Bytecoin (BCN), stav umění, anonymní kryptocurrency | Czech.Lamareschale.org

Bytecoin (BCN), stav umění, anonymní kryptocurrency

Bytecoin (BCN), stav umění, anonymní kryptocurrency

Zatímco Bitcoin (BTC) zavádí lidi na celém světě k síle kryptoměna, to není bez jeho nedostatky, jako je potenciál dvojité útraty útoků a zjevné blockchain transparentnosti. Mnozí mylně domnívají, že Bitcoin je anonymní, i když ve skutečnosti; Všechny BTC transakce lze vysledovat jeho blockchain. Ti, kteří chtějí více ze svého kryptoměna by měly splňovat Bytecoin (BCN), dvojí útraty odolný a skutečně anonymní kryptoměna.

load...

Bytecoin historie, specifikace a tmavě Web Origin

Bytecoin byla vyvinuta před dvěma lety do propasti temné webu, kde číhá vyžaduje ochrana Tor, a byl navržen tak, aby nabídnout skutečně soukromých finančních transakcí. Bytecoin vývojáři dělali významné aktualizace v poslední době a marketing program všechno by měla začít. Ti, kteří chtějí, aby se „bajt“ ze státních celosvětového dohledu velkého bratra by se měli vybavit BCN potřebné k tomu.

load...

Zatímco počet mincí, nejvíce pozoruhodně Darkcoin, Boolberry, Moneroand dokonce DuckNotehave upoutala pozornost při anonymním mince pohybu po celé měsíce června 2014 a poslední tři používat stejný protokol jako CryptoNote BCN. Darkcoin na druhé straně nenabízí soukromí že většina předpokládat, jak Darksendis není ještě plně implementován. Jinými slovy lze očekávat, že BCN získat ještě větší přilnavost a apelovat na ty, kteří hledají kryptoměna, který umožňuje anonymní transakce, protože je původcem takového. Stojí za zmínku, že Bytecoin je první implementace technologie KN se někdy vstoupil do světa cryptocurrencies. Jako další anonymní mincí padat na boku, BCN má vývojářům a marketingový tým tlačit až na vrchol.

load...

Bytecoin Core - CryptoNote

S cílem získat představu o potenciálu BCN, nejprve musíme seznámit s protokolem CryptoNote. Protokol CryptoNote byl vyvinut ve spolupráci s Bytecoin v červenci 2012. Protokol CryptoNote si klade za cíl dále decentralizaci mince a odolávat masové dohled. Jako světoví orgány nadále k nahánění masy do vševidoucí, vševědoucí stavu CryptoNote klade obrovský zlom v jejich plánech. Ti, kteří vidí, že je třeba za svobodu mohou využívat technologii, kterou nabízí CryptoNote a podílet se na automatické, decentralizovaných, anonymních finančních transakcí.

Protokol CryptoNote nabízí Untraceable platby s využitím ring podpis technologie. To dovolí jednoho k podpisu zprávy jménem skupiny. Zatímco pozorovatelé budou moci vidět, že skupina zaznamenala převod, nebudou moci určit přechod na konkrétního jedince.

Protokol CryptoNote rovněž nabízí unlinkable transakcí. Platby se rozešli mezi několika jednorázovými adres, které mohou být přijímány pouze osoba, která má správný veřejný klíč. Jinými slovy, bude pozorovatelé nebudou moci určit výši převodu celkem.

CryptoNote mince, jako BCN, jsou odolné vůči blockchain analýzu. Ti, kteří se snaží najít smysl BCN převodů by se potýkají s řadou překážek podél jejich cesty, jak non-opakující se jeden čas adresy se smíšenými klíčů v kruhu podpisů je povede na scestí.

Bytecoin Mining

Těžební Bytecoin

A jiné mince na bázi CryptoNote, spoléhají na pow těžbu s použitím CryptoNight algoritmu. Proto je tato měna je spravedlivé, aby jednotlivé horníků, jak to je ASICresistant. Existuje peněženky pro Windows, Linux a Mac uživatele. Ti, kteří chtějí více informací o specifikách a odkazy mohou jít do oficiálního BCN websiteor svých webových stránkách komunity.

Vývojářský tým Bytecoin a evoluce systému CyptoNote

Vzhledem k tomu, Bytecoin je zcela decentralizovaná a open-source, že umožňuje vývojářům pracovat v horní části protokolu, který umožňuje vývoj bude komunita orientovaná spíše než privatizovány. Jádro vývojáři nedávno zlepšení API, což umožňuje, aby někdo provést změny, jak je požadováno. Například s nejnovější aktualizace, multi-podpis featurehas stát uživatelům Bytecoin k dispozici.

Zatímco skutečně anonymní kryptoměna je nutné v tomto světě, vývojový tým a aktualizované marketingové strategie pro Bytecoin je to, co zachytil můj zájem nejvíce. BCN získají souhlas mezi lidmi, kteří hledají anonymních funkcí, v případě, že jsou si vědomi toho, co BCN nabízí.

Jádro Bytecoin vývojového týmu je deset silné a všechny jeho účastníky jsou odborníky v příslušném oboru. Nejméně 7 10 má magisterský titul nebo PhD v oblastech od informatiky, matematiky, aplikované matematiky, řízení, výpočetní vědy a techniky s PhD. V chemii a informační management. Ze zbývajících 3, jeden z nich je samouk programátor, druhý má bakalářský v ekonomice a vzdělání konečného člena není známo, jak se udržuje jeho osobní údaje soukromé. Tyto tituly pocházejí z různých, vysoce ceněných univerzit po celém světě, včetně Harvard, MIT, a Oxfordu.

Nad tuto Bytecoin vyniká od ostatních cryptocurrencies na trh, protože to bylo asi za více než dva roky, což je věky v oblasti kryptoměna. BCN prošla jeho rostoucí bolestí a je nyní připraven být přijaty těmi, kteří hledají pro automatické, anonymní způsobu platby.

Bytecoin v Community

Bytecoin hledá zapletení komunity. Jinými slovy, úspěch BCN je přímo závislá na lidech, kteří používají i rozvojových protokol BCN. Bojovníků za svobodu a ty, kteří chtějí postavit proti velké bratr dozoru států po celém světě může zůstat jeden krok před nimi pomocí BCN provádět finanční transakce.

BCN komunita je také dát zpět do organizací, které podporují svobodu projevu, soukromí a vzdělávací skupiny. BCN podporuje Khan Academy, projekt Tor a umělé inteligence výzkumný ústav.

V době psaní tohoto článku, BCN je číslo 12 na CoinMarketCap, úžasný výkon pro minci s velmi malou podporu v posledních dvou letech. Bytecoin obec rozhodla, že 2014 je rokem pro aktivní podporu a rozvoj uživatelsky přívětivé rozhraní. Očekávám, že expozice na trhu se výrazně zvýší hodnotu BCN v průběhu příštích několika let.

Vzhledem k tomu, že většina uživatelů kryptoměna hodnotit anonymní transakce ve vysokém ocenění, párování je s BCN bude zápas v nebi. Ti, kteří jsou právě představen kryptoměna Poprvé by měl být schopen používat BCN bez předchozí zkušenosti v oboru po uživatelsky přívětivé vylepšení jsou provedeny peněženky rozhraní. Pravdou je, že většina lidí neví moc o BCN v současné době, ale to se brzy změní.

Kde mohu koupit Bytecoins?

Ti, kteří mají zájem o funkcích, které Bytecoin nabídek může zahájit těžební to s jejich CPU nebo jej koupit na Poloniex nebo Hitbtc, dva populární výměnné kryptoměna místě. Očekávají Bytecoin expandovat do dalších velkých název kryptoměna burzách, jako Cryptsy, v blízké budoucnosti.

Bytecoin vyrostla v posledních dvou letech, a nabízí jednu důležitou vlastnost, která Bitcoin nemůže odpovídat. Prostě a jednoduše, Bytecoin nabízí skutečně anonymní finančních transakcí. Marketingové úsilí BCN právě začala, takže investorům a každodenním uživatelům důvod skočit na palubě. Ti, kteří se snaží udržet peering očích vlád z jejich podnikání bude přirozeně spárovat s Bytecoin účinně umožňuje volnost vládnout.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Jak chránit svou peněženku Bitcoin

Post Altcoin

Jak koupit Zcash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Dogecoin # 98 NASCAR Dogecar je připraven jít

Post Altcoin

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Je to o Blockchain, ne Bitcoin

Post Altcoin

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Post Altcoin

Co jsou Altcoins?

Post Altcoin

Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě

Post Altcoin

Co je Darkcoin, anonymní měna?