Hledání zástupců mincí z kryptografických komunit | Czech.Lamareschale.org

Hledání zástupců mincí z kryptografických komunit

Hledání zástupců mincí z kryptografických komunit

Jak jsme nedávno zmínil, mince Brief je v současné době prochází významnými změnami na rozložení našich stránkách, stejně jako zavedení mnoha nových funkcí. Od početí, mince Brief byl zamýšlel být vyvinut nejen jako rozbočovač informací digitální měny, ale také Centrum pro komunitní řízený obsah. Budeme stále více a více v režii společnosti, nebo prostřednictvím crowdsourcing, jak čas pokračuje. Časný experiment v tomto lze pozorovat s naším sloganem soutěže, která vyústila v náš slogan stává „Coin Brief - Your s otevřeným zdrojovým kódem pro digitální měny News“

load...

Jedním z nových přírůstků připravujeme bude postoj známý jako „mince zástupce“. Mince představitel by měl být aktivním členem určitého digitálních měnách Společenství, který by rád možnost psát články, které přispívají k Coin Brief, že po schválení, by se objeví na této měny mince stránku.  

Postavení mince Zástupce není placená psaní pozice na mince Brief, a je pouze nabízena pro ty jednotlivce, kteří chtějí podpořit svou měnu výběru. Jak již bylo řečeno, my jsme vždy hledají kvalitní autory, a jednotlivců, kteří prokáží konzistentní schopnost psát kvalitní obsah, může mít možnost připojit se k našemu týmu v budoucnosti. Také, dobře napsané, přesvědčivé články by mohly být potenciálně tlačil na přední straně našeho webu.

load...

Přesná kritéria, která budou použita pro určení způsobilosti ještě není pevně dána, ale obecně platí, že následující tvrzení by mělo platit:

- Jste aktivní, podpůrný prvek v tomto digitálním měnách Společenství, a jsou ochotni poskytnout důkaz, že (nebo mají velmi aktivní člen, který je ochoten ručit za vás)

- Máte silné pochopení cílů digitální měně, kterou by reprezentuje.

- Máte chuť psát o této měně. Vaše psaní by mohlo zahrnovat, ale není omezena na, nedávný vývoj, inovace a průlomy, nebo vysvětlení o základech samotného měny.

- Chápete, a přijímám, že pozice mince Zástupce je pozice, která může být použita pro podporu svého měnu volby, a pomáhat ostatním, aby pochopili, co je unikátní, ale neměly by být použity k útoku na jiné currenciescommunities.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

BTC.com Prodáno Joshovi Garzovi z GAW Miners

Post Altcoin

6 Bitcoin obchodní školení stojí za čtení

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Co je to Dogecoin

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Post Altcoin

Myriads EasyMiner přináší Myriadcoin na nové trhy

Post Altcoin

Jak obchodovat s Bitcoins a NEZabezpečení

Post Altcoin

Jak chránit svou peněženku Bitcoin

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Čtyři fakta o Bitcoinových peněženech, které musíte znát

Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením