Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další | Czech.Lamareschale.org

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Bitcoin výrobce těžební hardwaru KnCMinerfinalized investiční kolo $ 14M Series A v čele s Nordic bázi rizikového kapitálu pevnou Creandum a radil technologie investiční banky GP Bullhound.

load...

Finanční prostředky budou věnovány na rozšíření operací z hardware design do softwaru, aplikací a cloudových služeb, stejně jako urychlit KnCMiner v růstu obecně.

Den nebo tak poté, co oznámila, KNC je cloud těžební služby, KNC mrak, se nyní uvádí, že řada A investice kolo $ 14m právě dokončena. Jak uvedl spoluzakladatel firmy:... Toto kolo financování bude dále upevní naše vedoucí postavení v konstrukci hardwaru a nasazení kryptoměna služeb.

load...

KNC se v současnosti zaměřuje na poskytování svého Titan Scrypt horníka a šarže 2 ze svých oblíbených, ziskové Bitcoin horníků „Neptun“, do konce letošního čtvrtletí.

Dva nejlepší-zařadil univerzity USA, New York University a Duke University, které nabízejí kurzy cryptocurrencies poprvé.

Profesor Geoffrey Miller učil Zákon a podnikání z Bitcoin a dalších Cryptocurrencies, včera první třídu novým směrem NYU. 35 studentů se zúčastnilo zasedání - první ze série 14 - pokrývající základy peněz.

Kurz v New York University, jak je popsáno s profesor David Yermack vlastních slov „není ani tak o výuce znalosti Bitcoin, ale to je ukázat, jak některé z otázek, o majetku, financí a contractsare bude velmi rychle změnit v příští století. Tato technologie je nutí lidi, aby přehodnotili dlouholetou držené předpoklady.“ 

load...

Studenti katedry informatiky spolu se studenty z právnických a obchodních škol z Duke bude moci zúčastnit kurzu s názvem Innovation, narušením a Cryptoventures do příštího jara. Kurz se bude zaměřit se na potenciál podniků, které používají Bitcoin a kladkostroje.

Robocoin, aladlammú, BitAccess, BitXatm - globální Bitcoin ATMmarket je již podávána řada rozvíjejících výrobců. Nicméně, která není zastavení nové účastníky od útoku prostoru.

S jeho pozdní-srpen spuštění CoinOutlet doufá, aby se nájezdy v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví průmyslu, investovat teď, zatímco zájem o Bitcoin nabídky ATM zůstává vysoké a nové lokality pro Bitcoin bankomaty jsou stále objeveny.

Navzdory silné konkurenci ve svém oboru, a příchozí předpisů, generální ředitel CoinOutlet je velmi pozitivní. Vysvětluje, že jádro předností svých bankomatů je, že je to docela jednoduché a přímočaré. „Vy si je (bitcoins) ihned, nemusíte čekat, nemusíte se nám údaje o bankovním účtu.“ Jako regulace Bitcoin, jako je New York BitLicense se domnívá, že „tyto stánky se stane více než jen kiosky jako regulace se stává jasnější.“ 

PayStand vydala e-commerce plugin pro WooCommerce který umožní WordPress obchodníkům nový způsob, jak akceptovat Bitcoin.

Se zprávami, PayStand připojí BitPay se stala nejnovější platby Bitcoin procesor integrovat své služby s WooCommerce. Volný e-commerce nástrojů je populární metoda pro webové stránky WordPress přijímat platby.

Začátkem tohoto roku, v dubnu, poskytovatel platebních řešení PayStand ukázalo, že obdržel $ 1 m ve financování, a také oznámil, že budou podporovat Bitcoin. Na webové stránce WooCommerence to je prohlašoval, že WooCommerce mocnostem 17,77% ze všech e-commerce webové stránky, a to je víc než 381,187 webové stránky! Všechny tyto obchodníci používající Woocommerence jsou nyní schopni přijímat platby Bitcoin pomocí plugin vyvinutý PayStand.

Investice rameno BitFury Group, BitFury Capital, je na to znovu.

Skupina učinila to, co nazývají „strategické“ investice do BitGo, o Bitcoin bezpečné výrobky poskytovatele. Je to BitFury Capital druhý investicí do Bitcoin prostoru, zdůrazňující snahu podporovat up-and-nadcházející poskytovatelům služeb, jejichž cílem je, aby Bitcoin jen trochu více uživatelsky přívětivé.

BitFury Capital je fond semeno, které zahájil na začátku července, jejich první investice byla oznámena dne 22. Srpna, poté, co investovat do toho, co bylo popsáno jako prominentní Bitcoin poskytovatelem peněženky. Zatímco Bitcoin je pricemay nedávno klesla, který nebyl zpomalil je dolů.

BitGo byla první společností komercializovat multi-podpis technologie. BitFury Capital, udělal strategickou investici do BitGo, což dále demonstruje důvěru v multi-podpisu technologii BitGo je. Existují však i další zajímavé aspekty tohoto příběhu stejně. BitGO obdržel $ 14 milionů na celkové finanční prostředky ve výši 14 milionů $, včetně 12 milionů dolarů série A round vedená Redpoint Ventures a radarových Partners, ještě před nedávnou investici. Co BitGO bude používat prostředky pro není jasně definována, ale bude to určitě jim pomůže rozšířit své podnikání. Bylo by zajímavé zjistit, co budoucnost bude pro BitGo, stejně jako pro multisig, teď, když velcí investoři jsou stále více nalévání peněz do technologií.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak získat vlastní adresu Bitcoin

Post Altcoin

Jak chránit svou peněženku Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Cesta od Odeslat k příjmu

Post Altcoin

Bratislava podzemní převzetí Worldcoin Ačkoli WDC Alliance vyrazí revoluční Drunk Turtle Peněženka Release

Post Altcoin

Bitcoin základy

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Jak analyzovat Bitcoin cenu jako Pro

Post Altcoin

Darkcoin byl přidán do trhů s drogami Darknet

Post Altcoin

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Post Altcoin

Co jsou Altcoins?