Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency | Czech.Lamareschale.org

Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency

Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency

Mezi velkým počtem cryptocurrencies, jen málo nabídnout anonymní transakce jsou vybaveny, a jen malý zlomek z těch mála jsou skutečně schopni dodat. Bytecoin (BCN) je nová generace digitálního měna založená na CryptoNotetechnology aby anonymity na zcela novou úroveň.

load...

Bytecoin Stvoření

Bytecoin je projekt, který vznikl od nuly, a zahrnuje všechny nejlepší Bitcoinhas nabídnout, přičemž v úvahu všechny předchozí chyby.

S jeho uvedení na trh v roce 2012, mince prošla několika fázemi růstu a dosáhla úrovně vyspělosti několik dalších cryptocurrencies přežili vidět. To zbývá jeden z nejstabilnějších cryptocurrencies s neustále rostoucí komunity a vysoce spolehlivého týmu vývojářů. Rovnostářské PoW algoritmus použitý v Bytecoin předpokládá spravedlivé rozdělení měny. Stojí za zmínku, že Bytecoin je první svého druhu s řadou vidlic třít v průběhu 2 let, a to: FantomCoin, QuazarCoin, Moneta Verde a další. Technologie páteřní za Bytecoin je CryptoNote; Platforma umožňující vytvoření zcela anonymní cryptocurrencies.

load...

Jak je Bytecoin Anonymous? Co je to cenná?

Co dělá Bytecoin Unikátní je technologie Ring Podpisy vložený do protokolu CryptoNote.

Obyčejný digitální ověření podpisu proces zahrnuje veřejný klíč podepisujícího. Podpis vlastně dokazuje, že autor má odpovídající tajný klíč. To je způsob, jakým technologie implementována v Bitcoin, stejně jako většina jeho vidličky, a téměř každý druhý kryptoměna.

Podpisy Ring, na druhou stranu, jsou propracovanější systém. Tyto podpisy vyžaduje řadu různých veřejných klíčů pro ověření. Aby to bylo prosté a jasné, a kruhovými podpisy rozumíme skupinu osob, z nichž každý má své vlastní tajný a veřejný klíč. Podepsaný dané transakce je nerozlišitelné členem skupiny. Hlavním rozdílem s běžnými digitálními systémy podpis je, že ověřovatel nelze stanovit přesné totožnosti autora podpisu.

load...

S nejnovější aktualizace funkce multi-podpisy se nyní stala pro uživatele Bytecoin k dispozici. Použití vícenásobného sigs vám umožní organizovat bezpečné platby různými kreativními způsoby. Některé typy transakcí povolených tímto geniálním řešení jsou escrow služby, kde důvěryhodné třetí strana působí jako prostředník mezi oběma zainteresovanými stranami v transakci. Zavedení z více podpisů do rámce Bytecoin vytváří neomezené možnosti pro širokou škálu služeb, které mají být hladce vloženy do The Bytecoin ekosystému.

Bytecoin nemusí být tak uveřejněný jako některé další „anonymní“ cryptocurrencies, ale určitě má velký potenciál. Když jiní pracují na budování své měny, aby se více atraktivní, nebo aby splňoval širokou škálu uživatelů, tým Bytecoin byla neúnavně pracuje na zdokonalování technologie anonymizace Bytecoin je. Současně bylo povoleno komunita růst organicky, s uživateli, kteří chápou měnu, a vědí, proč je tou správnou volbou pro jejich potřeby.

Související zprávy


Post Altcoin

Hledáte práci a zaplatíte v Bitcoinu? Zde je šest webových stránek, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) je nyní vyzbrojen multisig

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Investiční strategie

Post Altcoin

SEC předběžné vyšetřování v GAW důlníci potvrdil, a informace unikly

Post Altcoin

Krátké aktualizace mincí: do roku 2015

Post Altcoin

7 songů Bitcoin, které chcete poslouchat před rokem 2013, je u konce

Post Altcoin

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Reddcoinův růst v roce Bitcoin Bear Market

Post Altcoin

Jak obchodovat s Bitcoins a NEZabezpečení