4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka | Czech.Lamareschale.org

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka

Konkurence je stále divoký na Bitcoinwallet bojišti, s úspěšnými uchazeči nyní přichází ze všech stran spektra - zejména proto, že Apple zelenou pro Bitcoin peněženky na iOS. Teď, když máme spoustu možností pro ukládání Bitcoin prakticky na jakémkoliv zařízení je dalším logickým krokem je zjistit, které z nich jsou nejlepší.

load...

Předtím jsem přezkoumala úlu Bitcoin walletand dal to velmi pozitivní hodnocení. Nicméně, tento přezkum byl pouze pro aplikace pro Android, a několik updateshave se od té doby v zemi úl - nejvíce pozoruhodně uvolnění webové peněženky, který běží na HTML5 a je kompatibilní se všemi moderními webových prohlížečů a dokonce i mobilní zařízení.

Tento kus bude obsahovat čtyři různé funkce, které Úl potenciálně revoluční Bitcoin peněženku. Je pravda, že dvě z těchto funkcí jsou jen částečně upřesněny, poslední z nich je jen návrh, a ne všechny funkce jsou k dispozici ve všech zařízeních právě teď. Ale dohromady celistvost funkčnosti úlu představuje významný skok vpřed co Bitcoin peněženky jsou schopné.

load...

1. Inovativní řešení zabezpečení

Úl je web applicationsports aerodynamický HTML5 rozhraní a HD peněženku. V tomto případě HD nestojí za „high definition“, ale spíše „hierarchické deterministický“ - technický termín označující schopnost peněžence, aby obnovil sám jen s 12-word hesla.

V podstatě to znamená, že peněženka nikdy nemusí být zálohovány, protože uživatel potřebuje pouze na paměti, nebo zapsat konkrétní kombinace slov. S touto jedinou 12-slovní fráze, jejich úl web peněženka lze přistupovat z libovolného počítače nebo HTML5 povoleno zařízení s připojením k internetu.

Tento typ zabezpečení znamená, že uživatel je plně pod kontrolou jejich Bitcoin. Soukromých klíčů nejsou uloženy na centrálním serveru a není třeba věřit, Gmail nebo Dropbox se záložním souborem. Peněženka je věčně na blockchain a vždy přístupné HD hesla.

load...

Jedná se o relativně nový přírůstek do Bitcoin protokolu - přezdívaná BIP32 - a jen byl realizován s několika peněženky zákazníků, jako Electrum. Ale funkce je velmi vítaným přírůstkem o vyčlenění a bude sloužit ke zjednodušení zabezpečení pro běžné uživatele Bitcoin.

2. Podpora více kryptoměna

Webová aplikace úlu je také zahájila s jedinečnou funkcí pro Bitcoin peněženku - podpora pro různé cryptocurrencies, vše uložené v téže peněžence. Právě teď existuje pouze podpora pro Bitcoin a litecoin, ale vývojáři se snaží přidat tolik cryptocurrencies jak je to možné. Mohou dokonce vytvořit samostatná APIthat lze připojit prakticky jakýkoliv blockchain a dotazy to jako databáze.

Nejen, že vývojáři chtějí, aby zahrnovala další populární altcoinssuch jako Blackcoin, ale také vlastní majetky, které vytvoří platformy Crypto 2,0 jako Counterpartyand ethereum. Představte si, že hledání decentralizované akcie firem, přímo zevnitř úlu Bitcoin peněženky.

Takový omni-peněženka by byla skutečně inovativní, protože teď existuje jen velmi omezené možnosti pro ukládání více mincí. Dá se buď stáhnout a nainstalovat Qt desktopového klienta Ke každé minci se - nevýhodné a mnohdy náročné na zdroje - nebo jen držet mince na centralizované obchodování webové stránky, jako Cryptsy nebo Mintpal.

Mít bezpečný způsob, jak uložit více druhů mincí v jednom místě by bylo vážnou přínosem pro kryptoměna komunity. To by způsobilo tradiční Qt peněženky zastaralý na nic jiného než úložného celý blockchain, hornictví a mincovnictví. Bylo by také eliminovat riziko ztráty peněz v hackerské útoky na centralizovaných výměn.

3. Vestavěný App Store

Úl je první Bitcoin peněženka mít nativní integraci aplikací třetích stran, jako je například obchodní webové stránky Bitstamp nebo hazardní hry Minefield. Běsnil jsem o této funkci v mé recenzi úlu, a já se stále domnívají, že je to jedna z nejlepších vlastností v každém peněžence právě teď.

Obchod s aplikacemi, zůstává omezen na hrstku aplikací v tomto bodě, a nikdo z nich jsou obzvláště revoluční. Ale to se změní, jakmile aplikace získává větší popularitu, a vývojáři začít portování své webové služby na platformě úlu, aby získali přístup k této demografické.

Některé možnosti, že mohu představit zahrnují plnohodnotné hazardních her aplikace s sloty, blackjack a Texas Hold'em (Seals s kluby, někdo?); soukromí, zesilovače, jako CoinJoin a DarkWallet; a decentralizované tržiště, jako OpenBazaar. S digitálním měny a široce otevřené aplikace platformy, nebe je opravdu limit.

Vývojáři Hive poskytují užitečné vodítko na GitHubfor vytváření nativních aplikací, které jsou v podstatě jen svazky CSS, HTML nebo JavaScriptu kód, který běží v okně uvnitř úlu. Jako průvodce říká: „Můžete používat většinu funkcí, které byste očekávali od standardního moderního webovém prohlížeči.“

4. Feature-Based crowdfunding (navrhováno)

Před něco málo přes dva týdny, jeden úl developer zveřejněny na GitHub nápad na zvýšení moneyfor cílený vývoj specifických Hive funkcí. To by umožnilo dárce, aby v zásadě hlasovat o tom, co chtějí vývojářům pracovat na a přímo podporují specifické dodatky k funkčnosti úlu.

Znamená to vize crowdfunding povědomě? Mělo by, protože je to velmi podobné Mike Hearnův Lighthouse-, která při uvolnění, umožní lidem, aby přímo financovala specifické upgrade jádra Bitcoin protokolu, že chtějí Hearn pracovat. Je to model crowdfunding, které by měly zlepšit často rodinný vztah, který vývojáři se svými uživateli.

Mike Hearn přizvukoval na Úlu crowdfunding poštou, vysvětluje, jak jeho Lighthouse projekt funguje a zda by bylo v souladu s vizí Úlu pro financování modernizace peněženky. Hearn uzavřené s zdlouhavý komentář vysvětlující nezbytné kroky, které by byly nutné pro integraci Maják do úlu.

Nicméně Hearn poznamenává, že „Lighthouse není open source dosud, takže výše uvedený plán není uskutečnitelný, dokud to je.“ Je to proto, že Hearn chce, aby co nejvíce peněz, jak je to možné vypnout Maják před jeho otevřením se světu. Z tohoto důvodu by to mohlo být chvíli trvat, než Úl má přístup k těmto zvláštním způsobem crowdfunding.

Vezmeme-Bitcoin Peněženky na další úroveň

Ty byly jen hrstka současných a připravovaných funkcích Hive který upoutal mou pozornost nedávno - procházení úlu je GitHub výnosy profilu ještě více navrhované funkce, které by se mohly realizovány v budoucnosti.

Je to vzrušující věk, kdy můžeme sledovat v reálném čase, jak se vývojáři vymýšlejí nové způsoby, jak Využijme naše peníze, a dokonce být schopen komunikovat přímo a navrhnout zlepšení. Takový vývoj se stane ještě rychleji as postupem času a konkurence dostane tvrdší.

Výsledkem bude plně přizpůsobitelné aplikace v chytrých telefonech, které dělají to neuvěřitelně snadné a pohodlné posílání a manipulovat s něčí peníze v žádném případě si lze představit. Je to skvělá budoucnost skutečně a Hive pomáhá připravit půdu.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Cesta od Odeslat k příjmu

Post Altcoin

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak požadovat Bitcoin Gold (BTG): Podrobný průvodce

Post Altcoin

Jak se dostat Bitcoins - Průvodce získáním Bitcoins rychle a zdarma v roce 2018

Post Altcoin

Jak nakupovat NEM (XEM) - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit Litecoin s Paypal, kreditní kartou nebo bankovním převodem

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky

Post Altcoin

Potcoin je tam, kde je! Úvod do aplikace Potcoin

Post Altcoin

13 Místa ke kontrole dat trhu Litecoin

Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

Fluttercoin: nová myšlenka v alternativách k Bitcoin

Post Altcoin

Cryptocurrency bitva zelených