Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část | Czech.Lamareschale.org

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

V rámci oneof analýzu Bitcoin, ethereum a potenciál pro nový systém „Bit-thereum“ Orisi teprve krátce dotkl. Orisi je prostředníkem, který by mohl vytvořit most mezi Bitcoin a ethereum, které by byly potřebné k vytvoření bitové thereum.

Orisi White - Decentralizované Rozhodci pro Bitcoin, ethereum nebo jinými systémy

Distribuované smlouva vysílá transakci, aniž by ji dokončili, dokud nejsou splněny ustanovení uvedené ve smlouvě. To existuje v síti, jako je například ethereum s vlastní hodnotou a informací. To pak provádí transakce podle předem instalovaným informací. Nikdo má celkovou odpovědnost za smlouvy. Ve většině případů je zapotřebí rozhodce třetí strana ověřit, zda jsou splněny všechny podmínky smlouvy, známý obyčejně jako Oracle.

To umožňuje několik možných slabých míst: Oracle může být napaden, nejistota výstupu Oracle navzdory podmínkám plněny, Oracle by mohly zmizet před dokončením transakce nebo Oracle mohl být poškozen. Orisi vidí jednotný přístup k serveru jako neschopný poskytnout přiměřenou jistotu. Navrhuje řadu distribuovaných Oracles, běh několika důvěryhodnými osobami, namísto jednoho rozhodce. Většina z této skupiny se musí dohodnout na výsledek za transakce, které mají být dokončeny nebo zrušeny. Tento přístup má nepřeberné množství výhod, včetně; obtíže a náklady z uplácení více než polovinu ze sady Oracles, více neprůhledné nálezu procesu, obtížnost hackování kvůli řadě hosting poskytovatelů, spolu s rozdíly v počítačovém hardware a software, a zvýšení bezpečnosti softwaru v důsledku dlouhodobého pojem komunita zapojení.

BetMoose - Vytvoření více decentralizovaných sázkovou platformu

Ethereum umožňuje libovolné zakázky, které mají být vytvořeny s lehkostí, což umožňuje vícenásobné vlastnictví osob. Dohoda s podmínkami smlouvy ze strany držitelů smluv by umožnila ochranu finančních prostředků, spolu s řadou Orisi ze Oracles oprávněna posuzovat, když majitelé mohou smluvní nedosáhnou rozlišení a decentralizovaný demokratický systém, který odměňuje lidi za spravedlnost okamžitě vyvíjí. To nálevky přímo do on-line hazardních her koule.

BetMooseis provozují spoluzakladatel a CEO Adam Král. Jedná se o on-line hazardních her platformy, která umožňuje komukoliv vsadit nebo hostitelské sázky na jakékoli téma, ať už je to sport, politika, celebrity drby, ceny akcií, nebo cena ropy. Každá sázka je zobrazena veřejně a BetMoose nemá žádný vztah s tím, co je zveřejněn na webu přes odebrání nevhodný nebo nelegální obsah. Soukromé zakázky jsou určeny k realizaci brzy, aby osoby na osobu sázení s pult lepší, anonymně. BetMoose si zakládá na skutečném člověka k člověku připojení. Tradiční burzy sázek jsou buď spustit s knihou ovládanou ústřednou, která omezuje sázky vzhledem k pravidlům webu nebo povolené částky vsadit, nebo soukromé sázení mezi skupinou osobně přátel, který není silně zapojen. Uživatelská přívětivost je také velký fokus s BetMoose a obyčejná kalkulačka běží matematika za všech sázek, které podle jejich názoru bude lákat více lidí do sázek vzhledem k vyšší transparentnosti.

Hostitel může také těžit z sázek prostřednictvím přijetí určitého procenta z každé výplaty, což umožňuje BetMoose vytvořit platformu pro cokoliv od virtuální sporty na akciových opcí. Osobní stránky mohou být sdíleny shromažďovat sázkaře do jednoho prostého hub, nebo pomáhat při shromažďování uživatelům v případě konfliktu. Je-li něco, co není vyřešen v určitém časovém horizontu, BetMoose mohly zasáhnout a řešit takové otázky, ale moderátoři nemají žádnou kontrolu nad nesporných sázek. Sázky, které nemají jednoduché řešení může být zrušena, zasílání veškeré finanční prostředky zpět původním majitelům. Také BetMoose účtuje pouze poplatky na ty, kteří přicházejí ze sázky s kladnou částku. Pozdní sázkaře jsou nahrazeny jejich finanční prostředky, a oni zaplatí horníků poplatky.

Někteří spekulovali, že místo toho, aby BetMoose rozhodovat sporné sázky, systém podobný Orisi je více Oracles mohl nahradit místo. To by zahrnovalo řadu arbitrů, kteří se rozhodnou, zda je či není bet by měl projít ve světle sporu. Pokud ti v konfliktu nemohli usadit, pak skupina svými vrstevníky budou shromážděny, ať už prostřednictvím BetMoose, nebo prostřednictvím univerzálního systému arbitráže, a smlouva by dokončit sázku přes většinovým hlasováním. Tento univerzální rozhodčí systém, založený na individuálních uživatelských žebříčku Oracles spolu s bezpečností decentralizace by decentralizovat celý systém arbitráže na internetu, což umožňuje mnohem demokratické a spravedlivé, webu.

Bitcoin Cenové dává legitimitu otevřené bazaru a jiných systémů

Vytvořením prostředí, v němž se jedinec necítí hrozí, že jejich peníze odstraněny z nich neprávem od centralizovaných organizací Bitcoin poskytuje on-line trhu, který je prostý velkou část rizika, která on-line tržiště měli doposud. Ve spojení s naprosto svévolných pravidel, které umožňují uživatelům zvolit, co omezuje chtějí přihlásit k odběru, například s Open Bazaar, začínáme vidět nový vývoj, pokud jde o mezinárodním obchodu.

Komunita založené na férovosti, kvůli osobnímu prospěchu, že okamžitá se vztahuje na finanční konfliktů, by měla vzniknout. To by podpořilo non-věštci jim stát, vzhledem k oprávněnosti a dávek, spolu s podporou zdravého tržiště. Nuance zajišťuje více lidských Oracles je intenzivní, otevírání protipovodňová vrata pro transakce, které mají být provedeny s různými pravidly, na měnících platformách, jako je on-line hazardních her, zásob, nebo aukce domů se snadno dostupnou skupiny jednotlivců věnovaný Porozumění situace v případě, když vznikne problém. Investice do Bitcoin by se mohla stát mnohem atraktivnější pro cizince, neboť by to dokázat dřívější mylné představy o tom, že nejistá pracovní plošinu očividně nesprávné.

Místo toho, aby se odvrátil od on-line obchodování, protože mnozí z nich, když se setkali nepříznivé rozsudky, růst internetu by vedlo takové jednotlivcům hledat alternativy. Tyto alternativy lze nalézt v Bitcoin založených trzích s tarifních systémů Bit-thereum stylu a Oracle styl arbitráž. Takový model by idealistický tím zvyšovat Bitcoin priceexponentially tím, že podněcuje mnoho nových trhů s hromadit si přejí spotřebitelé, kteří hledají alternativu k neohrabaný on-line tržiště.

Související zprávy


Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Jak koupit Dogecoin s Paypal nebo kreditní kartou Okamžitě

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Post Altcoin

Co je Ripple? Pohled uvnitř Crypto 2.0

Post Altcoin

Jak nakupovat IOTA: Základní příručka pro začátečníky

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Darkcoin byl přidán do trhů s drogami Darknet