Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů | Czech.Lamareschale.org

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Ethereumproject zvýšil více než 11.000 Bitcoins- nebo $ 6,4 milionu na době psaní - pomoci financovat svůj ambiciózní projekt výstavby decentralizovaný platformu pro prakticky jakýkoli druh smlouvy.

load...

Výměnou za jednu Bitcoin, investoři ethereum dostat 2,000 ether (ETH), proprietární kryptoměna, že pohonné hmoty v síti ethereum. Je-li síť spustí tuto zimu, bude ether platit pro kryptografické výpočty na ethereum blockchain za účelem ověření smluv.

Ethereum Genesis Saleis otevřená až po dobu dalších 30 dnů s tím, že množství etheru přijatých pro jeden Bitcoin klesající během této doby. Jakmile je skutečná síť spustí během několika měsíců, bude celý éter, který byl zakoupen v Genesis prodeji být napevno do ethereum je velmi prvního bloku a distribuován příznivců ve stažitelném klienta.

load...

Poté se další 9,9% z počáteční hodnotou ETH být poskytnuty členům počátku contributorsand týmu; další 9,9% dotace půjdou směrem k založení ethereum; a konečně, množství rovnající se 26% výchozího ETH bloku budou distribuovány horníků každý rok.

Ethereum je dlouhodobý potenciál

Zahájení ethereum byl silně medializovaný v kryptoměna komunity v průběhu roku 2014, a to z dobrého důvodu - tento systém se pokusí udělat pro zakázky, co udělal pro Bitcoin měnu. Mít decentralizované trustless síť, která může kryptograficky ověřit smlouvy by potenciálně mohly poskytnout levnější a účinnější verze právníků a makléřů. I když je to „smlouvy“ umožňují mnohem, mnohem víc než to.

load...

Samozřejmě, že tyto typy aplikací je mnoho let v řadě a představují pouze chuť potenciálu, ethereum. Ale projekt tvůrce Vitalik Buterin vysvětluje na channelthat ethereum YouTube, jakmile jeho síť zraje, je možné vystřihnout prostřední muže pro prakticky jakýkoli typ smlouvy nebo obchodní operace:

  • Decentralizované financí a správy majetku
  • Peer-to-peer komunikaci a sociálních sítích
  • Distribuované hosting a ukládání dat
  • Online hlasování a transparentní vládnutí

To jsou jen málo z hlavních možností, ale povaha ethereum je, že je zcela otevřený jakékoliv smlouvy. To nemá vestavěný kategorií, co jsou podporovány druhy smluv, jako je tomu v případě NXTor protistranou.

Kvůli ethereum je agnosticismu k tomu, co je síť zvykne na, je to ve skutečnosti velmi obtížné předvídat druhy aplikací, které by mohly dostat postavené. „Nejzajímavější aplikace ethereum jsou pravděpodobně ty, které jsme dosud ani nenapadlo,“ říká Vitalik.

Decentralizovaný Autonomní Future

Ve skutečnosti, s myšlenku decentralizovaných aplikací a rozšiřuje se do budoucna poskytuje některé zajímavé možnosti.

Když se Genesis Prodej začal projektový tým ethereum vzal na Iama subreddit odpovídat na dotazy fanoušků. Jeden z nich se zeptal: „Co je nejvíce crazy sci-fi hraniční nepředstavitelné aplikace, která ethereum by mohly být použity v budoucnosti?“

Vitalik respondedwith vizi futuristické společnosti, která běží úplně na distribuovaných smluv a decentralizovaných dohod mezi stranami. Například, když si představí situaci, kdy pronájem nějakou půdu zahrnuje platby na pronajímatele přes blockchain - v případě, že nájemce přestane platit, bude blockchain automaticky říci katastru nemovitostí přejít vlastnictví zpět na pronajímatele, a zámky se již nemusí fungovat s smartphone klíč, který má nájemce. Podle Vitalik, tento druh řízení smluv blockchain bázi není jen aplikována na pronajímatele:

Samozřejmě, váš pronajímatel je vázán stejnými omezeními - když se vypne svůj účet platební místní vláda $ 6.60 daně z pozemků hodnoty za den, pak se ztratí vlastnictví a smlouva se automaticky přepne, takže si pronajímají od vlády místo. Vláda sama o sobě je prostě velký decentralizovaná organizace, a můžete vidět v reálném čase $ 6,60 pohybující se na blockchain a nakonec se dostat do účtu platit za lékařského výzkumného programu snaží prodloužit lidský životnost od 170 do 230 let.

Ethereum by nakonec mohl sloužit jako základ pro decentralizované správy, což blockchain technologie, aby vláda i účinnější a transparentnější. Není třeba věřit v několika chybných člověka zprostředkovat smlouvy spravedlivě a přesně, protože ethereum síť bude dělat tyto věci lépe a rychleji.

Úskalí na cestě k Genesis

Přes všechny potenciál ethereum, to nebylo bez jeho podíl na problémech na cestě k zahájení. Vzhledem k tomu, Genesis Prodej efektivně činí IPO, to způsobilo starosti, že regulátoři federální cenné papíry by mohly rušit - jako výsledek, ether prodej byl zpožděn, dokud projekt byl dost jistý v jeho právním postavení.

Během svého rozhovoru s mince Brief, podnikatel Erik Voorhees komentoval ironii ethereum být otevřený pro regulaci Před spuštěním:

To je zcela pochopitelné, že by chtěl dělat, ale pro mě to je něco jako opak toho, jak by to mělo kryptoměna věci fungovat. Nemělo by být bod selhání s zakladatelů. Nemělo by se stát, že v případě, že se uvolnila, regulátor může vymýtit je a pak ethereum je pryč.

Taková dynamická zdá pro ilustraci, jak i když zralý ethereum síť má obrovský potenciál pro změnu společnosti mnoho let v řadě, projekt je však stále ještě v plenkách v tomto bodě. Možná, že to bylo dobré, že tým má své právní kachny v pořadí, než v podstatě zahajuje mnohamilionové IPO - to by byla škoda pro regulátory zabít takový slibný projekt, než se dostane i ze země.

Pro tuto chvíli, ethereum určitě zaslouží bližší pohled ze strany každého, kdo má zájem o uplatňování decentralizované povahy Bitcoin na složitém světě smluv a zákonů. V případě, že projekt může úspěšně spustit v síti tuto zimu a následně pečovat vyhrazenou komunitu vývojářů, že to může otočit futuristickou vizi Vitalik Buterin se do reality.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

4 jednoduché kroky k přijetí Bitcoin ve vaší firmě

Post Altcoin

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Post Altcoin

Dogecoin # 98 NASCAR Dogecar je připraven jít

Post Altcoin

Jak vytvořit Bitcoins z vašeho domácího počítače

Post Altcoin

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část II - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Je to o Blockchain, ne Bitcoin

Post Altcoin

Nákup a vyřízení

Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

Bitcoin Scam Test - 10 nástrojů pro určení, zda je Bitcoin Business Legit