Anonymita kryptocurrencí Část II - Cryptonote & Darkcoin | Czech.Lamareschale.org

Anonymita kryptocurrencí Část II - Cryptonote & Darkcoin

Anonymita kryptocurrencí Část II - Cryptonote & Darkcoin

I když celkový anonymita není možné v této chvíli, menší forma vysokou bezpečnost, může být. Cryptonote bázi měny lze použít kruhové podpisy, na rozdíl od signatur skupiny, které vyžadují důvěryhodné party. Každá transakce s Bitcoinhas veřejným klíčem vázána na tom, který vyžaduje malý skript, který se vyrábí utratit výstup pomocí tohoto klíče. Když lidé vidí tuto transakci vidí, že starý výstup se používá a byly vytvořeny, aby nové výstupy.

Jaké jsou Ring podpisy?

Podpisy kruhu jsou odlišné. Jsou vázány na libovolnou skupinu veřejných klíčů a pouze jeden potřebuje být známý podepsat transakci. Cryptonote dělá toto tím, že každý vstup transakce ve skutečnosti sada nevyužitých výstupů téže hodnotě, že ji podepíše s využitím všech kláves těchto výstupů. To znemožňuje odlišit transakce a odhalit, kdo je skutečný signer. I když tato technologie je zdravé, ne každá implementace. Boolberry a Moneroare jen dva pracující, zvukové implementace, s alternativami, jako je Bytecoinnot být užitečné.

Nabízí se otázka, jestli to není možné odhalit, které výstupy jsou vynakládány, jak systém může zabránit podvodníkům z double-strávit stejné výstupy? Speciální algoritmus má skutečný podpisový klíč s potiskem klíčového snímku, který musí být zveřejněn při podpisu je. To nelze zvrátit najít originální klíč nebo de-anonymizovat odesílatele, nicméně, to umožňuje uživatelům vidět znovu použít klíč obraz a rozhodnout, že k účasti na podvod transakce.

Technický potenciál Cryptonote

Cryptonote je jedním z nejsilnějších možností, nicméně, to není úplně nulové znalosti. Zvlášť určená vyšetřovatel může být stále schopen odhalit identitu vzhledem k malému množství informací zadávané uživatelem. Je to velmi užitečné pokrok, s problémy, které jsou většinou opravitelný. Škálovatelnost je velký problém, protože obyčejných obchodech Bitcoin celkový seznam nevyužitých výstupů na uzlu s omezenou skladování. Cryptonote ukládá vše na paměti, což značně omezuje jeho potenciál měřítku. To lze změnit pomocí nutí uživatelům ukládat pouze výstupy z klíčů, které vlastní i několik dalších zůstat v anonymitě. Zlepšení v tomto systému umožňuje ekvivalent CoinJoin-ing všechny transakce v každém bloku, s výjimkami, že horník by de-Anonymizovat na CoinJoin a není možné, aby Cryptonote odhalit podvádění horníka.

Dalším problémem je, že anonymita mohla být ohrožena jiní v souboru, výstup kruhový podpis s dalšími dvěma výstupy mohou vidět ostatní vlastníci dva výstupní utrácet své finanční prostředky s jediným podpisem. To umožňuje zjistit, kdo strávil své finanční prostředky, protože každý výstup může být použit pouze jednou, a to může být provedeno dlouho poté, co dojde k transakci. Dva ze tří jedinců potvrdily, že strávil listy jen jeden jedinec nevyužity, by byla ohrožena bezpečnost prostřednictvím potenciální identifikaci. Možným řešením má Cryptonote vyžadují minimální velikosti sady.

Nicméně, která vede k další problém - může existovat pouze tolik výstupy všech velikostí a všechny výstupy v anonymním soupravy musí mít stejnou velikost, takže síť může určit, kolik jsou vynakládány. Řešení by to vyžadovalo umožňuje výstupy libovolné velikosti v každé sadě anonymní, pak brát minimální velikost, aby vyhořelé částka. Potenciál pro nejmenší uživatele velikosti, které mají být odkryty je také reálná hrozba, protože každý Cryptonote výstup mohou být použity pouze jednou. Řešení existuje tam, kde každý výstup lze číst jako jediný, uniformě, distribuce výstupů. Jeden by mohl strávit půl Bitcoin a dvě možná stráví three.33 z Bitcoin, síť by se přidat jako jeden celkový Bitcoin. Proveditelný anonymní nastavení velikosti je možné s tímto systémem, ačkoli to je možné být ohrožena některými uživateli, které vypovídají o jejich tajných klíčů, ale není tam žádný známý způsob, jak zabránit tomu, aby na jakémkoli systému.

Anonymita Via Darkcoin

Darkcoinoperates jako poněkud zlomené verze CoinJoin na normální klienta Bitcoin. DarkSend + vidí možnost automaticky anonymizace všechny mince v intervalu, a to ve chvíli, kdy jsou odeslány, takže celý korpus mincí jako anonymní hodnoty. Masternode systém by také tie multiple DarkSend předává společně pro zvýšení bezpečnosti, což umožňuje zabezpečení, i když jsou ohroženy některé uzly. Mohlo by to vidět vážné výhodu později, nicméně, až závažné technologické inovace jsou vyrobeny, bezpečnostní systémy alt-mince mají vážné zásadní otázky.

Naladit příští týden k diskusi na tmavém Walletand byzantský cyklu!

Související zprávy


Post Altcoin

GAW Miners CEO na Titanu KNC: Scrypt Mining is My House

Post Altcoin

BTC.com Prodáno Joshovi Garzovi z GAW Miners

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě

Post Altcoin

Coin Brief je poslední aktualizace, a brzy bude implementován

Post Altcoin

Jak koupit Ripple (XRP) ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jesse Powell Ripple odstoupí

Post Altcoin

Sázení na mistrovství světa s BlackCoin sázením

Post Altcoin

Bitcoin denní zpráva: CheapAir přijímá Dogecoin a Litecoin, DigitalTangible Gold na Bitcoin Exchange a další

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Koupit Peercoin s Paypal nebo kreditní kartou

Post Altcoin

Dogecon SF: strana, která byla překvapivě vážná