Dogecoin # 98 NASCAR Dogecar je připraven jít | Czech.Lamareschale.org

Dogecoin # 98 NASCAR Dogecar je připraven jít

Dogecoin # 98 NASCAR Dogecar je připraven jít

Jak již bylo zmíněno v poslední době, v „Co je dogecoin?“ Článku, dogecoin komunity spojili své zdroje, aby sponzorovat NASCAR # 98 auto, vedený Josh Wise, ve výši $ 55,000. Tavené obrazy jsou k dispozici již delší dobu, ale teď nový vůz připraven a první skutečné fotografie byly uvolněny. Vůz je krásně udělat, a bude poháněn 499 Sprint Cup závod Aaron je 4. Května 2014 na Talladega Superspeedway v Alabamě.

load...

NASCAR fanoušci, digitální měna fanoušci a média, to vše je uvedeno příznivou odezvu na sponzorství, a Josh Wise se skutečně zapojit do měny komunity digitálního v posledních týdnech.

Tato událost se očekává, že kladla velký důraz na digitální měně, a může velmi dobře představit zcela novou část obyvatelstva k myšlence za ním. NASCAR „Dogecar“ konstrukce využívá jemné barvy, ale gotický obraz a vyniká ve srovnání s jinými vozy NASCAR. Vzrušení je hmatatelné v dogecoin subreddit a přes Facebook, Twitter, na různých fórech, chatovacích místností a dalších hromadných komunikačních kanálů.

load...

Jak může tato koordinace přispět dogecoin, nebo ostatní Cryptocurrencies?

Jako Josh Wise závodů kolem trati, může velmi dobře pomoci změnit názor veřejnosti na digitální měně. Profesionální sportovní sponzoring je obrovský krok směrem k přijetí hlavního proudu digitálních měn, a to je úžasné vidět NASCAR jako progresivní síly v této oblasti. Pokud by se pan Wise vyhraje, bude to pravděpodobně začátek nové odpočinkové rally, a to nejen pro dogecoin, ale pro všechny hlavní mincí.

Celý digitální měna svět se dívá, a je-li tento podnik je úspěšný, to by nemělo být překvapením vidět sponzorství a reklamy od jiných mincí v blízké budoucnosti. Představte si budoucnost, kdy nový školní fotbal mísa hra BTC miska, se hraje v „Bitdome“ s trofej, která má více než-velké fyzické Bitcoin na vrcholu. Nebo Reddcoin mohl sponzorovat nejbližší soupeř pana Wise, a umožní divákům sledovat fyzickou reprezentaci online soutěže, které lze vidět i dnes. Kromě toho, Sacramento Kings, kteří mají zcela objal Bitcoin a digitální měna, by mohl zahrnovat Bitcoinimage na jejich dresy, obrazů litecoin, Reddcoin, dogecoin, Vertcoin a dalších mincí na jejich stadionu ústupky, a zmínit měny v rozhovorech s média. Digitální měny jsou decentralizované Autonomní Corporations (DAC), a tudíž může efektivně sponzorovat organizaci jednoduše tím, že touto organizací držení mince a reklama měnu, což může zvýšit hodnotu mincí, které mají.

load...

Tyto myšlenky se mohou nepravděpodobné dnes zdát, ale na začátku roku 2014, který by věřil, že dogecoin bude na boku automobilových závodech v Talladega do května?

Související zprávy


Post Altcoin

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Cesta od Odeslat k příjmu

Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Post Altcoin

Ripple Implozion

Post Altcoin

Analýza: Bill Gates říká, že Bitcoin je lepší než měna

Post Altcoin

Jak koupit Dogecoin s Paypal nebo kreditní kartou Okamžitě

Post Altcoin

Dogecoin přijal Twitch.tv!

Post Altcoin

Rise of Potcoin