Coin Brief je poslední aktualizace, a brzy bude implementován | Czech.Lamareschale.org

Coin Brief je poslední aktualizace, a brzy bude implementován

Coin Brief je poslední aktualizace, a brzy bude implementován

Všem našim věrným uživatelům, stejně jako jakýkoliv nový,

Vylití podporu, kterou jsme obdrželi na 99Bitcoins bylo neuvěřitelné, a my vám všem poděkovat za to, že tu pro nás, jak jsme rostou. Jak mnozí z vás možná víte, 99Bitcoins je docela mladý, mít jen byla zahájena v polovině dubna, ale my jsme od té doby zažil exponenciální růst. Nicméně, jak jsme vyrostli, a představila nové funkce, nástroje a obsah, který je často opomíjen, protože dosud nebyly provedeny zcela zřejmý. Dotkli jsme se o tom na 4. Července, a tady je slíbené, do hloubky článku nastiňuje náš vývoj.

load...

Současné funkce a Bitcoin nebo Altcoin, nářadí, schémata, videa a stránky

  • Stručné uživatelské účty mince jsou integrovány s Reddapisystem a každý nový účet je prefunded s 1000 DDD. Na vrcholu se, že nabízíme 500 RDD odměnu, jednou denně, po prvním komentáři uživatel provede na jednom z našich článků.

load...

  • 99Bitcoins má nyní aktivity v sociální síti Leaderboardthat řadí mince podle jejich celkové sociální následovníků, a ukazuje nedávné změny. Podle našich zkušeností, velikosti obce, a rychlost je to růst, bývá velmi říkat, pokud jde o budoucí ceně a stabilitě.

  • 99Bitcoins má nyní také knoflíkový stránky pro všechny mince na našem žebříčku, stejně nejvíce mincí, které nejsou uvedeny na to. Klikněte na mince na sociálním žebříčku činnosti, a budete přesměrováni na stránku s těžebním kalkulačky, individuálně mapoval růst sociálních médií, je obtížnost graf, cenový graf a pro mince, které jsme psali, seznam nejnovější články, které byly označeni, jakož i odkaz „Co je xxxCoin“, pokud je available.In budoucnu budeme poskytovat snadnější přístup ke kompletnímu seznamu stránek, které podporujeme. Nicméně, v současné době, pokud byste chtěli získat přístup na stránku pro minci, a to není na žebříčku, stačí přidat / c / * coincode * (není aktivní) ke konci domény. V současné době máme více než 100 z těchto stran aktivních a přidáváme další každý den.
  • load...

  • Nyní máme vlastní kanál YouTube, s týdenní podcasty, hostované na dvou našich autorů: Evan Faggartand Sean WinCE. Nejnovější video je vždy uveden na postranním panelu, a budeme mít speciální stránku pro všechna videa a klipy v blízké budoucnosti.

  • 99Bitcoins nyní poskytuje seznamy SHA-256and Scrypt dolování ziskovost. To je umožnit našim uživatelům rychle určit, kde jejich těžba energie by generovat nejvyšší návratnost, a my jsme s použitím algoritmu průměrování, aby se pokusili vyhnout se potřebě neustále měnit měn, nebo použít multipools.

Tyto nedávné přírůstky jsou stále leštěné, a můžete vidět občas problém nebo chyba v našem systému. Všimnete-li si jeden, nebo jen chcete, aby nám poskytli všeobecné zpětné vazby, zašlete jej k nám.

Coming Soon: Facelift for99Bitcoins Plus Blokování průzkumníci, mince portfolia, a mnoho dalších Bitcoin a Altcoin Nástroje

Pilně pracujeme na vývoji systému, který je komplexní zdroj pro všechny digitální měna novinky, informace a analýzy dat. K tomuto účelu máme několik nových systémů a aktualizace, které jsou téměř připraveny k uvedení na trh, ale dosud nejsou k dispozici.

Mince portfolia

Nové portfolia mince 99Bitcoins' jsou téměř připraveny k vydání veřejnosti, a narodilo se zpětné vazby od našich uživatelů, stejně jako naše vlastní touze mít způsob, jak snadno prohlížet zůstatky různých měn, které vlastníme. Základní myšlenkou portfolia je následující: Uživatelé budou moci vstoupit do veřejné adresy pro všechny peněženky, které vlastní, a mince portfolia bude mít aktualizovaný seznam všech mincí, které uživatel vlastní. To samo o sobě by bylo užitečné, ale my jsme vlastně přidat několik dalších funkcí, které portfolií mince, které pomohou vyřešit několik konkrétních problémů, které jsme si všimli sami, stejně jako slyšel naše přátele, rodinu, a uživatelé nemluvě. Tyto funkce bude oznámeno, pokud jsou zahájeny portfolia mince.

Blokové Explorers

K dispozici jsou pro Bitcoin, nebo všechny z altcoins mnoho bloků Explorers. Původně přidání Block Průzkumníci byla nízká na našem seznamu funkcí přidat, dokud jsme začali zkoumat open source blok Explorer systémy, které jsou k dispozici. Po experimentování s nimi jsme se rychle rozhodli, že více uživatelsky přívětivé, snadno použitelný Block Explorer je skutečně potřeba komunitou. Tak budeme zahájení své vlastní, na zakázku Block průzkumníci pro hrst našich měn a plánují rychle expandovat pokrýt každou měnu, kterou máme v naší databázi. V závislosti na úrovni zájmu, můžeme poskytnout tento software ke komunitě, takže vývojáři mince lze snadno realizovat funkční průzkumník na svých internetových stránkách.

Informační centra

Naše současné mince Stránky mají docela dost dostupných informací, ale budou rychle vyvíjí v blízké budoucnosti. Když jsme hotovi, každá mince strana by měla poskytnout veškeré informace, kdo by mohl chtít vědět o konkrétní měně, stejně jako přístup ke zdrojovému kódu, peněženky, sociálních médií, a jakékoli další související webové stránky, vše pohodlně zabaleny pro snadné spotřebě,

„Nový“ 99Bitcoins

99Bitcoins bude přijímat SiteŠiroké člověka, který by měl vyústit ve více snadno splavná místě s strukturovanější barevného schématu, a zbrusu nové logo nahradit základní jeden se nyní používá. Rádi aktuální rozložení docela dost, takže nemáme v plánu na změnu, že příliš mnoho, ale bude pravděpodobně přidat nové oblasti pro naše současné stránky.

 Soutěže, prémií a jiné odměny

Jak mnozí z vás víte, jsme použili contestto crowdsource tvorbu naší slogan: „Tvůj s otevřeným zdrojovým kódem pro digitální měny News.“ To bylo hodně legrace, a chceme, aby směr, a obsah, na mince Brief být ovlivňován komunitou co nejvíce. Tak budeme zahájení soutěže pro „Co je **** mince“ články, jakož i další psaní, vývoj, nebo konstrukční bounty, aby naši uživatelé se k nám připojili v budování našich webových stránkách. I když nemáme konkrétní informace na toto téma v současné době, dáme nové aktualizace, pokud se tyto soutěže konkretizovat.

Ještě jednou děkuji vám všem za vaši stálou podporu a prosím, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv návrhem, chyba, hraného requestion, otázku, nebo jen obecnou zpětnou vazbu.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Investiční strategie

Post Altcoin

Darkcoin byl přidán do trhů s drogami Darknet

Post Altcoin

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka

Post Altcoin

Kompletní průvodce výběru peněženky Litecoin

Post Altcoin

8 způsobů, jak nikdy nepřišla o důležitou aktualizaci Bitcoin

Post Altcoin

Co jsou Altcoins?

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin jako dlouhodobá investice

Post Altcoin

7 songů Bitcoin, které chcete poslouchat před rokem 2013, je u konce

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency