Co je Darkcoin, anonymní měna? | Czech.Lamareschale.org

Co je Darkcoin, anonymní měna?

Co je Darkcoin, anonymní měna?

Často se tvrdí, že Bitcoinis anonymní, ale každý chápe, že systém ví, že to není pravda. Zatímco Bitcoin může být pseudonymous pokud jsou použity velmi pečlivě dosáhnout i ta úroveň anonymity je obtížné. Darkcoinwas vytvořena s cílem poskytnout schopnost dosáhnout opravdové anonymity přes digitální měně, a zavádí řadu nových funkcí, které ji odlišuje od ostatních.

load...

Jak je Darkcoin Mining Unique?

Za prvé, Darkcoin je založen na proof-of-práce (POW), stejně jako Bitcoin, ale s jednou velkou inovací. Namísto použití SHA-256like Bitcoin nebo Scryptlike litecoin, Darkcoin využívá 11 nábojů různých hashovací funkce. Vzhledem k množství různých funkcí v jeho miningalgorithm, proveditelnost ASIC je výrazně snížena. Ve skutečnosti, vývojáři mohli přidat i do dalších hashovací funkce, je-li vytvořen ASIC, který by okamžitě nastavit stroj zastaralý. Zatímco ASIC nejsou nutně špatné, pro měnu, jako je Darkcoin je lepší nechat výtěžek rozšířený.

load...

Za druhé, Darkcoin bere jedinečný postoj k difficultyand bloku odměnu. Obtížnost Darkcoin je re-cílené každém bloku pomocí nového algoritmu, který byl vytvořen speciálně pro Darkcoin, známou jako Temný Gravity Wave. Blok odměna není upravena přísně číslem bloku, protože většina digitálních měny jsou, ale místo toho je podle vzorce: 2222222 / (((Obtížnost + 2600) / 9) ^ 2).

Co dělá Darkcoin Více Anonymous Than Bitcoin?

Anonymita měny je založeno na funkčnost programu s názvem Darksend, který řeší problémy s Bitcoin, ve kterém uživatelé mohou být sledovány na základě sledování vstupní výkon transakcí. S Bitcoin, pokud uživatel koupí službu nebo produkt pro 0.1205693 BTC (nebo jakýkoli jiný libovolný počet), pak tato transakce má v podstatě spojila peněženku poslali BTC z, a všechny ostatní peněženky, které mohou být snadno propojeny prostřednictvím transakcí, aby že jedna osoba. Pokud uživatel používá pouze Bitcoin, které byly sólové těžené, a nikdy se mísí finančních prostředků mezi peněženkami, je velmi obtížné udržet jakékoliv úrovni pravého anonymity po transakci spojuje je do známého nákupu.

load...

Avšak řešení poskytované Darksend má v podstatě realizovala sklenici do Darkcoin. Stavítkový mísí uživatelé mincí, skrýt jejich zdroj, a Darksend to dělá v důmyslným způsobem. Pokud Uživatel 1 má 100 darkcoins a chce platit Uživatel 2 20 darkcoins toho pak, když Uživatel 1 posílá své 20 darkcoins, Darksend vlastně bere vše 100 z hisher mincí, a bere 100 mincí z různých jiných uživatelů najednou, a mísí je všichni společně. Potom tyto 300 mince jsou rozděleny do kusy různých množstvích, které jsou umístěny v mnoha peněženky. Některé z těchto peněženek jsou čerstvé, prázdné peněženky, které jsou spojeny zpět na účet Uživatel 1 je, jiné jsou spojeny s ostatními uživateli, kteří vstup 100 darkcoins a 20 jdou do peněženky Uživatel 2 je. Vzhledem k tomuto mixování a automatické generování nových peněženky adres, které jsou přístupné Uživatel 1, je nemožné zjistit, kolik darkcoin Uživatel 1 byl ve skutečnosti tráví, nebo které mince Heshe aktuálně vlastní.

Kde budou Darkcoin dál?

Darkcoin je velmi unikátní měna a má potenciál stát se v anonymitě měna, která mnozí chtěli Bitcoin být. Je nepravděpodobné, aby bylo dosaženo úrovně úspěchu Bitcoin dosáhl, přinejmenším v blízké budoucnosti, jak Darkcoin přirozenost bude dělat to nepřijatelný pro mnoho vlád, spotřebitelé, nebo firmy. Nicméně, tam je velká komunita uživatelů, kteří by mohli využít tohoto systému, a to jí dává potenciál vyvinout se velmi důležitý, velmi cenný kus digitální měny světa.

Související zprávy


Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak nárokovat svůj Bitcoin Cash a prodávat jej za Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Proč Reddcoin je sociální měna

Post Altcoin

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka

Post Altcoin

Vědci žádají o dary Bitcoin & Dogecoin

Post Altcoin

Investiční strategie

Post Altcoin

Bitcoinové peněženky: upřednostňujete webový software nebo byste radši šli mobilní?

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Post Altcoin

Sex a jediný Bitcoin

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)

Post Altcoin

Jak získat vlastní adresu Bitcoin