Fluttercoin: nová myšlenka v alternativách k Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Fluttercoin: nová myšlenka v alternativách k Bitcoin

Fluttercoin: nová myšlenka v alternativách k Bitcoin

Fluttercoinmay být mince s pravý a vyzkoušený algoritmu scrypt

Ale je to určitě něco jiného než obyčejný. Jedná se o mince s vysokými ambicemi, které se snaží vytvořit prostředí s více transakcí než Bitcoin tím, že dává uživatelům důvod ji utratit. Kromě použití hybrid důkaz-of-práce (POW) a důkaz-of-podíl (POS), tam je také jiný způsob těžby nazývá Proof-of-transakce. Důkaz Transaction (POT) odměňuje uživatele pro používání mincí pro koupi. Vždy, když jsou odesílány mince, tam je šance na nalezení POT blok. Fluttercoins websitesays, že je to součástí „Butterfly Effect“, což v podstatě odměňuje lidi, které se pohybují kolem minci, protože pohonné hmoty ekonomice.

Co dělá Fluttercoin Unikátní digitální měna?

Například, pokud někdo poslal 100 FLT něco koupit, mohly by být odměněni další FLT by POT, které jim umožní nakupovat ještě více položek, a dále zvyšuje motýlí efekt. To také zvyšuje zabezpečení sítě, protože jen zvyšuje další vrstvu, která má útočník prolomit dokonce pokoušet 51% napadení si.

Útočník by musel vlastnit 51% (nebo více) z následujících možností:

  • Celková síť hashrate
  • Celková částka mincí
  • Hostit 51% nebo více procent celkových transakcí.

Jak získat jen jeden z těchto 3 požadavků je dost těžké, zvláště když ASIC vstupují do hry, budou útočníci dvakrát rozmyslí, než se snaží o 51% této mince. Bitcoin se podařilo vyhnout se POW sám, ale POS a POT dát dvě další úrovně ochrany.

Jak je Fluttercoin má zásobu Regulované?

S žádnou maximální počet mincí, a to díky stále rostoucí dodávky FLT, doklad o transakci by mělo umožnit licí ekonomice, kde jsou peníze vždy obíhající. To řeší problém, že mnoho fiat měn konkurenti zápasí s, a které mnozí obávají by mohlo ovlivnit Bitcoin v budoucnu.

Existuje však stále klesá náhodný blok odměna, takže inflace by neměl být problém, protože míra u kterého dodávka zvyšuje FLT bude zpomalovat, protože mince stává stanovena.

Právě teď, Fluttercoin pomalu výrobu páry jako číslo 25, pokud jde o tržní kapitalizací. S blokovými odměny stále vysoká a ceny stále levné, nyní je ten správný čas skočit na investora a těžební stánku bodu.

Se zvukem teorie a pobídky k spendmoney, jedná se o samonosný mince, která může jistě hrát s velkými jmény v kryptoměna.

Fluttercoin dokazuje, že algoritmus a blokové odměny není všechno, co jde do mince. Tvorba nové důkazy, jako jsou výše uvedené proof-of-transakce, a důrazem na samonosné ekonomiky, která odměňuje ji používáte, může poskytnout základ pro nový způsob pohledu na digitálních měn.

Vidím Fluttercoin jako mince, které budou použity pro vysoce frekventované oblasti, jako je například rušné tržiště nebo lidé jít na utrácení. S tolika transakce děje v situacích, jako ty výše uvedené, bude POT vyskytují častěji, a dále zvyšovat výdaje, a tím posílení hospodářství.

Související zprávy


Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Jak koupit Dogecoin s Paypal nebo kreditní kartou Okamžitě

Post Altcoin

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin

Post Altcoin

Analýza: Bill Gates říká, že Bitcoin je lepší než měna

Post Altcoin

SEC předběžné vyšetřování v GAW důlníci potvrdil, a informace unikly

Post Altcoin

Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Anonymní kryptocity: jejich historie stručně

Post Altcoin

Darkcoin byl přidán do trhů s drogami Darknet

Post Altcoin

Koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní kartou

Post Altcoin

FIMK - Revoluce ekonomiky Finska s kryptoměrností

Post Altcoin

Je to o Blockchain, ne Bitcoin