Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa | Czech.Lamareschale.org

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Po dlouhé přestávce se mince Brief Daily Report se vrátil! Hodně se děje v digitálním světě měn, a zde jsou některé nedávné události, které jste zmeškali.

Twitch.tv Přijímá dogecoin

 
load...

Dneska, přes Twitter, masivní online video streaming služba, Twitch.tv, oznámil, že se nyní přijímá Dogecoinfor svůj plán Turbo předplatného.

Srandu, a energický, komunita Dogecoinis skvělý zápas pro komunitní orientované stránky škubnutí je. Shibes byli nadšeni zprávou. Mnoho z nich oni již koupil odběr pomocí dogecoin a cena měně, je od té doby ve zprávách zvýšila o 17%.

load...

Apple Pay Double Poplatky svým uživatelům

Nárokovaná Bitcoinrival, že i Bitcoin investor Marc Andreessen chválili, má dvojité nabitý mnohé je to usersfor nákupy. Zatímco uživatelé popisovat zkušenosti s používáním Apple Pay as pohodlné a snadné, byli frustrovaní a naštvaný vidět, byly účtovány dvakrát za každou platbu byli udělali s touto službou. Velmi zajímavý vývoj, a ten, který upozorňuje na některé negativní aspekty centralizované platebního systému. To je dalším příkladem výhod Bitcoin je.

Nicméně, Apple Pay právě začalo, a uvidíme, jak to je vývoj odvíjí.

Early Bitcoin Coder a Bitcoin Foundation Chief Scientist, Gavin Andresen, měl AMA Včera

load...

V Bitcoin nadace vedoucí vědec odpověděl na volání Reddit, která byla předložena se na AMA. On odpověděl mnoho otázek, počínaje v případě, že je stále v kontaktu s CIA, aby jeho myšlenky na altcoins. Zdá se, že Gavin je velmi nadšeni všechny non-měny použitích blockchain se. Přesto Gavin není fanoušek Altcoins, a uvedl, že jakákoli inovace v Altcoins lze snadno přidat k Bitcoin.

Kromě toho, že si myslí, že destilačním Bitcoin musí mít pevný vidličku, aby mohly přežít a měřítko správně, a zmínil se, že rozvoj jádro týmu je odklon od peněženky QT. A konečně, v prohlášení o ujištění, tvrdil, že je velmi jistý, že tam nejsou žádné velké chyby v Bitcoin v kódu.

Ransomware Pojme italské vlády počítače rukojmí Bitcoin

Virus, který jsme informovali o několika měsíci, se v poslední době šíří theItalian vládní počítačové sítě. Virus by se šifrování souborů a hrozí, že pouze jejich dešifrování v případě bitcoins bylo dodáno na adresu uvedenou. Částka 400 eur u každého souboru, pokud nebylo zaplaceno předem zdvojnásobil po třech dnech.

Jako většina vlád na federální úrovni italská vláda byla velmi nervózní z on-line měny, ale místní úrovni nemá žádný kontakt s kryptoměna. Policisté byli šokováni, když zjistili, že oni nemohli dohledat transakce Bitcoin poté, co zaplatil kybernetických zločinců. Podle policistů, hackeři dokonce tu drzost, aby jim říct, jestli mají nějaké problémy s nimi spojit.

To děje v okamžiku, kdy se EU začala se zaměřením na související kryptoměna zločinu je určitě mít vliv.

Tecnisa stává největší Bitcoin Merchant v Latinské Americe

Brazilský realitní firma, Tecnisa, oznámila, že přijímá Bitcoin. Jako výsledek, to je nyní největší podnikání v Jižní Americe přijímat Bitcoin. To je obzvláště působivé novinky pro Brazílii, která má silné, ale snaží, Bitcoin komunity.

Tecnisa spojuje řadu jihoamerické firmy, které zpracovávají Bitcoin platby prostřednictvím platební kryptoměna procesoru, BitInvest. Tecnisa marketingový a mediální manažer, Gustavo Reis, řekl Coindesk,

Věříme, že R $ 1,8 mld, open-kapitálová společnost, jako je Tecnisa, bude tlačit na přijetí do všech stran počítadla: zákazníci budou mít více možností, jak využít a obchodníci budou mít větší objem transakcí, aby prozkoumala.

Související zprávy


Post Altcoin

16 úžasných a užitečných Bitcoin kalkulaček

Post Altcoin

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Post Altcoin

Analýza: Bill Gates říká, že Bitcoin je lepší než měna

Post Altcoin

Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě

Post Altcoin

GAW Miners CEO na Titanu KNC: Scrypt Mining is My House

Post Altcoin

Rise of Potcoin

Post Altcoin

Co je to Dogecoin

Post Altcoin

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Post Altcoin

Jak koupit Namecoin (Paypal, kreditní karta, hotovost) - 100% bezpečný a jednoduchý

Post Altcoin

Jednoduchý nástroj pro dolování kryptocurrency pro X algoritmy

Post Altcoin

Bitcoin základy

Post Altcoin

Krátké aktualizace mincí: do roku 2015