Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat? | Czech.Lamareschale.org

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Když Dogecoindebuted v prosinci loňského roku byl pozdraven s velkým nadšením od fanoušků dóžete memu, a stejně velký skepse o tom to životaschopnost od skoro všichni ostatní. Navzdory této nejistotě, je hodnota nových kryptoměna prudce vzrostly vede komunitu, aby přijala slogan „na Měsíc!“ jako výzva k soutěži. Dóže brzy ocitla na 3. Místě na výpisy kryptoměna Marketcap, a za pouhých 90 dnech dosáhl víčko na trhu ve výši 90 milionů $. A pak se raketa došel benzín.

load...

Po dosažení vrcholu 12. Února hodnota dóžete začala dlouhou trvalý pokles jak celkové tržní kapitalizace a individuální jednotkovou cenu. Došlo k očekávání v březnu, že sestupný posuvný skončí poté, co komunita úspěšně zvednutý $ 55,000 sponzorovat NASCAR řidič Josh Wise. Bohužel se tak nestalo a tam byl žádná skutečná špička v dóžete hodnotě až třídenní období mezi 14. Dubnem a 17. Dubna, kde $ 22 milionů dolarů byl čerpán na trh před slide obnoveno.

load...

Přes toto, Doge komunita nadále fandit na svou měnu, vyzývavě bránit realitu Pomalé, neúprosného poklesu. Jejich 87,000 silná komunita nadále psát veselé fotky, pozitivní memy, a obecně se chovají v bezstarostné, velmi pozitivním způsobem, který byl jejich ochranná známka od samého začátku. Potom, minulý týden jsme viděli tmavé, ošklivé stranu dóžete, který nikdo nikdy podezření, že tam je.

Začalo to s ochrannou známkou

Z důvodů, které stále zůstávají nejasné tohoto autora, Ultra Pro, sběratelskou zásoba karty společnost rozhodla známkou dóžete mem. Není slovo „doge“, jak ve středověké pravítko města Benátky, ale skutečný Shiba meme. Crypto-platba procesor a dlouhodobí Doge nadšenci, Moolah okamžitě reagoval na Twitteru tím, že říká „ochranné známky. Oznámení námitek. Hrozícího podání. #dogecoin“, která jsou v pohybu, který je zcela neznámé Twitterverse, zmatený hodně lidí,

load...

Tento zmatek způsobil trochu zmatku v komunitě dóžete a spolutvůrce šifrovacího Jackson Palmer, natáhl Ultra Pro zjistit, co přesně se děje. Ultra Pro tvrdil, že neměl v úmyslu rozvracení komunitu dogecoin v žádném případě, tvaru nebo formě. Zřejmě spokojen s jejich ujištění, že nebude zasahovat do podniků dogecoin souvisejících, Palmer šel dóžete subreddit a předala dobré zprávy. Stejně jako jeho přesvědčení, že Moolah dělal chytit v obchodním dogecoin pro sebe.

To vedlo k internetu Catfight mezi Moolah zakladatel Alex Green a Jackson Palmer s dóžete subreddit kolísat mezi dvěma titány. Nakonec (a překvapivé vzhledem k množství strachu mongering o Green v komunitě dóžete v minulosti) komunita skončil brát moolah do boku v celé záležitosti. A v typickém Internet módě, dav se obrátil na Palmer s divokostí zřídka viděný ven z vítězství nepokojů používaných k oslavě sportovních šampionátů. Nenávist směřuje Palmer byl natolik významný, že odešel z celé komunity (ale kupodivu ne dogecoin sebe) volá dóžete subreddit „smutně kult-jako“, které je těžké se dohadovat s, vážně. (I když je třeba přiznat, že jsou obecně dobromyslný kult.) Celý smutný utrpení wasneatly shrnul upby Reddit přispěvatel Smarty Shibe, který říká, že v očích komunity dóžete Jackson Palmer Nyní je „doslova Hitler“, zatímco Moolah je „doslova Ježíš.“
Dne 28. Června Green zveřejnila blogu na oficiálních stránkách moolah se pokouší vymazat věci se trochu. V ostrém kontrastu k jeho předchozí (nyní odstraněna) prohlášení o Reddit on přijal jasný, klidný tón a apeloval na dóžete komunity lepší povahu, když se snažil vysvětlit jeho stránku věci. Pozoruhodně oslovil tvrzení, že investoři Moolah chyběly v oblasti ochrany spotřebitele a že (zelená) se chystal uprchnout s 330.000 $, že Moolah vychovala.

Z popela 

Včera bylo oznámeno, že nová dogecoin Foundation byl vytvořen s novým startovním seznamu zahrnujícího Felix von Drigalski Jens Wiechers, Steven Hirschmann, Josh Mohland a Debbie Ballard. Bývalý člen Doge Foundation Eric Nakagawa (kdo odešel komunitu Doge zhruba ve stejné době jako Palmer) vyjádřil obnovený zájem ve společnosti a touhu pracovat s tímto novým Foundation. Teprve se uvidí, zda se to stane, a co Foundation plánuje dělat dogecoin, které bez ohledu na to, jak se na to díváte, je ve vážných potížích.

Budoucnost, v Doubt

Jak jsem uvedl dříve, je hodnota dóžete je dole dramaticky je to vrchol v únoru což není dobrou zprávou pro desítky obchodníků, kteří přijímají Doge jako zákonné platidlo pro transakce. Například vzpomenout, kdy Alex Green náhodně daroval 20 milionů Doge kampani Josh WiseNASCAR? V době, kdy byl $ 15,000, zhruba jedna třetina $ 55K celkem. Pokud má někdo měl darovat 20 milionů dnes by byly v hodnotě $ 5.264 podstatný rozdíl pouze.

Při procházení dogecoin subreddit vidíte četné křeslo ekonomové a obchodníci s cennými papíry radit nejisté „ukrývat svou Doge v papírových peněženkách a držet na ně“, protože upřímně věří, že dóže, je výklopná měny, se chystá získat hodnotu nějak. Představa, že zákony nabídky a poptávky by mohly nějakým způsobem ovlivnit náklady na dóžete se ostře vyvrací zcela nelogické a pult-intuitivní argumentů, které sahají od absurdní šílený. Někteří lidé tvrdí, že je dóže dolů, protože Bitcoinis dolů (bez ohledu na realitu jejich cen), nebo jak blok polovinu odměny budou řídit pouze na cenu vyšší, protože spodní blok odměny se nezastaví horníků opustit Doge (má tak daleko), nebo jiné stejně nesmyslné argumenty.

První pořadí obchodu pro nadaci dogecoin je přijít na to, co DOGE actuallyis a co to bude. Bitcoin byl sklápěcí měna celou cestu nahoru, až se začal získávat hodnotu. Jakmile to přešlo hranici $ 2 počet tipů rozdaných v Bitcoin zužující off dramaticky, a v době, kdy je cena hit $ 50 Bitcoin kohoutky byly legendou. Dogecoin je tak populární, protože je to tak snadné získat; investice ve výši $ 263 by tak vám Doge milionář. Rozdávání tipy na 5 krocích dóže by vám umožní dopřát své Daddy Warbucks fantazie týdny.

Ale Doge již není pouze sklápění měna na Reddit, ani je to nejoblíbenější. Reddcoinis získává půdu pod nohama rychle, jak se zdokonalit své anti-hromadit algoritmus „průkaz Vklad Velocity“, která se snaží odměňovat Reddcoin osvojitelé, který je nemá jen, ale aktivně používat. Také Karmahas stala první digitální měna včlenit, a přechod na algoritmu hash X11.

Jedná se o klíčový moment v dogecoin historii a mince Brief bude následovat tento příběh, jak se vyvíjí.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Sex a jediný Bitcoin

Post Altcoin

FIMK - Revoluce ekonomiky Finska s kryptoměrností

Post Altcoin

Jak se dostat Bitcoins - Průvodce získáním Bitcoins rychle a zdarma v roce 2018

Post Altcoin

Bratislava podzemní převzetí Worldcoin Ačkoli WDC Alliance vyrazí revoluční Drunk Turtle Peněženka Release

Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

Post Altcoin

Jak koupit Zcash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin Gold Hard Fork vysvětleno (příští 25. října)

Post Altcoin

Úvod do obchodu Bitcoin

Post Altcoin

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Rise of Potcoin

Post Altcoin

Investiční strategie

Post Altcoin

Jednoduchý nástroj pro dolování kryptocurrency pro X algoritmy