Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Obyvatelé Indonésie nyní mohou koupit a přijímat Bitcoin na přepážce na více než 10.000 ‚Indomaret‘ samoobsluhách po celé zemi. Projekt byl vytvořen z iniciativy Bitcoin Indonésii a bude probíhat prostřednictvím výměny Bitcoin.co.id ve spolupráci s platební procesor iPaymu.

load...

Problémem v Indonésii je, že opravdu velké procento populace nemá přístup ke všem bankovním službám. Podle údajů z finančního začlenění údajů Světové banky z roku 2011, pouze 20% Indonésanů ve věku 15 let nebo starší mají účet u formální finanční instituce. A věděl, že Indonésie je opravdu lidnaté země s počtem obyvatel 250 miliony obyvatel můžeme snadno předpokládat, že země je v lepšího platební sítě. Zájemci propouští peníze pomocí této služby nebude potřebovat přístup k bankovnímu účtu. Uživatelé Bitcoin.co.id budou prostě muset vložit nějaké peníze na Indomaret obchodě s cílem dovršit své účty. Ačkoli toto řešení by vyžadovalo zákazníky nějak najít přístup k internetu s cílem získat přístup k bitcoinin svůj účet, se říká, že jiný produkt je v potrubí, aby pomohl lidem, aniž by dokonce webových zdrojů ke zdroji digitálního měnu.

load...

Dobrá zpráva, pokud jste kryptoměna nadšenec a cestovatel, který používá CheapAir.com. Calabasas, Kalifornie-založil službu, která je ve Společenství pro jejich přijímání plateb Bitcoin dobře známý rozšířil své pole působnosti krypto-spřízněný nyní přijímá dogecoin a litecoin. 

S obrovským úspěchem CheapAir dosaženo, když začali přijímat Bitcoin listopadu 2013, které se nyní rozhodli partnera s GoCointo začít přijímat platby dogecoin a litecoin. Od té doby se jeho prodeje Bitcoin trumfl $ 1,5 milionu, což je částka, která převyšovala původní očekávání společnosti, Jeff Klee, CEO CheapAir řekl Forbes. CheapAir umožňuje nejen zákazníci koupit letenku pro Bitcoin, ale také možnost rezervovat hotelové pokoje, pronájem aut a dokonce i výletní cesty na jednom místě. To dává nadšence kryptoměna ještě více možností o tom, kde utratit své digitální měny. 

load...

Možná si vzpomenete, že počátkem letošního roku (únor, abych byl přesný), Bitcoin nákupu / prodeji dohazovač LocalBitcoins.com oznámili, že pracují na projektu Bitcoin ATM.

Tam byl dokonce první várka k dispozici, ale nyní je služba přijímá objednávky na jejich novější vypadající zařízení, které LocalBitcoins říká nevyžaduje připojení k internetu.

Po oznámení Místní Bitcoin je, že se pracuje na Bitcoin bankomatů, nová oznámení přišel, aby nás informoval, že jsou připraveni přijímat objednávky. V souladu se specifikacemi vyslaných na jejich blogu, ATM bude stát 1500 EUR (+ DPH pro zákazníky v EU). Zařízení má velikost milimetrovou 318 x 340 x 264, a hmotnosti 15 kg, s kapacitou 300 bankovek do stohovače. Také zmínil, že zařízení může být naprogramován tak, aby použít téměř jakýkoliv fiat měnu, ale jen jeden může být použit najednou.

DigitalTangible, ve spolupráci s dealery Amagi Metals

Který nedávno dělal titulky s jejich vyhlášení, aby nakonec přestat přijímat USD jako platbu za drahými kovy, zavádějí tržiště, které umožní investorům k výměně bitcoins zlata v reálném čase. Přináší na trh svou patentovanou „Proof of Custody“ transparentní dodávky a zlato úschovy systému. Tato iniciativa se snaží využít Bitcoin Blockchain vytvořit systém s nízkými náklady na drahých kovů prodejců a zkušených obchodníků, aby okamžitě vyměnit zlata volatilita pro to Bitcoin je.

DigitalTangible umožňuje uživatelům koupit zlato přímo bitcoins. Poté, co uživatel nákupy zlata, drahých kovů je umístěn ve vazbě, a kupující obdrží doklad o úschově, spolu s některými digitálními žetony. Tyto prvky se pak umístí na obchodování exchangewhere tokenů koná. Uživatelé mohou proplatit své zisky, převádění žetonů do bitcoins nebo fyzického zlata, které budou odeslány na jejich dveře. To je vše díky DigitalTangible své patentované Proof of Custody transparentní dodávky a zlato úschovy systému, nová inovace, které oni přináší na trh.

Alternet Systems oznámila, že její dceřiná společnost Alternet Platební Solutions (APS) zahájila svou celosvětovou Bitcoin zpracování plateb podnikání. Oni dosáhli tohoto přes partnerskou dohodu o strategické kanálu s BitPay

APS uzavřela nevýhradní dohodu o prodeji a podpořit BitPayplatform v klientské základny Alternet je. S odbornými znalostmi Alternet v rámci mobilních a rušivé platby technologického podnikání, budou se soustředit na poskytování Bitcoin platby za podnikání obchodních transakcí. To zahrnuje výměnu nativní měnu Bitcoin a / nebo Bitcoin vůči USD v Severní a Jižní Americe, v Karibiku a v asijsko-pacifickém regionu.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Fluttercoin: nová myšlenka v alternativách k Bitcoin

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Jak koupit Zcash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Co je to Dogecoin

Post Altcoin

Hledáte práci a zaplatíte v Bitcoinu? Zde je šest webových stránek, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jednoduchý nástroj pro dolování kryptocurrency pro X algoritmy

Post Altcoin

Jak nárokovat svůj Bitcoin Cash a prodávat jej za Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

6 tipů, které vám pomohou cestovat s Bitcoin

Post Altcoin

Jak vytvořit Bitcoins z vašeho domácího počítače

Post Altcoin

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin