Dogecoin přijal Twitch.tv! | Czech.Lamareschale.org

Dogecoin přijal Twitch.tv!

Dogecoin přijal Twitch.tv!

Dneska, Twitch.tv oznámil přes twitter poštou, že budou přijímat dogecoin, slavný krypto-měnu na bázi off mem, pro jejich „Turbo“ předplatného plánu. Turbo předplatné odstraňuje dodává, přidává nové funkce chatu, a zvyšuje ukládání videa pro vysílání. Předplatné plán, v běžných cenách, stojí kolem 20.000 Dogecoins.

Twitch.tv je nejpopulárnější live video streaming služeb na internetu. To hostilo hlavní herní události, které často mají více než 500.000 lidí, prohlížení najednou. Na vrcholu se, že web umožňuje komukoliv streamování živého videa na světě. Uživatelé milují stránky, protože mohou komunikovat s stuhami v reálném čase, na rozdíl od YouTube nebo televizi.

Twitch.tv je domovem mnoha profesionálních online video stuhami, kteří stejně jako jejich kolegové z YouTube, aby se jejich životní off místo. Ty v současné době nelze vyplatit v dogecoin a Cuk oznámila žádné plány ještě nechat je dělat tak, ale to je vždy možné, že to bude možnost v budoucnu. To je zdaleka největší firmy někdy přijmout vtip on-line měny, dogecoin. Dogecoin žertuje a bezstarostná komunita může mít velký důvod pro to, jak to zapadá do obvykle mladého a zábavu milující videohry demografické.

Škubnutí je ve vlastnictví gigantická on-line prodejce, Amazon, jak Amazon koupil společnost za 970 milionů dolarů před dvěma měsíci. Amazon byl nutil přijmout Bitcoin. Ale neprojevila zájem na tom. To může být společnost nakonec zahřátí na myšlenku krypto-měny.

Dogecoin společenství připravuje na Shibe.tv

Dále jen „shibes“, jak členové komunity dogecoin často volají navzájem, které byly děje ořechy přes to skončí u / r / dogecoin. Redditor, reensport, napsal: „Dokázali jsme to kolegy shibes! Být hrdý: ')“Další redditor, paxton125, řekl:„To je to pro nás. Konečně jsme dostali velkou věc, aby nás přijmout.“

Celá subreddit byl aktivován zprávou a do jisté míry, v šoku. Milovali že mohl strávit dogecoin na službu spousta z nich už se zdálo znají. Redditor, MidnightTide, napsal: „Vlastně jsem zaplatil za 3 svalových odběry využívající dogecoin. To vás bude stát asi 20k za předplatné (Zaplatil jsem nad a pod, to vše závisí na hodnotě dóžete v den, kdy se přihlásíte) jsem se ujistil, řekl jsem chat jsem použil dogecoin když pozor na nové předplatitele přišel. Neznamená to chvíli trvat pro Xsolla potvrdit váš nákup, takže buďte trpěliví.“Vlákno následoval komentář, s mnoha Shibes mu děkovali za konverzi, a samozřejmě, sklápěcí ho dóžete.

Nebylo to jen peněžní zájem, a to potenciální dlouhodobý dopad na dogecoin je priceis neznámých. Mnoho Shibes se zajímali o spojování Twitch.tv a vysílání datových proudů sami. Na jiném vlákně, lidé mluvili o uvedení tutoriál o škubnutí streaming, zejména pro Shibes. Shibes by mohla přinést své chuti krypto-měny humoru a energie Twitch.tv.

Dogecoin mají vysoký objem transakcí o velikosti mince, protože komunita, která byla postavena kolem mince rád spropitné. Tak daleko, že bylo většinou omezeny na Twitter, Reddit a fór, ale která by mohla začít měnit. Dogetipbot, což je služba, která vám umožní tip dogecoin s jinými lidmi, kteří jsou také zaregistrovali, pracuje pro škubnutí. Mnoho Shibes už mluví o tom, a ujistit se, kdo vyklápění fáborky. Po dlouhou dobu, jeden z případů použití z krypto-měna se sklápěcí digitálního obsahu na internetu a poskytovat poskytovatelům obsahu, nový proud příjmů. I když tato myšlenka jeví jako velmi pravděpodobný, tam nebyl žádný velký případů se to stává, ale příliv na dogecoin komunity do Twitch.tv může být katalyzátorem pro takovou věc.

Dogecoin Gaming

To není poprvé, video herní společnost, která přijala dogecoin. Notch, zakladatel Mojang studií a tvůrce Minecraftu, vydal vtip hru s názvem Cliffhorse, pro dogecoin. Hra je jen kůň, který žene hru v texturou, která vypadá, jako by je jako vystřižená z počátku 2000s. Hra byla propuštěna zdarma, ale dovolil lidem, aby si to co nejdříve, pokud jsou vypláceny v dogecoin. Senzace měl málo co do činění s názorem zářezem o dogecoin a s větší pravděpodobností byl výpad u jiných vývojářů, kteří byli stále přijímání předobjednávek, aby zaplatil za vývoj nákladů.

VoidSpace

Jedná se o masivní multiplayer online hra na hrdiny, která umožní uživatelům získat dogecoin bez těžební hardwaru. Uživatelé prozkoumat obrovský svět a můj přirozeně se vyskytujícího zdroje. Vývojář hry, Nikolas Gauvreau, říká, že si není jistý, zda, nebo ne, bude dogecoins být zdrojem měnové hráči používají k výměně zdroje spolu navzájem, ale hra je stále ve vývoji. Hra se dostala greenlight pro on-line videohry obchod, pára.

Dogecoin na Měsíc!

Cena dogecoin posílil díky této zprávy. Včera byla cena za 0.0000006 BTC však posunula až 0.0000007 v době době vydání. Tato dobrá zpráva je v horní části oznámení, že SnapCard, platba procesor krypto-měny, bude přidání 500 POS terminálů do oblasti San Francisco. Tyto terminály budou usnadňovat transakce pro Bitcoin, litecoin, zvlnění, a dogecoin.

Vypadá to, že nic nemůže zastavit od dosažení dogecoin měsíc!

Související zprávy


Post Altcoin

Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin

Post Altcoin

Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Cesta od Odeslat k příjmu

Post Altcoin

Jak získat svůj první Bitcoin dnes

Post Altcoin

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Post Altcoin

Kickstarter pro Sluice Box Vlastní šifrovací zařízení

Post Altcoin

Jak vytvořit Bitcoins z vašeho domácího počítače

Post Altcoin

Je to o Blockchain, ne Bitcoin

Post Altcoin

Hledáte práci a zaplatíte v Bitcoinu? Zde je šest webových stránek, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend