Anonymní kryptocity: jejich historie stručně | Czech.Lamareschale.org

Anonymní kryptocity: jejich historie stručně

Anonymní kryptocity: jejich historie stručně

Anonymita byla vždy vyhledávaným v měnové komunity digitální. Mnoho mylně domnívají, že Bitcoinitself je ze své podstaty anonymní, pokud je to ve skutečnosti, že poskytuje pseudonymity přinejlepším. To způsobilo značný rozruch v komunitě, a mnozí vývojáři začali nabízet své vlastní řešení.

load...

Narození trendu cryptocurrencies

Po kryptografické měny se začaly stále více rozšířené popularity v průběhu roku 2013, jsme také viděli obrovský nárůst jejich počtu. Pravdou je, že to není tak těžké pro někoho s nějakou základní znalosti vývojového programu vytvořit svůj vlastní mince. V určitém okamžiku jsme mohli vidět, že pár nebo dokonce více nových cryptocoins bylo propuštěno téměř každý den. Naštěstí to nebude trvat dlouho. Investoři a uživatelé měna začala hledat inovace, a to je, když mince, které dříve vyšetřován systémů s cílem zlepšit anonymity začal získávat popularitu také.

load...

První Bitcoin „chyba“

Mnoho lidí se mylně domnívají, že Bitcoin je zcela anonymní způsob platby. I když to nemusí být úplně špatně, protože v mnoha ohledech Bitcoin nabízí lepší anonymitu než u jiných platebních možností, že to není zcela anonymní. Vzhledem k tomu, všechny transakce jsou uloženy a jsou přístupné přes blockchain bylo navrženo I v Satoshi původní whitepaper bylo doporučeno, aby uživatelé Bitcoin by měli používat novou adresu pro každou transakci, aby se zabránilo transakce jsou spojeny do společného vlastníka. A i když IP adresy nejsou uloženy v blockchain Gavin Andersen kdysi poznamenal následující:

Pokud jste velmi opatrní v tom, jak používáte Bitcoin (a máte technické know-how, aby jej použít s jinými anonymizace technologií, jako jsou Tor nebo I2P), měli byste předpokládat, že dojde k dlouhotrvajícímu, motivovaný útočník bude mít možnost spojovat vaší IP adresu se svými Bitcoin transakce. 

load...

S ohledem na tyto a mnoho dalších faktorů na vývojáře úvahu začal pracovat na způsob, jak zlepšit anonymitu cryptocurrencies, jakož i ke zvýšení popularity své měny, by vyvolalo zájem lidí prostřednictvím inovací. Očekává se, že lidé budou s větší pravděpodobností používat digitální měnu s aktivním a zkušeného vývojového týmu, spíše než něco, co byl klonován a nemusí nabídnout něco nového, kromě starších alternativy.

Začátek anonymních digitálních měn

Na začátku roku 2014, DarkCoin by byl první šifrovací měna nabídnout kompletní anonymní transakční systém. Dokonce i dnes Darkcoin zůstává nejoblíbenějším anonymní altcoin ale to není jediným hráčem ve hře. Nějaký čas před tím, než je uvolní nyní opuštěný Stablecoin měl uvolnit míchací službu. Protokol, který bude míchat transakce společně s cílem umožnit sledování toku mincí a souvislostí těžší. Zde je seznam dalších významných příkladů:

  •  Bytecoin, které vyšlo v březnu 2014. Jedná se o první Cryptonote currency
  • Anoncoin, mince převody se provádí s použitím darknets pouze zabránit sledování kořen transakcí
  • Zerocoin, projekt, který je stále ve vývoji s cílem zlepšit slabiny Bitcoin
  • Cloakcoin, které vyšlo v červnu 2014 zaveden a decentralizovaný p2p funkce anonymizace prostřednictvím potvrzení o rozšíření protokolu sázce
  • XC, end to end šifrování a trustless multipath designu spolu s dalšími funkcemi, které jsou stále ve vývoji

Budoucnost anonymních digitálních měn

Výše uvedené příklady nemusí zdát mnoho, ale to, co je jisté je to, že anonymita je jistě vydláždil cestu do kryptoměna ekosystému a je to tady zůstat. Technologie k dosažení opravdové anonymity pro uživatele kryptografických měn dosáhl obrovského pokroku v průběhu tohoto roku. I přesto, že většina používaných technologií s cílem zlepšit anonymity jsou stále ve vývoji s Bytecoin a jako jediný altcoin z výše uvedených příkladů nabídnout hotový výrobek a stále aktivní vývojový tým; Úsilí jsou stále kladen na dokončení dalších projektů stejně. DarkCoin oznámil, že Darksend + přichází na konci července / začátkem srpna 2014, aby byl hotový productas stejně. Ostatní strany pracují na dokončení jejich projektů a uvolnění konečný výsledek stejně. Anoncoin, Zerocoin a Cloakcoin oznámili, že nové funkce bude uvolněna později v tomto roce. XC je plně funkční, ale mnoho z jeho funkcí jsou stále ve vývoji, plány do budoucna měně, je také vypadají slibně.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část

Post Altcoin

Myriads EasyMiner přináší Myriadcoin na nové trhy

Post Altcoin

Analýza: Bill Gates říká, že Bitcoin je lepší než měna

Post Altcoin

Gems přináší Crypto všem

Post Altcoin

Průvodce pro začátečníky k provozování vlastního bankomatu ATM

Post Altcoin

Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu

Post Altcoin

Systém GAW Miners je konečně odhalen

Post Altcoin

Jak nárokovat svůj Bitcoin Cash a prodávat jej za Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Bitcoin jako dlouhodobá investice

Post Altcoin

Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit Ethereum Classic (ETC) je 3 jednoduché kroky - Průvodce pro začátečníky