Systém GAW Miners je konečně odhalen | Czech.Lamareschale.org

Systém GAW Miners je konečně odhalen

Systém GAW Miners je konečně odhalen

Panečku Horníci, Gaw Labs, spřízněné společnosti, a Josh Garza jsou vracející se téma zde. Společnost, Gaw horníků, začínal jako hardwarové prodejce, zaměřené na těžbu Scrypt, ale nakonec se rozšiřuje na SHA256 a Bitcoin. Za to, že společnost se zdálo jít z kolejí, když zahájila to je cloud-mining „Hashlet“. Od té doby jsme byli sledování zpomalené troska, která zničila bohatství velké části investorů. Před několika týdny jsem napsal článek o vyšetřování SEC do GAWand Josh Garza, který byl zahájen vyšetřovat podniky, stejně jako mnoho dalších informací, které byly odkryté komunitou nebo unikly zasvěcenci.

load...

V návaznosti na to jsem dal ven otevřenou výzvu pro komunitu, aby mi poslat otázky pro pana Garza a GAW. Josh mě ujistil, že jakékoli otázky by být zodpovězeny, a tak jsem si myslel, že by bylo nejlepší, aby komunita se rozhodnout, co by mělo být odpovězeno. Dovolil jsem, že i nadále po dobu několika týdnů, sestavil seznam nejvíce legitimní, jednoduchých otázek, které jsem mohl, a poslal ty Joshovi dne 22. Února 2015. Bylo to v té době, kdy jsem začal pracovat na tom, jak se někteří z zjevení v tomto článku byly začíná být odhalen. K dnešnímu dni jsem neobdržel žádnou odpověď. Samozřejmě, vzhledem k tomu, co je nyní známo, že je nepravděpodobné, že by na tom.

load...

Když GAW Horníci poprvé vydali své Hashlets, oni byli se setkával s protichůdnými názory. Výplaty z virtuálních cloudových horníků byly docela dobré, že porazí téměř všechny ostatní těžební investice Bitcoin miningor Scrypt, ale společnost by se skutečně poskytují důkaz, že to mělo těžební výkon prodala. Realisticky, Hashlets se zdálo být více těžební derivátu než skutečné těžební moci. Nicméně, když jsem rozhovor s Josh Garzaa před několika měsíci, zeptal jsem se ho přímo: „Jak můžete zaručit, že Hashlets bude ziskový?“ Jeho odpověď byla rozvláčný, ale je uvedeno:

Pokud jde o čas, jsme vybudovali v úmyslu nadále snižovat ceny našich udržovacích poplatků.

load...

Jakož i

Jsme věděli, skrze řadu věcí, například snížením nákladů na údržbu, která zahrnuje údržbu, odměňovat jim něco v systému, stejně jako budou moci používat tržiště k jejich výměně, můžeme říci, že budete mít možnost, aby se generování zisk, a vydělávání peněz. Nyní, opět, to je tam, kde je pojem jasně... Vně tohoto odvětví, vydělávání peněz neznamená, za 2 měsíce. Pokud jste Roi na normální investici, že se chystá vzít s opravdu dobrá investice, 5 - 10 lety. Když mluvíte s horníka, který je pobuřující číslo k nim.

Když jsem se ptal kvůli přehlednosti o dlouhodobou ziskovost Hashlets, udělal tento komentář o dlouhodobou hodnotu svých zákazníků:

Jsou to nestojí záporné číslo, i když budete muset zasáhnout a offsety, které stojí hodně. Pokud tak učiníte přímo u nich, budete je mít na dlouhou dobu. To je cenná.

Jeho výroky naznačovaly plán pro pokračující ziskovost Hashlets, i když GAW museli zaplatit z vlastní kapsy na jejich podporu. Ve skutečnosti se od okamžiku, kdy byla oznámena Hashlets, bylo jasné, že jediný způsob, jak pro Gaw Horníci skutečně udržet svůj slib o „rentability“ by bylo přesně to. Nakonec, v případě, že těžební výkon byl podpořen reálném hardware, náklady na údržbu by se více než výplaty (při započtení počátečních nákladů a veškeré náklady na upgrade hardware), a GAW budou muset uhradit rozdíl.

Zdá se, že byl vyhozen z okna s „Hashlet konci života Oznámení“. Místo toho, zákazníci jsou nabízeny několik možností:

1. K dispozici bude doba, kdy dojde ke konverzi příležitost. To umožní Hashlets být převeden na HashStakers s cílem zachování ziskovosti. Jak je všeobecně známo, HashStakers jsou časově založené, tak bude zajištěna oznámení o tom, jak dlouho bude program HashStaker trvat před skončením její platnosti, než se převod uskuteční.

2. HashStaker Marketplace bude vytvořen, kde HashStakers lze koupit nebo prodat.

3. GAW Horníci je vytvořit partnerství s novou, další generace a ostří cloud-těžební plošiny. By mělo být rozhodnuto opustit Hashlet v jeho současné podobě, bude automaticky převeden na slevový poukaz v hodnotě, která se rovná původní kupní ceny zákazníků, které budou odkoupeny v nové platformě.

S výjimkou # 3, což naznačuje určitou neznámou, v současné době neexistující těžební plošinu, další 2 možnosti nedosahují příslibem navždy ziskový horníka. HashStakers jsou omezené období, takže i když nejsou prodávány, budou skončí. Samotný Třetí možností je směšné, jako Gaw je „ZenPool“ a „ZenCloud“ již poskytují cloud-těžební plošiny. To nedává smysl, že nová platforma by nějak udělat Hashlets opět ziskový, ani by to smysl pro to, aby nějakým způsobem bylo možné poskytnout zákazníkům ocenění za původní ceny svých Hashlets dát k dalšímu horník, ale nebude možné jen udržet že Hashlets běží právě teď.

Doklad o podvodu: DKIM podepsaný e-maily od Panečku Josh Garza

Za prvé mi dovolte říci, že tyto e-maily byly zveřejněny na Pastebin by uživatel anonymous Bitcointalk názvem gawneedstobestopped. Normálně bych ignorovat anonymní obvinění takhle... Ale důkazy hovoří sám za sebe. Zdrojem neznamená nic v tomto případě, neboť se jedná o DKIM podepsané e-maily.

Za druhé, nemám používat termín „podvod“ volně. V předchozích článcích v souvislosti s GAW, jsem se snažil vyhnout úsudku, protože tam nebyl žádný konkrétní důkaz darebáctví. To už není pravda. E-maily, které byly vydány ukazují nehorázné pohrdání pro investory, stejně jako povzbuzení digitálního měny ekvivalent „insider trading“. Právní definice „podvod“ je často těžké definovat, ale moderní pokyny Federální porota, instrukce 57-15, která vysvětluje, jak soudci měli poučit porotu v případě cenných papírů podvodu, popisuje podvod jako "obecný termín, který zahrnuje všechny geniální úsilí a znamená, že jednotlivci vymyslet využít ostatní.“ To je definice Já používám pro tento článek, a je jediný termín, který náležitě popisuje, co se tu stalo.

Význam DKIM-podpis ve vztahu k GAW a Josh Garza

Byl jsem ohromen vidět, se tyto DKIM podepsaný e-maily na Bitcointalk. DKIM znamená, že e-mail byl „podepsal“ takovým způsobem, že kryptograficky prokáže, že byla odeslána z dané domény. Nejen, že to může být použit k ověření, že zpráva nebyla změněna žádným způsobem, jak by se dalo muset soukromý klíč, aby tak učinily.

Takže, když hlavička e-mailu zahrnuje něco takového:

DKIM podpis: v = 1; A = RSA sha256; c = uvolněný / uvolněný;
utTasyVLHL6cYOvESeKSuXVII8VbGogHp2l4s =

To ukazuje, že algoritmus RSA sha256 podpis byl použit k podpisu tohoto e-mailu, může být použit k prokázání, že nebylo manipulováno, a pochází z geniusesatwork.com (nebo ne). To lze ověřit stažením obsahu e-mailu jako text, nebo kopírování surový text, a odesláním přes ověřovací nástroje DKIM. Dále se skutečně dostal e-mail od v minulosti, což také použít stejnou doménu (d = geniusesatwork.com) a přepínač (S = GAW). Tato kombinace odkazuje na konkrétní privátní / veřejný pár klíčů s tím, že veřejný klíč je zobrazen pomocí txt DNS záznam: gaw._domainkey.geniusesatwork.com

Když e-mail obsahující podpis DKIM se zkopíruje do ověřovací nástroje DKIM odkazované výše, to vypíše něco jako na následujícím obrázku.

Josh Garza bratr, Carlos, Podílí se Prodejní Paycoin a Gaw balíčků

Bohužel, dva e-maily od listopadu neobsahují podpis DKIM, když všechny ostatní e-mailů dělat. Ověřil jsem si s mými vlastními e-maily od GAW, a nezačal včetně DKIM podpis do prosince, takže to sedí. Přesto bude podotýkám dva e-maily, které jsou chybí DKIM, protože ty nelze přesvědčivě ověřen jako pocházející z Geniusesatwork.com, BTC.com, nebo jakékoliv jiné doméně.

První z e-mailů zahrnuje Josh Garza, jeho bratr a investory. Již v listopadu 2014, jsou e-maily, které prokazují, že Carlos Garza byl zapletený s nastavením prodeje a shromažďování platby za GAW.

E-maily dále ilustraci:

(První e-mail je od listopadu, a dělá notinclude podpisem DKIM)

(Druhý e-mail je od prosince, a doesinclude podpis DKIM)

Investoři jsou zde uvedeny byly nákup do Panečku plánu se kdekoli mezi desítky tisíc, na miliony, dolarů. Rishab Jain sám zdá se, že poklesl více než $ 2 miliony do nákupu Zen Hashlets, převést na Hashstakers, se slibem, aby celkové investice ve výši 7.000.000 $. Který z něj dělá největší z těchto investorů daleko... Což je také jedním z důvodů, že některé z novějších e-maily jsou tak hrozné.

Zejména několik řádků ve 2. E-mailu opravdu vyčnívat. Za prvé, Josh tvrdí, že Rishab GAW uzavřel smlouvu s PayPal:

PayPal obchod se provádí (bylo provedeno téměř dva týdny), náš marketingový tým chtěl počkat, takže jsme mohli dostat více pr z ní.

Nyní, můžete se zeptat: „Co se zabývají PayPal?“ No, zdá se, že to je to, co Josh řekl tento investor:

Partnerství začne se všemi paypal obchodníků akceptujících paycoin. Ještě jsme se nerozhodli, jestli budeme používat své uživatele k uživateli převodů. Jako to, co je pro paybase. Ale budeme integrovat se všemi svými obchodníky. Takže každý, kdo bere PayPal může trvat paycoin.

To je neuvěřitelné tvrzení... A vidím, jak by investor dostat nadšeni, že. Integrace paypal určitě dělali celý tento příběh velmi odlišné jeden... Ale samozřejmě Paycoinis nepřijala všechny obchodníky, které akceptují Paypal. Kromě toho, Josh tvrdí, že Cantor Fitzgerald, multi-miliard dolarů investiční banka oceňuje Paycoin na 60 $ za mince:

Cantor se vyčnívající PC se pohybuje kolem $ 60 ve června. Všechny normální věci by platilo, NDAS, první právo na odmítnutí na nových obchodů, nejlepší národy, atd, dejte mi vědět, jestli je zájem. Není už jsem se zmínil, jsem řezání ze svého přídělu, takže žádný strach :)

Nyní, to nemůže být 100% vyvrácena, jak Cantor již nejsou veřejně nijak zmíněno Paycoin. Místopředseda Cantorův "s jistě je, nebo byl, že investor v Gaw Labs a velký alka Wireless, ale nedošlo k potvrzení toho, že si je vědom toho, co Josh a GAW, dělají právě teď.

To znamená, že je vysoce nepravděpodobné, že Cantor Fitzgerald by neobtěžoval promítat hodnotu nové digitální měny. Jakém základě by použít k nalezení ocenění ve výši $ 60? Jak by se doložit, že? Jediným způsobem, že by nějaký smysl vůbec by bylo, kdyby Paypal a GAW skutečně bylo partnerství spolu... Ale neexistuje žádný důkaz o tom, že je to pravda, nebo se někdy dokonce uvažuje Paypal v žádném případě.

Community Josh bezostyšně omyl Panečku na „pohyby trhu“

Dostat se hlouběji do úmyslné klamání investorů, zjistíme, že tento zářný příklad:


Je docela do očí bijící, co je míněno, když Josh zmiňuje:

Budu si všichni věřit, že se pohybujeme cenu, takže se jej přesunout k nám muhaaaaaaaaaa

Po Paycoin byl propuštěn, tam bylo několik příležitostí, které Josh zmíněné byl „pohybující se na trhu“ nebo „stěhování cenu“, ale v mnoha případech se zdálo, jako by to nebyla pravda. Obecně platí, že oznámení o přestěhování na trh bude následovat mírný nárůst cen, následoval prudký pokles, protože lidé využili hnutí. U tohoto e-mailu je podezření, že se ve skutečnosti snaží pohybovat na trhu, ale místo toho se spoléhat na komunitu, jak to udělat za něj, je potvrzen. Tento druh manipulace s trhem, je zcela nevhodné a často vyústil ve velké ztráty pro osoby, které jsou obchodovány na základě oznámení.

Zapnutí GAW je největší známý Investor

Rishab, jak je uvedeno výše, je Gaw největší známý investor. Jeho počáteční zapojení pravděpodobně pochází z off-the-knih, „nic v písemné formě“ deal za $ 750,000:

(E-mail od listopadu. Ne DKIM podpis)

Za to, že tam bylo 2.000.000 $ zmínil v předchozí části, ale to nebyl konec Rishab je investování do GAW. Po 2.000.000 $ od začátku prosince, zdá se, že byl tažen ještě hlouběji ke konci roku:

Přečtení tohoto e-mailu, se zdá, že Rishab skončil slibují další 2.000.000 $ za „prvočísla“. Proč by to dělal? No, to následoval rozhovor, ve kterém Joshed uvedl, že se „pohybuje na trhu“ v ten samý den, který poslal e-mail, aby ostatním členům GAW, smáli nepravdivá tvrzení ohledně stěhování cenu, takže ostatní udělá za něj. Nejen, že Josh opět vyvolán Cantor Fitzgerald legitimity, říkat:

Cantor pomáhá spuštění první veřejnou výměnu za crypto! A jdou používat * i * BTC a XPY na základních měnách dělat obchodování !!!!!! I o omdlela, když jsem slyšel, když jsem věděl, že to dělají, ale nevěděl jsem, že by používali XPY jako základní měna. Jen jsem myslel, že bude uveden.

Nedokážu si představit, co to bude dělat na XPY.

Prosím, znovu, mějte mezi sebou. Dokonce i můj bratr nemůže vědět. Musím mu dát vědět, že jsem si nemyslím, že kantor se děje, abychom mohli už ne prodávat mince, regulátory, nebo dokonce peněženky. Můj partner Stuart říká, že Howard (předseda) je řečeno, jeho chlapci, který XPY se chystá ke zvýšení hodnoty, aby odpovídaly BTC.

Samozřejmě, že to exchangehas neuskutečnil, ani bylo zmíněno Cantor. Dále nemohu vidět finanční instituce zahajuje výměnu a používání měnu, jako je Paycoin. I když si myslím, že Paycoin hit na několik nápadů, které by odvolání k bankovnímu sektoru, to je daleko od skutečnosti poskytuje solidní platformu pro ně. Více založena digitální měna, jako Bitcoin, nebo své vlastní, nové digitální měny, spíše než ten s takovým poskvrnil pověst, by mnohem větší smysl.

Bohužel se zdá, pan Jain, aby vzali na návnadu.

Nicméně, i kdyby byl uveden v omyl, by si člověk myslel, že Josh by tu slušnost, aby starat, nějakým způsobem, o tom chlapovi. Dokonce i čtení přes to všechno, můžete dokonce odnést dojem, že se něco může jen propadl s Paypal dohody, a Josh nepochopeného něco v souvislosti s Cantor. To by nevysvětluje manipulaci trhu, ale to by alespoň být méně hrozné. Je smutné, že e-mail poslal asi týden po předchozí komunikaci mezi Joshem a Rishab přesně ukazuje, jak Josh prohlídky Rishab:

Také nepřinášejí to až Rishab. Pokud jste ho dostali do provazů, poslední věc, kterou chcete udělat, je změnit věci

Pečlivě si přečtěte tento řádek. Poté, co vzal Rishab své peníze, Josh odešel do svého bratra, aby v jeho „chlapci“ pro zvláštní dohodu o nákupu paycoins, pokusit se neutralizovat tlak od lidí, které prodávají je na trhu. Rishab, na druhé straně, je nyní vyloučena z toho z nějakého důvodu. Není známo, zda je kousek skládačky chybí tady, dát do kontextu této náhlé změny, ale samozřejmě Rishab to cítil. Jen o dva dny později, natáhl Joshovi se svými obavami:


A tady to vypadá, jako ifRishab se snaží hrát to v pohodě, a ještě posílit, že podporuje Joshe, přičemž za zmínku, že partneři začali bát. Joshův odpověď je agresivní a blahosklonně, a zmiňuje překvapující „fakt“:

Mám desítky chlapů, které investovaly mnohokrát, co vy máte, a ani jeden zaslal e-mail takhle. Většina z nich se snaží skoupit další.

Nemám tušení, jestli tam jsou investoři v GAW / Paycoin, které nejsou uvedeny v těchto e-mailů, ale zdá se velmi nepravděpodobné, že existují desítky lidí s více než $ 4 milión + investováno. Kdyby to byla pravda, by bylo dosaženo na $ 20 podlaží, které GAW slíbil. Bylo by to prostě byl způsob zřízení extrémně velký koupit stěnu na $ 20, a umožňuje všem těm, kteří chtěli zlikvidovat skládku své mince do zdi. S počtem Paycoins, které jsou „v divočině“, spíše než v Prime Controller peněženku nebo již ve vlastnictví GAW, je tak nízká, 52.000.000 $ +, která by vyplývala z ještě jeden tucet investoři větší než Rishab, spolu s Rishab sám by mělo stačit koupit každý zbývající Paycoin na $ 20. S „desítkami“, které naznačují, 24 a více investoři se více investovalo než pan Jain, to by bylo triviální.

Upřímně řečeno, je to těžké není líto pana Jain v tomto bodě. Současná cena Paycoin je 0,88 $, což znamená, že má pravděpodobně ztratil miliony, pokud se mu podařilo koupit a prodat ho velmi dobře. Bez ohledu na to, zdá se, že on se nevzdal, a dokonce měl představy o tom, jak by mohl pomoci dostat Paycoin děje:

(Tato e-mailová je syrový text je formátován nesprávně, a tak podpis DKIM nelze ověřit. Byl jsem se snaží odstranit nadbytečné mezery, aby si to do původního stavu, ale nedokážu si to naprostou pravdu. Ať tak či onak, existuje Není nic, co se zdá usvědčující nebo špatný v tomto jeden. Přesto, pokud někdo může opravit formátování a dostat tenhle ověřit správné, kontaktujte nás)


Alespoň práce, kterou navrhuje zvuk, jako je legitimní podporu, a to je těžké, aby mu vyčítat, kteří chtějí, aby se mince je úspěch. Jediná cesta ven z tohoto otvoru je zvýšit hodnotu Paycoin, ale vzhledem k tomu, že email byl od začátku ledna, vypadá to, že může být ztracený případ.

Ať tak či onak, doufejme, že si přečetl tyto e-maily již, nebo čte je tady. To může pomoci vysvětlit, co se stalo s Joshem, GAW a Paycoin trochu.

GAW v partnerství s Mastercard

Poslední středa 25.února 2015, mince Fire vykázala odpověď articlein k nedávným oznámením GAW s odůvodněním, že partnerství mezi Mastercard a Paycoin. Podle mince Fire, dva členové jejich týmu kontaktoval Mastercard, se žádostí o spolupráci, a dostal tuto odpověď od Seth Eisen z MasterCard Firemní a záležitosti Communications Public oddělení:

Chci, aby bylo jasné, že MasterCard nemá vztah s PayBase / PayCoin.

To není překvapivé, vzhledem k počtu předchozí „partnerství“, které se nenaplnily. Přesto, jak to je nejnovější vývoj, že si zaslouží být zmíněn.

Nejsem si úplně jistý, co jiného dodat k tomu, tak jsem se to nechat být. Neváhejte a vyvodit vlastní závěry, a podělte se o své myšlenky o tom, co se stalo. Znám mnoho dalších věcí, které se stalo od mého staršího, obsáhlejší článek o GAW, a já budu pravděpodobně aktualizovat jej v blízké budoucnosti. Jsem však více zajímá o e-maily, než cokoliv jiného. Ty by měly být zvýrazněny pro všechny zúčastněné s GAW číst, protože to nejhorší z nich může být prokázáno, že pocházejí z btc.com nebo geniusesatwork.com... A obě domény jsou vlastnictvím Josh Garza.

Všechny e-maily, které byly použity v tomto článku je k dispozici na pastebin z níže uvedených odkazů.

Http://pastebin.com/XfFy1dfU

Http://pastebin.com/2RHUSj8C

Http://pastebin.com/utQzx8jP

Http://pastebin.com/2hPQfx2Z

Http://pastebin.com/RuK4AVhc

Http://pastebin.com/PgdWNhae

Http://pastebin.com/QsNnQwmp

Http://pastebin.com/HnQfMMp1

Navíc, další e-maily mohou být nalezeny při pohledu skrz historii post gawneedstobestoppedon Bitcointalk.

Lidé byli natahuje ke mně od posledního článku jsem vyslán o GAW, která žádá o změnách, odesílání mi informace, nebo jen komentuje situaci. Omlouvám se, jestli mě kontaktoval a já nereagoval. Strávil jsem nějaký čas jít přes dostupných informací, se snaží zjistit, jestli jsem něco chybí, nebo špatnou interpretací toho, co jsem četl. Bohužel, rámec toho, co je uvedeno výše, mohu najít žádný jiný logický závěr.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Kompletní průvodce výběru peněženky Litecoin

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky

Post Altcoin

Co je Ripple? Pohled uvnitř Crypto 2.0

Post Altcoin

Anonymní kryptocity: jejich historie stručně

Post Altcoin

Nákup a vyřízení

Post Altcoin

Jak nakupovat hvězdné světlomety ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Proč Reddcoin je sociální měna

Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Bratislava podzemní převzetí Worldcoin Ačkoli WDC Alliance vyrazí revoluční Drunk Turtle Peněženka Release

Post Altcoin

Bitcoin Gold Hard Fork vysvětleno (příští 25. října)

Post Altcoin

Rise of Potcoin