Digitální měnový týdenní soupis - první vydání | Czech.Lamareschale.org

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Toto je první splátka mince Brief je „Digital měny Weekly doběhu“. To by se mělo stát běžnou součástí mince Brief a bude zahrnovat upozorní z mince Stručně řečeno, jakož i jiné zprávy, pokud byla vynechal něco důležitého.

load...

Mince Stručná Personál

Spisovatelé zaměstnanci mince Stručná jsou vždy skvělé a my jsme velmi vděční, co dělají. Zde je stručný přehled některých článků, které byly zveřejněné v průběhu minulého týdne nebo tak.

1. Ethereum zvyšuje $ 6,4 m za první čtvrtletí Genesis Prodej $ 15m + v prvním pololetí Genesis Sale

3. Srpna, mince Stručná Sean WinCE napsal o Ethereumpresale, že v tomto bodě, má jen něco málo přes 22 dny zbývající. Když Sean poprvé zaznamenána o prodeji 21600000 ETH byl prodán za celkem ~ 11,000 Bitcoins. Nyní, když celková stoupla na 51,730,369 ETH prodal za 25,995.0657248 BTC nebo ~ $ 15.080.000 v závislosti na aktuálním Bitstamp sazby.

load...

Ethereum byl stále hodně pozornosti v poslední době, a to je předprodej byl rozbil všechny předchozí „IPO“ s digitální měny. Ve skutečnosti, to je docela pravděpodobné, že předprodej již obdržela více bitcoins, že všechny ostatní předprodejní kryptoměna založené na kombinaci. To je pochopitelné, s značné množství humbuk, který byl postaven kolem této měny v průběhu posledních 6 měsíců nebo tak, ale to, zda tým ethereum může vyvinout systém k dosažení jejich vznešeným cílům je ještě být viděn.

2. Xapo je Zklamání Bitcoin Debetní karta Rollout

Evan Faggart vysvětlil nedostatky Xapo Bitcoin debetní karty, který byl nedávno propuštěn. Původně se karta měla být k dispozici po celém světě, a odstranila by poplatky, které jsou typické pro tradiční debetních karet.

load...

Bohužel, Xapo nevydal na obou slib. Poplatky z Xapo je Bitcoincard jsou stejně špatné jako tradiční bankovnictví debetní karty v mnoha ohledech, a v některých případech je dokonce horší než typické karty. Za tím, Xapo debetní karta není k dispozici ve Spojených státech, která nebyla předem oznámena. Uživatelé nezjistil, že jsou nezpůsobilé ke získání karty až poté, co se již zaregistrovali. Zklamání je slabé slovo.

3. Argentinský pouze Bitcoin Exchange Ztracené to bankovních účtů

Evan informoval o Unisend nedávných problémů, což se projevilo v obou svých bank uzavření jejich účty. Nicméně, „problémy“ nebyly z důvodu nějakého druhu špatného hospodaření nebo selhání na Unisend jeho část. Místo toho, uzávěry byly více pravděpodobné, že v souvislosti s novými předpisy prošly argentinskou vládou, která vytvořili spoustu další režii pro všechny související Bitcoin MSB a potenciálně ohrožení bezpečnosti Argentenian vláda učinila ohledně Bitcoin v minulosti.

Evan spekuluje, že uzavření by mohlo být jednoduše výsledkem bank, které již nemají finanční pobídku na podporu Unisend, protože nová pravidla by mohla velmi dobře stát více než banky dostávaly od uzavírání obchodních dohod. Je-li to váš případ, může Unisend být schopen vyřešit jejich problém, ale pravděpodobně na velké náklady, které bude pravděpodobně přeneseno na jejich uživatelům, s cílem podpořit náklady na setkání s novými předpisy.

4. Jim Harper nadace Bitcoin Reaguje na BitLicense návrhu

Jim Harper nedávno požádala o prodloužení veřejné připomínkové období pro navrhovaných BitLicense předpisů. I když to zní jako legitimní požadavek na povrchu, Evan tvrdí, že samotný akt požadující toto je „mlčky přijal Bitcoin regulace“. Evan oceňuje pana Harpera za použití vlivu TBF je ke komunikaci s regulačními orgány, ale byl docela nešťastný, že pan Harper nevyjádřila touhu po ekonomické svobody v Bitcoin, ani odsuzovat současný přesah do navrhovaných předpisů.

Je však možné, že pan Harper dopisu nebylo nic víc než duté veřejné prohlášení od někoho, kdo chápe, že to opravdu nezáleží na tom, co argument je vyroben, bude vládní regulátoři dělat, co chtějí. Říkám to, protože Tweet přeposlán Evan articlewithout komentář. Já nevím, jestli to znamená, že souhlasí s Evanem, nebo můžete vidět z jeho hlediska stejně, ale bylo to pěkné gesto v obou směrech.

Vytvoření veřejné prohlášení k prodloužení času pro komentování období nemůže být nic víc než jen způsob ustájení, zatímco průmysl byl postaven kolem Bitcoin roste silnější. Erik Voorhees to řekl naprosto ve svém nedávném rozhovoru:

Nakonec jen držet budovu. Mám na mysli, pokud máte projekt Bitcoin, jen držet jejím budování. Nemohou zastavit svět stavitelů. Tak to je vše, co opravdu potřebujete udělat - pokud chcete, aby se pokusili s nimi bojovat na politické marže, jít na to. Ale rozvoji svého podnikání... Napsat svůj software, změnit svět, a politici budou ponechány v prachu stejně.

5. Důsledky BTC.com byly prodány Josh Garza z Gaw horníků

Josh Garza, generální ředitel Gaw horníků, nedávno koupil BTC.com pro ~ $ 1,000,000. Zatímco většina lidí se zdálo zaměřit na cenovce, který byl ve skutečnosti poměrně nízká podle mého názoru, velmi málo se zdálo, věnovat velkou pozornost, kdo je kupující.

Přísně tajné:)
Vše, co mohu říci, je, že teď to bude úplně revoluci způsob, jakým lidé přemýšlet o tom, a komunikovat s cryptocurrencies. To je jedním z důvodů, jsem začal tuto společnost. Zůstaňte naladěni!

I když to není nám říct něco, nikdo nemůže pomoci, ale zajímalo, jestli BTC.com je součástí tohoto pokusu o „revoluci způsob, jakým lidé přemýšlet o tom, a komunikovat s cryptocurrencies.“ Přinejmenším, poté, co strávil $ 1,000,000 v doméně, jsem si jist, že má něco zvláštního plánované na něj.

6. Ekvádor se stane první zemí na Schválit úředníka vlády sankcionováno kryptoměna

Jeden z autorů mincí Stručná to, Vesper Aeon (ano, jeho skutečné jméno), popsal historii „národní“ Cryptocurrencies, počínaje Auroracoin a konče nejnovější legislativě schválené Ekvádor je „Asamblea Nacional“.

Je třeba ještě zcela vysvětleno, nebo názvu, ale Ekvádor bude mít oficiální, vládní podpořil kryptoměna. Nicméně, ve stejné právní předpisy, které schválil vznik této nové měny, Ecuadoran vláda rovněž zakázalo Bitcoin a jiné digitální měny. Toto je příběh, který je stále v počátečních fázích, ale určitě bude zajímavé sledovat, jak se rozvíjí.

7. Vyvrácení Bitcoin analýzy provedené ETH Curych Výzkumníci

Slibujeme, že Evan není vždy konfrontační chlap! Nicméně, on má tendenci psát nejvíce vášnivě o problémech, které nesouhlasí s. To bylo jistě případ tady, jak to bylo jen část 1 a skončili na více než 4500 slov.

Nemohu učinit zadost jeho článku v krátké shrnutí, ale jsem velmi naznačují čtení. Je naprosto správné, že „výzkum“ ve skutečnosti neposkytla hodně nahlédnutí, která nebyla zřejmá, a které jsou popsány v, komunitu Bitcoin let. Kromě toho vysvětluje, jak jim chybí několik opravdu velký kus skládačky, pokud jde o „hodnotu“ Bitcoin je, a to zejména, že „náklady“ těžby není příliš užitečný základ ocenění, jako „náklady“ těžební mění přímo s cenou Bitcoin.

Zvyšuje náklady na dobývání 1 Bitcoin by nutně zvýšit náklady 1 Bitcoin, ale snížení cen Bitcoin téměř jistě sníží náklady na těžební 1 Bitcoin, jako horníci s vysokými náklady na elektrickou energii, nebo zastaralé stroje, by pravděpodobné, že je vypnout, což způsobuje pokles v obtížích. Náklady těžby je určena Bitcoin své ceny, a nikoli hodnotou Bitcoin je, nebo cenu, které jsou odvozeny od nákladů na těžbu. Také výzkumníci nezohlednil dopad negativních zpráv, jako je Mt. GOX je platební neschopnost, nebo vlády silně regulaci, nebo přímo „zákaz“ Bitcoin.

8. Sean WinCE Obrysy 4 důvody, proč Úl Bitcoin Wallet je revoluční

Sean hodnotilo Úl Bitcoin Wallet jednou, a byl velmi zapůsobilo s ním potom. Nyní to byl aktualizován, a on ji opravdu miluje. Ten uvádí zvýšení bezpečnosti, podporu pro více měn, App Store, a navrhovaný „Feature-Based crowdfunding.“

Osobně jsem přilepená s nudný, prostý Bitcoin peněženek tak daleko. Nicméně, dělá dobrou práci přesvědčit mi dát úlu, nebo některý z dalších funkcí bohaté walletsthat jsou vyvinuté, výstřel.

Naše nové mince Zástupci

Jak mnozí z vás možná víte, jsme zahájili program, mince představitele, který umožňuje příslušníci různých komunit kryptoměna psát o svou měnu výběru. Doposud byly odvádí skvělou práci, a někteří z nich se podařilo získat svou podporu prostřednictvím nákupu měny, které podporují. Zde jsou některé z minulého týdne:

Řešení 1. Myriadcoin k Merge-Mining

Neuromode napsal poměrně málo článků nyní (i psaní této věty mi připomíná, že musím dostat ho používat jeho jméno!), A oni byli všichni velmi dobře napsané a poutavé. Nicméně, toto je moje oblíbená. Myriadcoinhas mě vždycky zajímala, protože myšlenka několika těžebních algoritmů běžících současně je opravdu skvělé. Nicméně, tento článek vysvětluje přínos tohoto typu systému, které jsem nepovažoval předtím.

Pomocí souběžných těžby algoritmy, mince by mohly být sloučení těžen jen s jedním nebo několika, z algoritmů. V závislosti na tom, jak byl nastaven blok odměna za každou algoritmus, mimo jiné parametry, což by mohlo umožnit větší symbiotický vztah mezi rodičem a dítětem měnách, které jsou v záběru ve sloučeném hornictví. Most sloučený výtěžek v minulosti vedlo k nadřazené mince dominující dětskou mince v téměř parazitní způsobem.

2. Potcoin je místo, kde je!

Ben král odvedl skvělou práci shrnující všechny projekty, které se děje v Potcoincommunity. On vysvětluje, že odborně Potcoin je více než to, co se zdá na povrchu, a má velmi aktivní komunitu budování spoustu zajímavých projektů a programů kolem něj.

Potcoin velvyslanec Program, PotLabs, charity založené Potfunder, a několik menších projektů z členů komunity rostou v celé komunitě, a vývojový tým pracuje velmi tvrdě, aby se dopad, který sahá daleko za kryptoměna. Velmi zajímavé čtení, a to je vždy vzrušující slyšet lidí nacházet nové způsoby, jak využít kryptoměna zlepšit svět v jedné cestě nebo jiný.

3. Analýza Bitcoin VS litecoin a Gold VS Silver

Jeden z našich nejnovějších zástupců, Mike, rehashes starý předmět Litecoinbeing stříbra pro Bitcoin zlatem. Nicméně, činí tak způsobem, který skutečně analyzuje trendy, a snaží se zjistit, zda srovnání je přesné. Zdá se zvednout, jako poměr zlata Stříbro a Bitcoin: litecoin má podobný průběh, i když to není přesné.

Šel na to spekulovat o budoucnosti obou litecoin a Bitcoin, jakož i za zmínku několik nový vývoj od litecoin které není široce medializovaných, včetně nového, „co je litecoin“ video. Dohromady je to pěkné čtení, zvláště pokud máte rádi matematiku a čísla kvůli matematiky a čísel (a já).

4. Stav dogecoin - Part 1

Ten je ve skutečnosti o něco mimo minulého týdne, ale to si zaslouží zmínku, stejně jako další díly by byly zveřejněny již kromě toho, že autor zažil nějaké technické potíže. Jakmile ty se narovnal, očekávají, že tyto začínají být úniky postupně.

Autor, Augustus Clyde, má styl, který je na rozdíl od kohokoliv jiného, ​​který má napsané na mince Brief. Tento článek je krátká, a je o svých zkušenostech s Bitcoin, počínaje počátcích Local Bitcoins, a jít nahoru přes jeho pohledu na dogecoin a nejasných důvodů, o tom, proč ho podporuje. Protože se domnívám, to bylo napsáno, že je krátká, serial tento druh zboží, skončí spíše náhle, ale jsem nadšený vidět další část. Mám pocit, že Augustus bude zajímavý autor následovat.

Mince Stručná je další digitální měna zprávy

Podcast, Krátká videa, mince Stručná je Coin portfolia a zefektivnění knoflíkové představitele Aplikace

Mimo článků, tam bylo hodně děje na mince Brief.

1. Mince Stručná Podcast # 10: Jim Harper vs BitLicense, Bitcoin v Argentině, OpenBazaar Alpha & Xapo Fail

Chcete-li sledovat video náměty mnoha článků, které zde byly diskutovány, stejně jako jiná témata v Bitcoin nebo obecného digitální měny světa, pak se podívejte se na podcast. Evan a Sean dělají to na nějakou dobu nyní. Je vždy zábavné sledovat, kluci chatu, a já jsem vždy naučit trochu naslouchat jim.

Nicméně, pokud byste raději kratší úsek, podcast je také rozdělena do konkrétních témat pro snadné prohlížení:

Xapo debetní karta

Potenciál Open bazaru 

Postupující Bitcoin na světové populaci unbanked

Unisend a Bitcoin v Argentině

Konečné Ban Na Bitcoin by bylo prakticky nemožné 

Vláda Nelze teplotu nebude chránit před krádeží Bitcoin

Bitcoin nadace Jim Harper požádá o BitLicense Comment období prodloužení platnosti

2. Mincí Stručná je (Beta) mince portfolio je nyní k dispozici, a podporuje všechny digitální Měny máme uvedeny

Naše mince Portfoliois konečně připraveni pro beta testování! Použití portfolio, můžete zadat veřejnou adresu pro všechny vaše cryptcurrencies (spolu s množstvím mincí máte v něm), a budeme sledovat z nich pro vás. Nejen to, ale pro měn, ve kterých máme informace o cenách, bude shodovat se hodnoty všech svých mincí z hlediska BTC a USD, takže můžete snadno zjistit, kolik stojí celá vaše portfolio.

Prosím vyzkoušejte tento systém ven, a dejte nám vědět, co byste chtěli vidět, dodal, nebo jakékoliv chyby, které najdete. To není v současné době aktualizuje automaticky, a my víme, že informace o cenách není k dispozici pro každou měnu, navíc nemáme každý digitální měna uvedena (Věřím, že jsme ~ 140 nebo ~ 150 celkem), ale které budou odstraněny v blízké budoucnost.

Knoflíkové portfolia vyžaduje, abyste byli přihlášeni, a může být snadno přístupné v rozbalovacím menu pod svým jménem v pravé horní části stránky.

3. Zefektivnění Coin Reprezentativní Applications

Neustále hledáme další mince zástupců, a to jak u měn, které již mají zástupce, a měnách, které nemají. Dokonce i nové, malé měny mohou uplatňovat, pokud žadatel je aktivním členem tohoto společenství.

Instrukce o tom, jak uplatnit jsou nyní snadno nalézt naší nejvyšší nabídce. Jen myši „mince zástupců“ a klikněte na „Staň se mincí zástupce!“. Také se nezapomeňte podívat na naše Rulesand zdroje.

Mimochodem, to je vše, teď myslím. Doufám, že všichni se těší naše články a nové funkce. Jsme vždy touží slyšet od našich uživatelů, takže neváhejte se na nás obrátit z jakéhokoli důvodu!

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Post Altcoin

Coin Brief je poslední aktualizace, a brzy bude implementován

Post Altcoin

Koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní kartou

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoinovo řešení pro hlubinné dobývání

Post Altcoin

Co je Darkcoin, anonymní měna?

Post Altcoin

Bitcoin jako dlouhodobá investice

Post Altcoin

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV

Post Altcoin

Bytecoin (BCN), stav umění, anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Systém GAW Miners je konečně odhalen

Post Altcoin

Co je to Dogecoin

Post Altcoin

Jesse Powell Ripple odstoupí

Post Altcoin

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie