Cryptocurrency bitva zelených | Czech.Lamareschale.org

Cryptocurrency bitva zelených

Cryptocurrency bitva zelených

Z nějakého nevysvětlitelného důvodu konopí je stále považován za kontroverzní téma, a to navzdory skutečnosti, že Cheech a Chong jsou do značné míry univerzálně uznány za oba veselý a neškodné. Přesto, vzhledem k federální předpisy na toto téma bank odmítnout obchodovat s marihuanou prodejen, bez ohledu na to, zda jsou či nejsou v dokonalém souladu se zákony státu MMJ. Horší je, že dokonce i ve státě Washington a Colorado, kde je marihuana byla legalizována pro dospělé rekreační využití, ošetřovna majitelé stále nemůže používat banky přimět je, aby zvládal velmi velké množství hotovosti. Dále, protože výdejen nesmějí mít zbraně v prostorách, které jsou ideální cíle pro zločince.

load...

Nyní někteří lidé vidí to jako problém, jiní lidé vidí to jako příležitost. To je důvod, proč máme tři konkurující cryptocurrencies směřující do provozu pučením (žádná slovní hříčka určena) trh pro legální konopí. Samozřejmě, když říkám „soutěžit“ co opravdu říct, že máme tři z nich v existenci; Potcoin, Dopecoin a Cannacoin. Dnes budu vám Lowdown na každém z nich a své posouzení na jejich šance na přežití ve vysoce konkurenčním šifrovací trhu.

load...

Cannacoin

Oznámila v únoru letošního roku Cannacoin účty sebe jako budoucnost konopí průmyslu. Pracující na principu vzácnosti, vývojáři se rozhodli omezit počet na 13,1 miliónů mincí, dokonce méně než kryptografického titanu Bitcoin. Vzhledem k tomu, že je to debut v dubnu 2014 cap trhu cannacoin stále roste od zhruba 9,000 $ na $ 20,000. Bohužel si můžete koupit jen je z jedné výměně, Swisscex, a nemohou být použity kdekoliv, což činí jejich tržní hodnota of.017480 (od 12:02 5/27/2014) trochu podezřelé tohoto spisovatele.

Pokud jde o jejich sociální přítomnosti médií, jejich subreddit má 112 členů celkem a jejich Twitter účet má 321 stoupenců sotva vedoucí přítomnost. Chtějí-li dostát svým ambicím, ale je jasné, že se bude muset vystupňuje svou hru k vlastně být kandidátem.

load...

Dopecoin

Marketing se jako premiéra kryptoměna drog obecně, Dopecoin byla zahájena v lednu 2014. Použití Scrypt / pow a Kimoto gravitační studny, (pravděpodobně na opravenou verzi, i když jejich site neříká tak) a celkové rozdělení 500 milionů mincí, to je největší ze tří mincí, ale také má nejmenší víčko na trhu je pouhý 17.000 $ dolů ze všech-time vysoká (vážně, nebudu dělat tyto hříčky záměrně) ve výši $ 149.000 dne 19. Dubna.

Jedna věc, o jejich stránky, které jsem našel velmi zajímavé bylo jejich „síně slávy“, která má seznam 10 jmen. V době psaní tohoto článku, pouze 5 slotů je obsazeno, a dva z nich se zdají být držen lidmi, kteří přispěli... Dopecoins? Dokážu pochopit člověka, který přispěl jeden Bitcoin a osobu, která darované nějakou Doge, ale dopecoin přispěvatelé je headscratcher ke mně.

Oni mají poměrně úhledný, profesionální webové stránky, ale jejich subreddit má pouze 164 členů, včetně sebe. Nemám žádný zájem na použití Dopecoin koupit nedovolených předmětů, jen jsem chtěl koupit nějaký jako investici, zatímco cena byla nízká. Za tímto účelem jsem vyslán nabídku na jejich subreddit, ale k tomuto datu nedostali jedinou odpověď po 29 dnech. Ve srovnání s dalšími dvěma mincemi, ale tohle je mediální moloch social s ohromující 7,805 následovníků Twitter.

S kolapsem cen a nedostatku odezvy komunity, nemyslím si, že Dopecoin bude ještě dlouho, pokud se podaří přesvědčit jednoho z drogových bazarech darknet přijmout je jako oficiální měnu, což je krok, který jen stěží zdá pravděpodobně v důsledku mnoha faktorů, zejména na nepřiměřeně velké množství mincí, který se bude vyrábět.

Potcoin

(Úplné zveřejnění: I v současné době držitelem malého počtu potcoins a udělali několik příspěvky na jejich subreddit)

První konopí tématikou crypto, Potcoin, je v současné době svět přeborníkem v těžké váze. Práce s stoner-friendly numerické tématem bude neuvěřitelných 420 milionů vytvořen s 420 na blok a blok odměny na polovinu každý, uhodli jste, 4,2 roku. Vydáno v lednu 2014 to mělo bouřlivý cenové výkyvy, které jsou charakteristické pro cryptocurrencies. V době psaní tohoto článku víčka Potcoin na trhu je největší s téměř $ 400,000 investoval do ní.

Podle jejich webové stránky, tam jsou v současné době sedm obchodníků, kteří přijímají tuto crypto jako zákonné platidlo, jasně dává Potcoin náskok před konkurencí. A zprávy o jejich subreddit má to, že na rozdíl od ostatních konopím Cryptos, tahle má pracovní bankomatů, které jsou v současné době umístěny v řece rock wellness centra, založeného zásuvky konopí Denver, Colorado se na dvou místech.

Potcoin subreddit má také téměř 1700 účastníků, to dávat daleko před ostatními. Nyní, ve srovnání s dogecoin (87,000) nebo Reddcoin (21,000) 1.700 zdá jako malé číslo, ale zase musíme srovnávat jablka s jablky zde. Poměrně aktivní na Twitteru, Potcoin má také 2.395 následovníky.

V konečném důsledku se zdá jasné, že pokud nedojde k náhlým změnám šifrovacího krajině, Potcoin zůstane dominantní silou v závodě představovat konopí v kryptografické komunitě.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoinovo řešení pro hlubinné dobývání

Post Altcoin

6 Kroky k vyhodnocení, zda stojí za investice alternativní kryptokruh

Post Altcoin

Jesse Powell Ripple odstoupí

Post Altcoin

Bitcoin jako dlouhodobá investice

Post Altcoin

Přístup do Darknet do 2 minut - průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Post Altcoin

Digitální měnový týdenní soupis - první vydání

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Staňte se expertem Bitcoin Safety Expert

Post Altcoin

Cloud Mining - ziskové nebo vývoje podvodu?

Post Altcoin

Jak obchodovat s Bitcoins a NEZabezpečení

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

6 tipů, které vám pomohou cestovat s Bitcoin