Lex Cryptographia, Bitcoin a Revoluce otevřeného bazaru | Czech.Lamareschale.org

Lex Cryptographia, Bitcoin a Revoluce otevřeného bazaru

Lex Cryptographia, Bitcoin a Revoluce otevřeného bazaru

Otevřete Bazaaris Dark Market spin-off, která je podporována oficiálním týmem Tmavě trhu, jít tak daleko, aby úsek otevřený bazar na svých internetových fórech. Otevřený bazar má schopnost využívat Bitcoinand kryptografii, aby se stal konkurentem likes eBay, tím, že umožňuje čistě peer-to-peer transakce bez středního člověka manipulující kompletní systém pro jejich prospěch. Tato představa okamžitě proudí do konceptu on-line aukční síně.

Ricardovský smlouvy, systém výměny dohodnuté množství bohatství, ačkoli ne bohatství samo o sobě, budou použity s cílem usnadnit takový progresivní systém. Jeho spojení s Temným trhu znamená, že Otevřená bazar je předmětem hodně auru tabu obklopující takových on-line tržiště. Tržiště, jako je Silk Road se stal nechvalně známý pro nejhlubší neřesti a zvláštností jsou k dispozici na internetu, dokonce jít tak daleko, že nakazit celý obraz Bitcoin v očích mnoha nezasvěcené.

Gamechanging Potenciální Ricardovský smluv

Původně vytvořil Ian Grigg a Gary Howland, jako doplněk k modelu plateb Ricardo, Ricardian smlouva je prostředkem překládat kapitál jakéhokoli druhu do série dohod, nebo obchodních schopni smluv. Převod systém přesune kapitál z jednoho účtu na jiný, tento systém je nutné určit typ kapitálu je vyměněn. Potenciál pro tisíce druhů obchodování s měnou, jako jsou lehátka, Bitcoin, Yen atd způsobuje vážné omezení v on-line trhu.

To vyvolává otázku, je-li měna vyměňovány on-line, co se příjemce skutečně dostávají?

Několik přenosové systémy odpovědět na tuto otázku úplně. Měna probíhá výměna je definována v podmínkách fiat měny, obvykle, a případné další problematické prvky, pokud jde o výměnu jsou odepsány v souladu s uživatelem. PayPal, například vyžaduje, aby Spojené státy dolar definovat hodnotu o tom on-line výměn. Zatímco ti obchodování wolfram-line jsou více závislé na dohodách uživatelů, neboť se nejedná o formu kapitálu, často obchodují nebo regulovány. Když vyměňování, ať už se jedná Bitcoinor další položky, pomocí externí reference je neohrabaná. To může vést k výměně nefér nebo nejistá. S americkým dolarem, tam jsou rozmanité formy, ať už on-line, fyzikální dolarů, nebo dolar převádí později. Tito všichni mají různé hodnoty kvůli čas potřebný k jejich převodu. Zlato je ještě nestálý, protože různé výměny může způsobit významné změny v konečné výše zdánlivě definitivní bohatství. Převedením na on-line platformu mezi těmito různými formami hlavicemi, případně číslování v tisících, stává logistickou noční můrou.

Existuje alternativa, nicméně. Místo toho, aby dohodu o uživatele a pak měnu, pomocí on-line systému, dohoda může být uživatel měnu. Tím, že smlouva o univerzální měna na platformě, která má pevnou částku ve vztahu ke každé jiné kapitálu, což umožňuje každé transakce, které mají být regulovány, pochopil, a také mnohem spravedlivější, standardizací to pro každého. Zmatek, pokud jde o to, co se obchoduje se tím značně snížena. Bitcoin je neuvěřitelné avenue pro tento systém, i když každá forma kapitálu, mohou mít prospěch z takového systému.

Jak se otevřou bazar funguje?

Prodávající by se rozhodnout pro smlouvy aukce stylu. Tento typ smlouvy by vyžadovalo podrobnosti o produktu, a podrobnosti o aukci, o hlavním městě dotyčné které mají být zapsány do požadované oddíly v souboru. Požadované pole bude obsahovat název položky, popis, minimální prodejní cena, koupit nyní cenu, datum ukončení platnosti a prázdné pole pro uchazeči pro vstup do souboru a přidejte jejich výši nabídek do smlouvy. Některé z těchto požadavků by bylo dobrovolné, jako je koupit si jej nyní cenu. Jako lidé se ucházely o jednu položku, smlouva je aktualizován s touto formální dohody, a jakmile je nabídka končí, je digitálně podepsán rozhodcem třetí strany. To je podobné jako na ověření Bitcoin transakce prostřednictvím vyhledávání. Po dokončení tohoto procesu, je Bitcoin adresa Multisignature na zakázku je vytvořen pro vítězný kupujícího. Tento proces je naprosto inovativní a mohl potenciálně zdecimovat konkurenčních on-line tržiště.

Tento projekt se provádí především v Pythonu. Architektura P2P sítě znamená, že prodávající nemusí být neustále k dispozici během jejího aukce zakázky časovém limitu. Proto je on-line verzi smlouvy nemusí odrážet nejnovější nabídku. Proto vyjednavač uzel bude nastaven tak, že smlouva by automatické aktualizace v případě nabídky. Uzel vyjednavač by vytvořit vlastní verzi smlouvy podepisovat smlouvy nabídek, aktualizujte měnící nabídkovou cenu, a dokončit smlouvu finální nabídky na prodejce pro digitální podpis, jakmile vyprší termín, to by pak vytvořit klíč adres. V případě, že prodávající podepíše smlouvu je poslán do arbitra třetí stranou, podobný koncept horník pro Bitcoin, pro vytvoření Multisignature Bitcoin adresou pro vítězného uchazeče, aby mohl tam předal finanční prostředky. Uzel vyjednavač se platí poplatek prodávajícím, a to prostřednictvím dalšího Multisignature adresu hostila další rozhodce. Kupující má kontrolu, a pokud se jim nelíbí způsob, jakým byla smlouva sjednána vyjednavačem uzel, mohou odmítnout podepsat smlouvu a vyjádřit spor o vrácení z Multisignature adresu.

Předběžný Povaha struktury s otevřenými bazar

Pojmy, které se zabývají OpenBazaar nejsou konečné. Základní infrastruktury a vytvoření základního systému má přednost před něčím, jako je aukční síň, transakční systém musí být nejprve finalizován. Nicméně, aukční dům je velmi pravděpodobná možnost již považován za velmi technické úrovni. Byly navrženy další geniální nápady, ale jejich začlenění prokáže, že největší výzvou.

Vývoj systému se ukázala být mnohem složitější, než realita formulování konceptů, které by potenciálně mohly inovovat průmysl. Aplikace je tvrdší než plánováním. Návrh OpenBazaar popisuje specifika Ricardian smlouvy a aukční dům v detailu, ale to by nemělo být podmínkou pro uživatele tak, aby omezila překážky vstupu. Složitost systému by bylo nepotřebné informace pro mnoho uživatelů, ale přesto silný advokát pro ty, kteří se rozhodnou ho výzkumu.

Otevřený bazar mohl vytvořit Transaction Pojistné smlouvy

Prodávající může být jisti, že tyto finanční prostředky na smluvní položky skutečně existují v případě, že kupující předal sjednanou výši bitcoins na Multisignature Bitcoin adresu. Prodávající by pak loď položku na adresu kupujícího, nebo dokončit výměnu ve nicméně metody. Kupující může také být vrácena z Multisignature adresu v případě, že rozhodce je spokojen s jeho důkaz, že smluvně položka nedorazil, nebo došlo k další vážné nesrovnalosti.

Ručení vazba je vyžadováno arbitrem uzlu u prodejce i kupujícího. O ručení dluhopisů je významné množství Bitcoin odeslán z obou kupujícím a prodávajícím. To je drženo v Multisignature Bitcoin adresu, která bude náhrada Bitcoin kdy smluvně transakce dokončena. Byl spor nastat, a jedna strana je prokázáno, že úmyslně na vině, že záruka dluhopisové fondy jsou uvedeny na druhé straně jako kompenzaci. Náhodná porucha na rozdíl od škodlivého poruchy zahrnuje plavební společnosti poškozující zboží na rozdíl od úmyslně odesílání poškozené dobře. Hodnota jistota vazba je měnitelný a celý proces je volitelná. I když, přes webové pověsti systém ručení vazba bude méně a méně důležité pro zdobené jednotlivců na trhu.

Chcete-li ověřit rozhodce, Open bazar bude mít důvěryhodné skupina jednotlivců, a to bude expandovat do jiné na základě pověsti generované uživatelským hodnocením. OpenBazaar nenutí rozhodce a inovátoři by poskytnout první extrémně hoden důvěry skupinu osob. Arbitři jsou vybráni ze strany kupujícího a prodávajícího na základě hodnocení.

 Potenciální Revoluton Market in the Making

Ricardovský zakázku prostřednictvím Bitcoin Multisignature adresy mají potenciál pro podporu celé platformy pro transakce, včetně dražeb, které by soupeřit likes eBay. Prostředky, kterými by se vyskytují stále vznikají, nicméně, vyjednavač třetí strana by teoreticky být dostatečný moderátorem transakcí. Tým OpenBazaar potřebuje více vývojářů, a zatímco tmavá trh má potenciál, rozsah projektu byl mnohem větší než měřítko kapacity týmů. Tým OpenBazaar žádá o pomoc a byl velmi otevřený s jejich kódem tak, že příspěvky mohou být provedeny, jakož i žádat o Bitcoin dary.

Následky tento trh by mohl mít díky které mají prokazatelně identity, systém hodnocení, uzel třetí strana a využití prostřednictvím Bitcoin adres by odstranila nějakou vážnou potenciál pro scamming. To by vytvořilo univerzální mezinárodní trh prostřednictvím Bitcoin a zároveň odstranění hodně z poplatků spojených s eBay, Amazon, nebo jiných on-line prodejců. Levnější, rychlejší, bezpečnější, all inclusive, a potenciálně extra-právní, tržiště.

Bitcoin otevřel stavidla k internetovým kultury s větší svobodou, než se dokonce bylo možné, přes všechny hranice mezi zemí a různých nástrojů měny. Avšak ještě zajímavější, je schopnost, že platforma jako otevřené Bazaarhas vytvořit libovolné právní systémy. Vzhledem k tomu, že smlouvy mohou představovat jakýkoli druh výměny, potenciál, že takový systém by mohl být použit pro využití jakékoliv formální nebo neformální řadu zákonů je neuvěřitelně fascinující. Nejen, že by trh byl prostý národ předpisů, ale celé komunity sdílejí některé společné víry nebo hodlají určité ochrany by měl možnosti, jak stanovit takové prakticky bez již existujícího zákonodárného sboru vládnout nad nimi. Mohly by se donutit, aby dodržovaly zákon, nebo se vyhnout jinému, aniž by bylo nutné zapojit politicky. Tento dobrovolný forma smlouvy rozhodčí řízení je možná nejdemokratičtější možnost na individuální úrovni v nedávné historii.

Lex Cryptographia- Inovační Idea, ale ne nutně nový,

Chcete-li pochopit kořeny tento systém rozrostl z, je třeba vrátit se stovky let k jednomu z prvních objevů v decentralizovaném obchodní a smluvní vymáhání, lex mercatoria.

Historie lex mercatoria

Lex mercatoria byl původně tekutin založena obchodníky regulovat trh. Přes místní variaci, to mělo mnoho vlastností sponek, které byly dohodnuty na mnoha místech po celé Evropě. Tento systém se zvýšil z potřebě rychlé a efektivní, legislativní síly, která byla univerzální. Na rozdíl od bytí vystaven měnícím se zákony jednotlivých zemí, obchodníci by mohla následovat jeden kód na míru jejich potřebám kdekoli oni šli. Tento systém podpořen obchod v regionech existoval. Středověký Lex mercatoria nepochází z jakékoliv singulární zákonodárce místo se skládá ze systému zásad, které by mohly být přizpůsobeny nebo znovu upravených a vyrostl z touhy uživatelů. I když neexistuje žádná definitivní pochopení specifika starověkého lex mercatoria o tom, zda došlo k tuhá uniformita či improvizované otázky, zda je aplikován na všechny obchodníky, nebo byl manipulován tím úspěšnější, vliv to má na globálním trhu je zřejmá. Tento koncept může být také obnoveno mimo ekonomické sféře.

Moderní Lex mercatoria

Ačkoli revivalists v šedesátých letech se pokusil obnovit nějakou formu lex mercatoria, rozšířené přijetí již neexistující. K tomu, aby tento systém fungoval, přičemž zamýšlený přínos je rozhodčí pravidel se ponechává na uživateli, prochází již existujícího soudního systému, nebo jak se vyhnout ekonomické zákony na místě je obtížné. Trans-Lex Principlesare extrémně robustní řada pravidel vycházejících z mezinárodního práva, vnitrostátní situace, soudních sporů a smluv, které byly sestaveny, aby ti v rámci systému lex mercatoria schopnost obracet se veškerých rozhodnutí a rozhodovat, smluv. Každý text má jakousi exegeze, které zvýrazní jeho praktické využití, a jeho vzájemné vztahy s jinými principy TransLex. To umožňuje nový Lex mercatoria rozvíjet. Nicméně to neřeší otázku platformy, kterou by takový trh neexistuje.

Jejich webová stránka uvádí,

TransLex-Principlesmay využít k mnoha účelům, například jako prostředek:

  Určit příslušná pravidla ve sporu v případě, že strany zvolily „mezinárodní obchodní právo“, „obecné právní zásady“, „lex mercatoria“ nebo podobně;

  Pro určení rozhodného práva, pokud chybí možnost volby práva stranami, rozhodci rozhodnout, že se tento koncept sporu před nimi;

  Pro umožnění autonomního výkladu a pro plnění vnitřních mezer v mezinárodních úmluvách a další jednotné právní řády instruments16;

  S cílem umožnit „mezinárodně užitečný“ stavbu vnitrostátního práva v mezinárodních sporech;

  Zjistit sporný význam klíčových právních podmínek nadnárodního obchodu, například „vyšší moci“, „strádání“, „nejlepší úsilí“, „čas je esence“, „FOB“, „CIF“ atd.;

  Doplnit nebo opravit budoucí evropský občanský zákoník v mezinárodním obchodním disputes17;

  Poskytovat právní know-how o moderním obchodním právu na rozvojových a transformujících se zemí;

  Poskytovat informace o mezinárodním právu k ostatním věd (politika, ekonomie, sociologie), které se zkoumají střet mezi územním omezení zákona a transnacionalizace mezinárodního obchodu a obchodu v éře globalizace.

TransLex hodlá průběžně aktualizovat s více rozhodnutími a jejich vysvětlení spolu s vazbami s dalšími rozhodnutími bez přestávky, aby bylo vytvoření knihovny schopného umožnit jakoukoli formu nuancí arbitráže vyvíjet na trhu Lex mercatoria.

Lex Cryptographia

Tato revoluce je rovněž použitelná pro Bitcoin Bezpečnosti a šifrování pomocí Lex Cryptographia. Škodlivý horník mohly těžit bloku, který obsahuje dvojí výdaje pouze do té doby platit obchodníka, a vysílat blok. Škodlivý horník mohl koupit Bitcoin s upraveným peněženky, který předkládá dvojí útraty, by pak důl, stejně jako oni měli kapacitu před vrácením kapitál. Řešením tohoto problému je mít poctivé horníky stavět na takových blocích, přesto to má potenciál na několik nedostatků. Tyto podvody jsou obtížné najít, automatické oznamování podvodů by mnoho nevinných horníků bloky vypadají jako pokusy o podvod a horníky, kteří se rozhodnou nepracovat na bloku potenciálně mohou přijít o své úsilí v oblasti těžby.

Některé změny by mohly řešit tyto problémy. Tím, že horníci předložit double tráví na sebe ke službě pomocí externího software, mohou odhalit podvod bloky, když uvidí svou dvojí útraty. Podvod bloky bude šířen přes všechny zúčastněné v řetězci, tak ne plýtvat práci scammer zatímco úhrady dalších horníků a zachování jejich úsilí. Tento systém je funkční tak dlouho, dokud většina horníků jsou poctiví. Hlasovací mechanismus při volbě bloky budou použity, ale ne libovolných transakcí. Tímto způsobem bitcoins jednotlivců by neměl být ukradené, ale horník může odmítnout těžit podezřelé blok. To dává naprostou kontrolu nad tím, jak horník speciálně dělají jejich bohatství a moci podpořit jakousi pověsti systému.

Důlní pool mohl nabídnout to jako volitelnou službu, která je placena. Oni by vytvořit aplikaci, kde obchodníci mohli podat transakcí a varování by se pop-up, pokud stejný double podpis bylo pop-up. Mohlo by také určit, kolik těžba byla prováděna na určitém bloku scammer. Pokud horníci byli nabídnout to, kupec mohl vybrat, kolik douoble ochrana výdaje by chtěl, aby se hodí svůj požadovaný příjem. Nicméně, pokud jedinci nechtějí působit prostřednictvím těžební bazény, by mohl být zaveden velký rozhraní, pokrývajících horníků. Podobně jako lex mercatoria, by to umožnilo fluidní tržiště, ve kterém jeden souhlasí s nastaveným pravidlem oboustranné podpisu, nebo můžete zvolit, aby ji ignorovat.

Rozhodci budou použity ke zpracování veškeré spory a zkrátit prosazování, a v podstatě poskytují dobrovolnou soudní systém ke komunitě. I když to není přesné provádění Lex Cryptographia, a nezdá se, že otevřít Bazaaris v současné době plánuje využít všechny aspekty nápadu, je možné, že vývojáři jsou si představovat se rozšiřují po svých současných plánech, nebo pomocí tohoto systém poskytování ‚proof of concept‘ pro budoucí systémy.

Související zprávy


Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Bytecoin (BCN), stav umění, anonymní kryptocurrency

Post Altcoin

Prodáváme Litecoins s Paypal za hotovost USD nebo EUR

Post Altcoin

Rise of Potcoin

Post Altcoin

Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu

Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Příručka krok za krokem k vypalování vlastního Bitcoin uzlu

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Hledáte práci a zaplatíte v Bitcoinu? Zde je šest webových stránek, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Bitový objem

Post Altcoin

Jak nárokovat svůj Bitcoin Cash a prodávat jej za Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost