BTC.com Prodáno Joshovi Garzovi z GAW Miners | Czech.Lamareschale.org

BTC.com Prodáno Joshovi Garzovi z GAW Miners

BTC.com Prodáno Joshovi Garzovi z GAW Miners

V poslední době domény BTC.comwas prodal za ~ $ 1,000,000. I když to není překvapující, že LLL.com doména by přinesla tak vysokou cenu, a ve skutečnosti je poněkud překvapivé, že tento konkrétní jeden, jak BTC znamená Bitcoin, odcházejí pouze 1.000.000 $, co dělá to důležité je, kdo ji koupil.

load...

Jediné, co mohu říci, je, že teď to bude úplně revoluci způsob, jakým lidé přemýšlet o tom, a komunikovat s cryptocurrencies. To je jedním z důvodů, jsem začal tuto společnost. Zůstaňte naladěni!

Kdo je Josh Garza, co je GAW, a jaký vliv to má na Bitcoin jako celek?

Zatímco GAW Horníci se může zdát, že se jedná o nový, Bitcoin bázi companyworking na rozšiřování mimo důlních strojů, což je poněkud zesílených Panečku hornickým otevřený forumssocial sítě místě, Hashtalk, že je ještě trochu zavádějící. Tyto GAW brandhas byl zapletený s mnoha průmyslových odvětvích, a existuje již nějakou dobu.

load...

The původní GAW (Great Auk Wireless), který poskytl internetové služby do venkovských oblastí v Nové Anglii, byl vytvořen v roce 2005 Garza a týmem partnerů. Od té doby, GAW plodil nejen Gaw horníků, ale i hlasové Prodigy, což je telephany společnost, která umožňuje uživatelům určit jejich vlastní směrování hovorů a poskytuje obchodní konference hovory, a GAW Labs, která se zdá být nyní mateřská společnost, a D rameno GAW R &.

Panečku nedávné záznam a rychlý růst v Scrypt a Bitcoin Miningindustry není tak překvapivé, když vezmete v úvahu předchozí práce. Panečku Miners není jen nějaký startup společnost s trochou financí. Má zakladatele s předchozím úspěchu a schopnost financovat potřebné výdaje v tak velkém provozu.

load...

Tak co Panečku je Pořízení BTC.com znamená pro GAW značky, a jejich budoucnost s Bitcoin?

To je skutečná otázka. Co je Josh Garza a zbytek GAW týmu, plánování BTC.com? Je to prostě způsob, jak převést zvýšení prodeje pro stávající těžební stroje společnosti? Je součástí projektu Prime? Nebo je to součástí nového směru pro značku GAW?

Ve skutečnosti, to je nemožné vědět, dokud on nebo člen jeho týmu, rozhodne se ji odhalit. Osobně doufám, že se vztahuje k projektu Prime, a doufám, že pan Garza měl pravdu v tom, že to bude „revoluci způsob, jakým lidé přemýšlet o tom, a komunikovat s cryptocurrencies.“ Nicméně, ukáže až čas.

Související zprávy


Post Altcoin

Je to o Blockchain, ne Bitcoin

Post Altcoin

Sex a jediný Bitcoin

Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Post Altcoin

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Dogecova Dogecar u Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV

Post Altcoin

7 songů Bitcoin, které chcete poslouchat před rokem 2013, je u konce

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin základy

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem