Krátké aktualizace mincí: do roku 2015 | Czech.Lamareschale.org

Krátké aktualizace mincí: do roku 2015

Krátké aktualizace mincí: do roku 2015

Mince Brief byl klid v poslední době, jak o prázdninách, časových a dalších věcí, které stále mnozí z nás obsazeno. Nicméně, jak pokročit v roce 2015 lze očekávat, že návrat k vyšším objemem obsahu. V tuto chvíli máme málo do hloubky články pracuje na tom vzít nějaký čas na dokončení, včetně analýzy Paycoin, nedávnými událostmi kolem Panečku horníků a vysvětlení našich reklam GAW (tam je důvod, proč jsou tam pořád). Navíc existuje několik menších článků na zadní hořák, které budou dokončeny po podrobnější články jsou kompletní.

Nicméně, to není smyslem této aktualizace. Rádi bychom, aby se několik oznámení, a mají několik žádostí pro naše uživatele, jestli je někdo ochoten pomoci.

Autor pracovní nabídky

Většina našich autorů psát pro Coin Brief na boku, a zároveň udržet na plný úvazek, nebo chodit do školy. Bohužel, z důvodu toho, některé z našich minulých autorů už nemají čas na psaní, nebo může jen čas na psaní na vzácných příležitostech. Zatímco mince Brief je vždy otevřený pro žádosti o autorských pozic, to Nedávné zpomalení znamená, že jsme v nouzi několika lidmi zaplnit několik konkrétních rolí.

  • Za prvé, musíme autora, s rozsáhlými zkušenostmi v hornictví Bitcoinand altcoins, který má také silný pochopení technických aspektů technologií blockchain na bázi. Zkušenosti s vážným den obchodování kryptoměna, nebo spuštění / spravuje těžební bazén, je také plus, ale není nutné vůbec.
  • Za druhé, potřebujeme autor, který může inteligentně psát o připravovaných společností, měn, systémy, atd, které nejsou dobře známy v tomto okamžiku. Pokud jste typ člověka, který neustále hledá informace o nejnovějších, nejambicióznějších projektů, pak bychom rádi, že jsi.
  • A konečně, potřebujeme autor se schopností rychle napsat krátké informativní články o novinkách, jak se to stane. Pokud psaní je pro vás snadné, máte již systémy nastavit tak, aby okamžitě poslat všechny novinky kryptoměna souvisejících s vámi, a mají flexibilní rozvrh, pošlete nám zprávu.

Dáváme přednost autorům, kteří mluví anglicky jako jejich primární jazyk, ale bude uvažovat o výjimečné jedince, kteří se naučili anglicky jako druhý (nebo novější) jazyka. V každém případě je nutné, aby autor mít silnou znalost gramatiky a čas, stejně jako možnost vybrat vhodná slova. Pokud jste fit tato kritéria, a přeje si, aby žádat o jeden ze tří potřebných bodů, nebo jen, že byste být silný přírůstek do týmu mincí Stručná to, napište nám na [email protected].

The New Coin Brief webových stránek přichází

To znamená, že jsme chybí UI / UX designéra. Naším primárním web developer To může v případě potřeby zvládnout sám, a byl přitom tak daleko. Přesto by to ušetřit spoustu času, a být velmi užitečné mít trochu pomoci s designem aspektem. Hodně práce je dokončena a nové stránky už vypadá docela pěkné, ale chceme, aby byl co nejblíže k dokonalosti, jak to půjde.

Pokud jste zkušený designér a zájem pomoci vytvořit skvělý zážitek pro uživatele mincí Stručná to, prosím zašlete kopii Vašeho životopisu a / nebo ukázky předchozí práce na [email protected].

Pomozte nám vylepšit současnou a budoucí webové stránky

Zatímco nová webová stránka je ve výstavbě, stále bychom chtěli zlepšit stávající webové stránky. Pokud jste ochotni pomoci s tím, navštivte tento Google Formand nám říkají, co si myslíte. Žádná z otázek je zapotřebí, aby odpověď jako málo nebo tolik, jak byste chtěli.

Naše mince Zástupce programu bude změna a rozšíření

Před časem jsme zahájili ourCoin zástupce Programas experimentu. Tento program umožňuje jednotlivci, kteří se podílejí na některý z digitálních měnových komunit použít jako zástupce své komunity. Jako zástupce povolena individuální psát články o mince Brief, a předloží jej ke zveřejnění. Některé komunity poslal několik zástupců, některé poslal jednoho, mnoho poslal nic, ale program byl celkový úspěch. Zatímco jsme byli aktivně reklamy, měli jsme dost zapojení ze strany jednotlivců, kteří podali.

Jsme v procesu vylepšení tohoto programu, což zjednodušuje proces registrace, a rozšiřuje ji. Brzy budeme odhalení náš nový program, který umožní komukoliv platit psát na mince Brief, ale v různých polohách. V současné době je plán pro vytvoření zástupců průmyslu, zástupci firem, zástupci mince a „unaffiliated jednotlivé“ pozice (názvy se může změnit). Všechny tyto pozice budou mít různá kritéria / pravidla pro psaní a pro každou skupinu.

Budeme také opravuje jednu dohled od původního zástupce programu, který byl nedostatek jasných samolepek. Články viz zástupci v novém programu budou zřetelně označeny jako takové, aby se zabránilo matoucí / zavádějící naše ostatní uživatele.

Související zprávy


Post Altcoin

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka

Post Altcoin

6 tipů, které vám pomohou cestovat s Bitcoin

Post Altcoin

Tipy pro nové investory

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část II - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Jak koupit NEO ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Hledání zástupců mincí z kryptografických komunit

Post Altcoin

Bitcoin Gold Hard Fork vysvětleno (příští 25. října)

Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Vědci žádají o dary Bitcoin & Dogecoin

Post Altcoin

Jak získat Bitcoins online zdarma: 18 webů, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Broco Pierces Realcoin je špatný nápad, a to je proč

Post Altcoin

Myriads EasyMiner přináší Myriadcoin na nové trhy