Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Není to tak dávno, jsem vyslán článek popisující Darkcoin, a šel do trochu podrobněji o to systém DarkSend. Od té doby jsem si uvědomil, jak skutečně revoluční tento program mohl být. V důsledku je to velmi příroda, Darkcoin by mohl zvýšit nejen sám o sobě, ale Bitcoinas dobře. Nicméně, popořadě.

load...

Je Darkcoin Anonymous? A co je Darksend? Rekapitulace toho, jak Darkcoin Works

DarkSend funkce způsobem, který je velmi podobný sušička prádla, což je nápad, který byl po nějakou dobu, ale s několika specifikací, které zvyšují efektivitu. Bylo prošla několika změnami a aktualizací, ale nejnovější verze, release candidate 2 (RC2), je téměř naprostá anonymita.

load...

Když uživatel, říkejme mu Tim, pošle darkcoins přes DarkSend jinému uživateli, pojďme jí zavolat Sandy, musí poslat 10 darkcoins, i když tato částka je větší než to, co by chtěl, aby ji zaplatit. DarkSend pak položí své mince v bazénu, a pozastaví, dokud další dva uživatelé iniciovat transakce. Tito noví uživatelé budou přidávat své vlastní 10 darkcoins do bazénu a DarkSend spojuje 30 mincí do náhodnému výběru. Budeme-li předpokládat, že Tim chtěl poslat Sandy 8 darkcoins, pak v tomto bodě 8 darkcoins budou uloženy do Sandy peněženky, ale ty 8 mincí bude mix mincí ze všech 3 uživatelů, jež byla zahájena operace. Tim zbývající 2 mince jsou umístěny do Random venkovní Adresa (RPA), který byl vytvořen během transakce. Tento RPA není vázána na kterýkoli uživatel, a proto je možné připojit ke konkrétnímu uživateli, ale Tim k němu máte přístup.

load...

Tento proces se děje u ostatních 2 uživatelů, které zaslaly 10 darkcoins přes DarkSend, stejně tak na konci, to je nemožné určit, které transakce vztahující se k určitému uživateli. K vnějšímu pozorovateli, 3 uživatelé dát 30 darkcoins dovnitř a 3 - 6 adres přijímat mince out (3 pokud každý uživatel v úmyslu poslat plných 10 darkcoins až 6 v případě, že každý uživatel v úmyslu vyslat méně než 10 darkcoins).

Tak, jak se to Effect Bitcoin? Je Darkcoin dobrá investice?

No, to dělá ne přímo. Zatímco tam jsou vývojáři pracují na podobných systémech, které by mohly pracovat s Bitcoin, složitost dosažení opravdové anonymity touto metodou vyžaduje značné investice do rozvojových software s ní zacházet. Ledaže jádra Bitcoin vývojáři se rozhodli začlenit tento typ systému přímo do ní, pak je nepravděpodobné, aby odpovídal Darkcoin.

Nicméně, to je fakt. To je přesně ten důvod, že Darkcoin poroste, a také důvod, že bude přínosem pro Bitcoin. Díky anonymity poskytujícího schopnosti DarkSend je, tam je dobrá šance, že Darkcoin budou přijaty jednotlivci, které jsou příliš zaujatý utajit svou identitu. I když existuje mnoho legitimních důvodů, jak to udělat, existuje také mnoho „temnější“ důvody k. Bitcoin utrpěl v době, protože to je reputace za bytí „anonymní měna“ (to není), používané pro on-line černém trhu.

Vzhledem k tomu, že Bitcoin není anonymní, a tudíž představuje riziko pro jednotlivce přístup na tyto trhy, zdá se pravděpodobné, že některé začne přijímat Darkcoin místo. Tato skutečnost by mohla nastartovat růst Darkcoin to, což výrazně zvyšuje to obchodování objem, a zároveň zlepšit pověst a legitimitu, z Bitcoin ve stejnou dobu.

Je vzdálenost mezi Darkcoin je anonymní přírody a Bitcoin je transparentnost smíchán s Psudonymity nutné?

Zřejmě to s dostatečným prací, by mohl být integrovaný systém, aniž by bylo nutné více měn. Nicméně si myslím, že by bylo na újmu. Jeden z největších Bitcoin je prodejních míst je veřejná kniha, kterou lze snadno analyzovat. DarkSend je skvělý nápad, a Darkcoin udělá velmi dobře s těmito zkušenými vývojáři za ním, ale měny by měly zůstat odděleny.

Bitcoin bojuje za většinové přijetí, pricestabilization a transparentnosti. Regulátoři, vlády, banky a veřejnost jsou svítí světlo na něj. Jakýkoli pokus o zvýšení Bitcoin je anonymita bude munice pro své oponenty. Při současném oddělení Bitcoin může zůstat ve světle, a Darkcoin může zůstat skrytý, a daří se jim ve tmě.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Úvod do obchodu Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin a budoucnost peněz

Post Altcoin

13 Místa ke kontrole dat trhu Litecoin

Post Altcoin

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost

Post Altcoin

Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije)

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin

Post Altcoin

Dogecoin # 98 NASCAR Dogecar je připraven jít

Post Altcoin

Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu?

Post Altcoin

Co je Ripple? Pohled uvnitř Crypto 2.0