Co je Dogecoin, Charitativní mince? | Czech.Lamareschale.org

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Dogecoinis jeden z nejunikátnějších digitálních měn v mnoha ohledech, zatímco zůstane technicky velmi podobný ostatním. Je raketový vzestup byl naprosto neočekávaný a je možná jedním z nejjasnějších příkladů moci memu na internetu. Je to s originální čepice 100 miliard mincí, které se od té doby změnily být neomezená, ve srovnání s Bitcoin's21 milionů, zdálo se vyzvat přijatými pravidly digitální měny. Digitální měny byly myšlenka získat jejich hodnoty z jejich nedostatku, a tudíž musí být deflační. Díky dogecoin, zdá se, že to není pravda.

load...

Jak jste dogecoin začít?

Mince byla zahájena dne 8. Prosince 2013 jako vtip, založené na populární dóžete memu, ale během týdne je to uvedení, bylo zřejmé, že nová měna měla trakci. Rodící mince explodoval vzhůru, a 12. Února 2014, je to tržní capwas více než $ 90.000.000. Od té doby, dogecoin, spolu s téměř každý jiný digitální měně, zažil významný sestupný trend. Nicméně, cena nedávno stabilizován, a nedávno začal trend směrem vzhůru, jakmile again.At tuto chvíli je tržní kapitalizace se pohybuje kolem 43.000.000 $, ale dogecoin obec rozrostla do obřích rozměrů. (Aktualizace: dogecoin klesla significantlysince té doby, a dnes je kolem 15.000.000 $)

load...

Ale mnozí ptají: Co způsobilo tento fenomén? Určitě to nebyl sám mem...

Proč se dogecoin Rostou tak velký?

Zatímco meme byl vlivný v přinášení uživatelům, kteří měli předchozí nebyl součástí měnového společenství digitální a dal dogecoin komunitě společné téma sjednotit kolem, skutečný hnací silou dogecoin byl velkorysost zúčastněných osob. Dogecoin uživatelé vzali otěže na charitě a sponzorování, v digitálním měny světa. Od $ 30.000 v dóžete darovali na pomoc poslat jamajský bobovou tým na olympijských hrách, na $ 55,000 sponzorovat NASCAR # 98 auto poháněné Josh Wise, nedávné charitativní, Doge4Water, kterému se podařilo získat více než $ 30,000 na podporu čistých projektů na dodávky vody v Keňa. Doge4Water kampaň také zlomil rekord tím, že obdrží největší jediný hrot poslal přes Twitter, když @savethemhood darovali 14.000.000 dogecoins nebo 11.000 $, k této iniciativě.

load...

Mnozí se ptali dlouhodobou životaschopnost dogecoin je, vzhledem k povaze ze to stvoření, ale nikdo nemůže zpochybnit upřímnost a velkorysost, ze je to komunita. Tak dlouho, jak to zůstane věrný Je kořenům a nadále dominuje výklenek IT coby charitativní mince, předpokládám, že to bude nějakou dobu přijít.

Související zprávy


Post Altcoin

Co je Darkcoin, anonymní měna?

Post Altcoin

Ripple Implozion

Post Altcoin

Je Dogecoin mrtvý? Nebo bude Doge opět zvedat?

Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

Jednoduchá metoda k posílení bezpečnosti Bitcoins

Post Altcoin

Dogecoin # 98 NASCAR Dogecar je připraven jít

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Tmavá peněženka Alpha 7 Release

Post Altcoin

Bitcoin základy

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka