Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin | Czech.Lamareschale.org

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Anonymita kryptocurrencí Část I - Existující protokoly a Zerocoin

Jeden z největších Allures z cryptocurrencies je jejich schopnost se vyhnout detekci, a to buď prostřednictvím státních orgánů nebo jiných zvědavýma očima. V návaznosti na Snowden skandálu, poptávka po on-line bezpečnosti zaznamenala extrémní vzestup. Stávající nástroje na ochranu soukromí v Bitcoinmust být hodnocen jako k závěru, zda je anonymní na jeho vlastní. Ideální hypotetická kryptoměna anonymitu, spolu s proudem pokusy, musí být také zkoumány. Cryptonote, jeho omezení a proveditelné strategie koeficient plnění výrazně do celkové kapacity pro anonymní cryptocurrencies. Pokud mohou být vytvořeny zcela anonymní kryptoměna, bude to kouzlo nový úsvit pro on-line obchod a pro osvobození od omezení stanovených vládou.

load...

Bitcoin je decentralizovaný nástroj, který umožňuje vytváření a posílání peněžních téměř okamžitě po jakékoliv vzdálenosti. Nicméně, finanční prostředky jsou dokumentovány ve veřejném knize známý jako blockchain. Historie každé transakci je veřejně přístupný, což umožňuje minimální soukromí. Řádná Bitcoin protokolu řeší tím, že pomocí veřejných klíčů jako identifikátory, dlouhých a složitých jmen, zatímco skrývají individuální identity. Bitcoin klienti také generovat mnoho veřejných klíčů na pomoc v vázání jedinou adresu na osobu. Nicméně, tyto kryty nestačí k udržení identity jedince vysílajícího prostředků skryté z jakéhokoli specializovaného lovce. Bitcoin prádelny jsou společné řešení, služby, které mix transakce obskurní historii transakcí.

load...

Stávající Protocols in anonymní kryptoměna

V současné době, Bitcoin lze výrazně zaměřeny na zachování anonymity. CoinJoin a CoinSwap jsou dva výkonné mechanismy pro dělání tak.

CoinJoin pasty dohromady více transakcí zaměňovat identitu každé transakce. Každá výměna Bitcoin je vázána na seznamu identifikace výstupů pomocí sigital dignature. Tato transakce je zrušena v případě, že celkový výkon je menší nebo roven vstupní hodnoty a transakce poplatky jsou shromážděny horníků. Tento systém se používá k obraně Bitcoin proti padělání. CoinJoin je obtížné dobře impliment, protože se pokouší, aby výstupní hodnoty co možná nejvíce konzistentní, aby se zabránilo jejich seskupením do vstupních hodnot. Výsledné výstupy nemohou být použity v téže chvíli, protože to identifikuje je jako jedna skupina. Dvě odlišné strany musí být zapojeny do spojit a ani nemohou být centralizovaný serverový systém, který může být ohrožena. CoinJoin není skutečně úspěšně realizován v okamžiku, ale DarkWalletintends plně využít svůj potenciál.

load...

CoinSwap mísí transakce bez centrálního serveru, a to i přes samostatných blockchains. Výsledkem je podobná CoinJoin. Je to, jako když dva uživatelé vyměnili soukromé klíče osobně však blockchain nevidí mince přesouvány, je možné detekovat pouze transakci jako anomálie. Pokud téměř žádné uživatelé pomocí tohoto systému, jejich transakce může být vyměněn pouze na základě toho. Neexistují žádné nástroje, které v současné době realizují to v celku.

Potenciál pro kryptoměna s celkovým anonymitě

Nulovou znalostí důkazy mají schopnost poskytovat zcela nezjistitelné trasu fondů, včetně obou jejich původu a jejich určení. Bitcoin transakce jsou v podstatě vydávání bloků, které mapují staré výstupy do nové. Místo toho, s nulovou znalostí důkazy uvidí horníci jejich zveřejnění v sadě platných transakcí. Pro tyto transakce starou sadu každého výstupu do souboru každý nový výstup. To může být posíleno díky přesvědčivé příjemce zvolit cílové adresy a distribuovat každý jednotlivě mezi různými horníků, pouze horníka, který má blok a příjemce bude vědět, kde jsou finanční prostředky děje. Hodnota všech prostředků bude stále viditelný a sledování by mohlo být dosaženo porovnáním částky odečteny a přidali mezi účty. Lék pro toto je známé jako homomorphically-šifrovaných hodnot. To by umožnilo spojení několika služeb, aniž by odhalil data jednotlivých služeb na straně druhé, v tomto případě služeb, které jsou peněženku a blockchain.

Chcete-li nulovou znalostí výpočty, tvůrce protokolu by měl tajný data, která jim dává schopnost formulovat falešné důkazy. Tyto falešné důkazy, aby tvůrce vytvořit fondy na vůli, aniž by byla odhalena. Nad touto kolosální slabosti, výpočty potřebné nejsou proveditelné v současné době. Protokol také vidí nedostatky ve svém dokumentu důvěryhodného akumulátoru nedostatek výzkumu v oblasti, a neschopnost rozpoznat ekonomický kolaps kvůli zapomnění, dokud se ekonomika je mimo zachraňování.

Zerocoin je potenciál pro anonymitu Bitcoin

Zerocoinattempted nulovou znalostí a to vedlo k extrémním omezením. To byl vyvinut na efektivnější protokol, který umožňuje přímé soukromé platby za skryté hodnoty, které jsou známé jako Zerocash. Zerocoin a Zerocash působit v rámci sítě Bitcoin jako řada rozšíření a omezení již existující protokol. No centralizované mince vydavatele je potřeba vydat Zerocoins. Dokonce i když jsou ohroženy mnoha uzly, protokol Zerocash budou moci operovat, protože to může být široce rozdělena mezi Bitcoin uživatele nevyžadující aplikací třetích stran nebo dodatečný software. Přímý peer-to-peer transakce také umožnit zvýšení bezpečnosti. Uživatelé převést veřejně zaznamenána Bitcoins do anonymního Zerocoins které pak mohou být odeslány ostatním uživatelům Zerocoin, oni mohou také být převedeny zpět do Bitcoins, i když je to zbytečné, protože Zerocoins může být použit pro všechny transakce. Hlavní nedostatky se Zerocoin v tom, že každá mince musí mít stejnou hodnotu, bez skriptování může být povoleno, a velké množství práce bylo zapotřebí jít do speciálních optimalizací. Projekt byl původně rozšířením protokolu Bitcoin, který umožnil uživatelům míchat jejich vlastní mince.

V následujících částech budou diskutovány byzantské Cycle, DarkWallet, a alternativy k celkovému anonymity.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Proč Reddcoin je sociální měna

Post Altcoin

Co je Feathercoin

Post Altcoin

Coin Brief je poslední aktualizace, a brzy bude implementován

Post Altcoin

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin

Post Altcoin

BTC.com Prodáno Joshovi Garzovi z GAW Miners

Post Altcoin

Jak nakupovat IOTA: Základní příručka pro začátečníky

Post Altcoin

6 nejlepších Bitcoin dolování software

Post Altcoin

Co je to Dogecoin

Post Altcoin

Darkcoin byl přidán do trhů s drogami Darknet

Post Altcoin

Společnost Ethereum v prvním čtvrtletí prodeje Genesis zvýší o 6,4 milionů dolarů

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Hledání zástupců mincí z kryptografických komunit