcoin-exchange"] Buy Bitcoins na burze [/ Tlačítko] [tlačítko color = "oranžová" size = "medium" link = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/2/#companies-selling-bitcoin-directly"] Buy Bitcoins od společnosti [/ tlačítko] [tlačítko color = "oranžová" size = "medium" link = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/2/#purchase-bitcoins-from-other-people"] / tlačítko Buy Bitcoins od jednotlivců [ ]

Alternativní metody

[Color tlačítko = "oranžový" size = "střední" link = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/3/#mining-altcoins-for-bitcoins"] důlní Altcoins pro Bitcoins [/ tlačítko] [ tlačítko color = "oranžová" size = "medium" link = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/3/#selling-goods-or-services-for-bitcoins"] Navrhujeme / Zboží pro Bitcoins [tlačítko /] [barevné tlačítko = "oranžový" size = "střední" link = "https://99bitcoins.com/get-bitcoin-today/3/#bitcoin-tipsaltcoin-faucets-and-signature-advertising"] BTC Tipy, Jeřáby a reklama [/ tlačítko]

load...

Vyberte si Bitcoin Wallet

Pryč jsou dny, naučit se používat Bitcoin QT. Standardní Bitcoin peněženka je stále k dispozici, a je mocným nástrojem, ale není nutné pro většinu lidí. Místo toho, lehká peněženka, online peněženka nebo mobilní peněženky bude stačit, a všichni jsou velmi snadné použití. Nejtěžší je určit, který z nich chcete použít. K dispozici jsou výhody a nevýhody každého z nich.

Online Bitcoin Peněženky

Online Bitcoin peněženky mají špatnou pověst, a to z dobrého důvodu. Při použití online Bitcoin peněženku, musíte věřit svému BTC na 3. Straně, a to může být nebezpečné. Nicméně, věci se mění, a Multisignature on-line peněženky poskytuje větší bezpečnost pro uživatele, ačkoli to je ještě příliš brzy na to říci, jak efektivní tato opatření budou v dlouhodobém horizontu.

Přesto, tam jsou důvěryhodné společnosti, které poskytují on-line peněženky, a dělají to velmi snadné začít. Coinbaseoffers si multisig peněženku, která umožňuje uživateli udržet 2 ze 3 klíče, což je nemožné, aby společnost, aby vaše BTC a poskytuje přidanou jistotu mít přístup ke svým bitcoins iv případě, že webové stránky se vypne.

Bitgois také nabízet tuto jako samostatný produkt, spíše než další, které jim může dát fokus potřebné k plně tělo tohoto systému ven.

Ostatní firmy pracují na svých vlastních derivátů, nebo nových inovací na myšlence multisig, on-line peněženky, což myšlenku on-line peněženky přitažlivější než v minulosti. Tyto inovace může dokonce on-peněženky přijímané normy.

Dokonce tak, on-peněženky jsou jen jednoduché, dokud není problém. Pokud se jedná o non-multisig on-line peněženky, pak společnost sama mohla vypnout, přičemž je to bitcoins uživatele s tím, jak se stalo v mnoha burzách v minulosti. Pokud se jedná o on-line multisig peněženka, to vyžaduje trochu technické znalosti, i když je to jen sledovat pokyny od samotného podniku, získat přístup do svých peněz.

Zatímco on-peněženky jsou nejjednodušší volba pro začátečníky, a může být tou nejlepší volbou pro vás, prosím, na vědomí, že s Bitcoin, jedinou skutečně ji vlastníte, pokud jste jediný, kdo ji může ovládat. Pokud se rozhodnete online peněženku, nebo i když nemáte, prosím podívejte se na náš návod na zabezpečení vašeho Blockchain online peněženky. To vám pomůže vytvořit záložní kopie, stejně jako vás naučí asi správně chrání své finanční prostředky. I když ne všechno v tomto kurzu by se vztahovalo na všechny peněženky, stále by vám představu o některé kroky, aby k zajištění žádnou peněženku.

Lehké a Full Bitcoin Peněženky na počítači

Lehké Bitcoin peněženky, nebo lehké peněženky, byli velmi populární volbou pro docela nějaký čas, a to z dobrého důvodu. Tyto peněženky obecně uchovávat soukromé klíče, které nemusíte znát, do souboru na váš pevný disk, který vám dává možnost ovládat své bitcoins. Velkou výhodou světelného BTC peněženku přes plnou BTC peněženky jsou velikost a rychlost, a bude předmětem tohoto oddílu. Užívejte jednu z plných Bitcoin peněženky, které jsou propojeny v dalším odstavci, pokud si přejete.

Kompletní Bitcoin peněženka musí stáhnout celý blockchain, která se pohybuje kolem 24,5 GB ve velikosti v této době, a rostoucí. Proces stahování může být velmi časově náročné, ale u některých jedinců, to stojí za to čas a pevný disk space. Samozřejmě, že je důležité, že síť má „plné uzlů“, které jsou plné peněženky, jako Bitcoinqtor Bitcoind, běh s TCP port 8333 otevřený, jelikož se jedná o páteřní sítě Bitcoin. Jak již bylo řečeno, jak dlouho jak tam jsou jedinci s potřebou provádět plně uzlů, že není nutné, aby všichni ostatní, aby tak učinily.

Lehký Bitcoin peněženky dává uživateli možnost ovládat své finanční prostředky a zvládnout jakýkoliv druh transakce, že průměrný člověk bude potřebovat, ale pouze stáhne malou část blockchain. Lehké peněženky muset stáhnout částí blockchain, které obsahují informace o adresách peněženka obsahuje pouze. To znamená, že místo toho, vyžadující téměř 25 GB úložného prostoru, průměrný uživatel bude potřebovat pouze pro ukládání 25-50 MB dat.

Některá světla nejpopulárnější a nejjednodušší použít Bitcoin peněženky jsou Multibit a Electrum. Oba tyto peněženek jsou extrémně lehké a pracovat docela dobře.

Multibit má kritiky v minulosti pro slabší bezpečnostních prvků, a chyby, které vedly k nesprávnému účtování, ale novější verze mají řešit mnohé z těchto obav. V obou případech za použití peněženky je tak jednoduché, jak stáhnout software, jeho instalaci a spuštění programu. V tomto okamžiku máte Bitcoin peněženku, s adresou a jsou připraveni přijímat platby Bitcoin.

Mobilní Bitcoin Peněženky

Mobile Bitcoin peněženky jsou v podstatě světelné peněženky, které fungují na mobilních zařízeních. Na první pohled se to zdá jako dobrý nápad, protože ztratil / lámání svůj telefon nebo tablet, by mělo za následek ztrátu vašich privátních klíčů, a tím i své bitcoins. Aby však bylo možné tento problém vyřešit, většina mobilních peněženky lze také synchronizovat / zálohovat do počítače a / nebo mají vlastnosti, které umožňují vaše soukromé klíče, které mají být regenerovat pomocí hesla, které si vyberete, když nejprve konfiguraci peněženku. Toto heslo se používá jako osivo pro soukromý klíč, a umožňuje, aby soukromý klíč má být vrácena iv případě, že soubory peněženka jsou zničeny nebo ztraceny.

Elektron, což bylo uvedeno výše, je jedním z příkladů z lehkého peněženky, který je také mobilní peněženky. Funguje na mobilních zařízeních, a tradičních počítačů, což vám umožní přístup k finanční prostředky bez ohledu na to, kde se nacházíte, aniž by bylo nutné ukládat své soukromé klíče s firmou, jako s online peněženku.

Myceliumis další populární volbou, a byl rychle roste. Jedná se o robustní mobilní peněženky, které mohou být zálohovány s jinými zařízeními, včetně osobních počítačů. Společnost za Mycelium je také pracuje na zajímavých dalších produktů, jako je například „Bitcoincard“, který vypadá jako tradiční debetní karty, ale působí jako Bitcoin peněženku, a funguje bez nutnosti být připojen k Internetu. Tento produkt je v závěrečných fázích vývoje.

Po vyzvednutí Váš Bitcoin Wallet

Jakmile jste se rozhodli, na kterém peněženka vás nejlépe hodí, a mají nastavit, přejít na další stránku, jaký způsob získání své první kousky pro vás pracuje. Začneme s tím nejjednodušším způsobem, který kupuje bitcoins. Nicméně, pokud nechcete kupovat BTC přímo, existují i ​​jiné možnosti, jak vydělat mince.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Analýza: Bill Gates říká, že Bitcoin je lepší než měna

Post Altcoin

Bytecoin (BCN), stav umění, anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Vědci žádají o dary Bitcoin & Dogecoin

Post Altcoin

Bitcoin Scam Test - 10 nástrojů pro určení, zda je Bitcoin Business Legit

Post Altcoin

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč

Post Altcoin

Rozhovor: Brandon Kurtz z Vertcoin Athlete

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Jak se dostat Bitcoins - Průvodce získáním Bitcoins rychle a zdarma v roce 2018

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Reddcoinův růst v roce Bitcoin Bear Market

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část I