Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením | Czech.Lamareschale.org

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Vsaďte si! K dispozici je služba, která vám umožní používat BlackCoin, je proof-of-sázce altcoin, anonymně uzavírat sázky na Světový pohár utkání. Tato služba, BlackCoin sázky, vám umožní používat BlackCoin peněženku poslat své BlackCoin sázky do značné Tipspolečnosti, kde se vaše předpovědi o výsledcích Světového poháru zápasy budou postavilo proti předpovědím mnoha jiných lidí.

Na přední straně webových stránek je místo, kde najdete aktuální shodu v pokroku. Ukazuje státních vlajek obou týmů hrajících slovy „in progress“ mezi nimi, což znamená, že zápas se děje právě teď. Pod „in progress“ značkou, je k dispozici tlačítko „detaily“. Po kliknutí na toto tlačítko, budete přesměrováni na jinou stránku, která zobrazuje všechny BlackCoin adresy, které uvedli sázky na aktuální hry. Nalevo od adresy, webové stránky zobrazuje jednu ze dvou národních vlajek určit, na které tým adresa sází na. Jak na titulní straně a na stránce s podrobnostmi, můžete vidět, kolik sázky byly umístěny na hru v současné době probíhající a předpokládaného návratnost investic (ROI) pro vítězné sázky. Na webových stránkách připomíná sázkaře, že plánovaný ROI se mohou měnit v průběhu sázení v závislosti na výši sázky uzavřené. Současná hra, v době, kdy tento článek je napsán, je Austrálie vs Nizozemsko; 3,543 sázky byly umístěny na této hře, a plánovaný ROI je 1501,2% pro ty, kteří vsadit na Austrálii.

Pokud jste BlackCoin uživatele znamená, že futbol (nebo fotbal, pokud dáváte přednost), fanoušek, který se dívá na Světový pohár, a máte zájem o anonymně sázejí na nadcházející hry, můžete začít dělat své sázky na BlackCoin Sázení po provedení jen některé jednoduchých kroků. Vážně, jen pár kroků. Ale pokud jste na krypto-měně, a nemají žádnou BlackCoin, budete muset koupit nějaké, než budete moci začít sázet s ním.

Získání BlackCoins Použití Bitcoin Exchange

Nejjednodušší způsob, jak koupit BlackCoin je pomocí svého fiat měnu (dolary, libry, jenu a podobně) na nákup Bitcoin a pak používat tyto bitcoins koupit BlackCoins. Můžete si koupit bitcoins pomocí jednoho z mnoha Bitcoin výměn. Nejznámější pro přímý nákup je Coinbase, zatímco nejpopulárnější burza, která zahrnuje obchodní platformy a obchodování mezi uživateli, je Bitstamp. Nyní, když máte nějaké Bitcoin, můžete si jej stáhnout z výměny do peněženky na Cryptsy, jiný typ výměny, která se zaměřuje především na výměnu různých kryptografických měn (nebo digitální měny) pro ostatní. Správný výběr je zde velký, takže aby bylo jednoduché, stačí se podívat na trhu BCBTC.

Jakmile budete mít své BlackCoins, stáhnout BlackCoin peněženku tady, z domovské stránky BlackCoin. Otevřít peněženku, přejděte na kartu „přijmout mince“, a zkopírujte „Address“ (dlouhý řetězec čísel a písmen upperlowercase) do odtahové pole BlackCoin na Cryptsy.

Tak, teď máte BlackCoins musíte vsadit na Světovém poháru! dost snadné, že? Zde je návod, jak můžete použít tyto BlackCoins umístit své sázky s BlackCoin sázení:

Jak sázet na Světovém poháru s BlackCoin sázení

Krok 1: Vsaďte

V horní části domovské stránky na BlackCoin sázení, je uživatel upozorněn, že nejsou tam žádné složité postupy při uzavírání sázek. Nemáte ještě muset provést i se zaregistruj na internetových stránkách. Můžete jednoduše odeslat BlackCoins na správnou adresu, která se zobrazí na domovské stránce, kde jsou umístěny aktuální a nadcházející hry. Jediným požadavkem umístěn na sázení od BlackCoin sázení je, že musíte vsadit alespoň 10BC a můžete se vsadit, ne více než 1000BC. Pokud vsadíte pod minimum 10BC nebo vyšší než maximální 1000BC, vaše mince budou automaticky vráceny, minus 5% z poplatku. Musíte umístit své sázky v průběhu sázení. K dispozici bude časovač na obrazovce, nebude moci sázet před spuštěním časovače nebo po klesne na nulu.

VAROVÁNÍ!! Pokud hodláte vsadit pomocí BlackCoin sázení, ujistěte se, že používáte stolní peněženku poslat své mince sázkového adresu. Nepoužívají online peněženku nebo výměnný účet. Jako BlackCoin Sázení nepodporuje účty, jediná věc, kterou poskytuje spojení k penězům je vaše BlackCoin adresu. BlackCoin Sázení vás upozorní na jejich FAQpage, že pokud posíláte mince z webového peněženky nebo přímo z výměny, vaše výhra bude pošlou k poskytovateli peněženky nebo k výměně, ale pravděpodobně nebude dělat to na váš účet. Proto je velmi důležité, že používáte stolní peněženku, aby zajistily, že neztratíte své peníze.

Krok 2:

Užij si hru! Poté, co jste umístili své sázky, vše, co musíte udělat, je sledovat hru a doufám, že váš tým vyhraje. Dívat se svými přáteli, rodinou, nebo se dívat na to sami. Ať už to udělat, nezapomeňte se bavit! Pokud váš tým prohraje, pak lepší štěstí příště. Existuje mnoho her v řadách, a spousta možnost sledovat a „hrát“. Nicméně, pokud váš tým vyhraje, pokračujte krokem 3.

Krok 3: Co se stane, pokud vyhraji?

Jakmile jsou sázky byly umístěny všechny BlackCoins dostat do jediné ceny banku. BlackCoin Sázení trvá 5% z celkového banku na pomoc rozvojovému fondu a podporovat webové stránky obecně. Nicméně BlackCoin zaručuje, že vítězové získají alespoň své peníze zpět plus procento z celkového banku, která je dána množstvím sázkaře v hrnci. Výplaty budou zaslány výhercům, jakmile hra končí. Nesmíte přijímat výhry okamžitě, je to proto, BlackCoin ručně kontroluje výplaty, aby se ujistil žádné chybné platby jsou zasílány výhercům. A to je vše! Gratulujeme, vyhráli jste svou sázku! Nyní můžete zahájit proces sázení přes tím, že sázka na další hře, nebo můžete jen držet peníze.

Mince Brief v žádném povzbuzuje nebo podporuje hazard. Jen jsme chtěli, aby se tyto informace k dispozici každému, kdo se již hledá sázení Světového poháru. Jste jednotlivec, jste zodpovědní za své rozhodnutí. Vyhrát nebo prohrát, sázky na vlastní nebezpečí.

Související zprávy


Post Altcoin

Přístup do Darknet do 2 minut - průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Skutečně anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Dogecoin přijal Twitch.tv!

Post Altcoin

Co je Darkcoin, anonymní měna?

Post Altcoin

Systém GAW Miners je konečně odhalen

Post Altcoin

Analýza: Bill Gates říká, že Bitcoin je lepší než měna

Post Altcoin

Vědci žádají o dary Bitcoin & Dogecoin

Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)

Post Altcoin

10 Užitečné nástroje pro připojení k Bitcoin trhu

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) je nyní vyzbrojen multisig